gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 72
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Port Royal 1 lub 2 ????????? która ciekawsza?
Fenix

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10169

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Paź 23, 2005 6:24 pm   Temat: Port Royal 1 lub 2 ????????? która ciekawsza?
Ja moge streścić obie części, a mianowicie:Nudne i jak mówisz monotonne.W 2 tylko grafa lepsza.Mnie te gry sie znudziły po jednym dniu.Jeżeli lubisz takie gry to już lepiej zagraj w Tropico:Zatoka Piratów.A tak wogle to z gier o tej tematyce najlepsze są:Piraci z Karaibów, Sea dogs, Piraci-Przeklenstwo Tortugi.Słyszałem też, że Sid Meira-Piraci to niezła gra.
  Temat: Pustynna burza !
Fenix

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5385

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Paź 23, 2005 6:17 pm   Temat: Pustynna burza !
Sorka, chodzi o gre Conflict Desert Storm?Jeżeli tak to która część.(Moim zdaniem jedynka lepsza).A co do gry (Jeżeli o nią chodzi) to wątpie zeby ktoś miał problemy bo albo sie umie grać w takie gry albo nie. +)|POZDRO|(+
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Fenix

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 137032

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Paź 23, 2005 5:55 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Ale nie ma nigdzie tego wysłannika korony.Eskortowałem statek a piratami do tendales a później rozmawiałem o tym z gubernatoraem Taendales.Przy tamtejszym porcie był statek piratów, to go zatopiłem i mam list.Jedyne co zauwarzyłem to jakiś pirat na Highrock i on mówi że jakiś Olsson z Shark Island mnie szuka.Popłynełem do niejakiego Olssona a ten coś gada o tym liście, że beltrop na mnie kogoś nasłał i jest tez propozycja dołączenia się do bractwa.Co mam robić?Olsson spomniał tez coś o jakimś marynarzu którego musze znaleźć, niby ze on coś wie.Wiesz może gdzie znajde tego człowieka co Olsson z tawerny na shark island mi o nim mówi?Bo niepowiedzieł mi jak mam go znaleźć.
  Temat: Czego teraz słuchasz?
Fenix

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29199

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Paź 22, 2005 7:15 pm   Temat: Czego teraz słuchasz?
Ja słucham hip-hopu ale podoba mnie sie też piosenka Big City Life, niewiem jaki to gatunek.
  Temat: Wasze Pulpity
Fenix

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5405

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Paź 22, 2005 7:01 pm   Temat: Wasze Pulpity
Muj pulpit zdobią przeważnie sylwetki motorów prosto z motoGP i pirackie tapetki o tematyce pirackiej.A jak ktoś powie jak zamiescic tu mojego screena z pulpitu to wstawie.
:P
  Temat: The Elder Scrolls III-Morrowind
Fenix

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 9848

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Paź 22, 2005 6:37 pm   Temat: The Elder Scrolls III-Morrowind

Jeżeli graliście lub gracie w Morrowind chciałbym żebyście sie podzielili ze mną informacjami gdzie znaleźliście artefakty i inne.Jeżeli znacie ciekawe miejsca napiszcie.Napiszcie równierz jaka zbroje i broń nosicie i czy przeszliście tą grę.Ja przeszedłem główny wątek w zwykłym morku, bloodmona i tribunala w 100% nawet poboczne zadania.
Nosze zbroje ''jej dłoni'' i ostrze nerewara ''płomień nadzieji'' i ''ogień prawdy''.Mam tytuł hortatora wszystkich klanów, syndyka, nerewara, mistrza gildi wojowników i arcymistrza rodu redoran, rycerza cesarskiego smoka.Gram własna postacią, um. główne to średni pancerz, długie ostrze, tarcza, atletyka i akrobatyka, mam 46 poziom i gram Redgardem.
Napiszcie o swojej postaci. POZDRAWIAM :wink:
  Temat: Serwis o grach RPG - jakie dzialy?
Fenix

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6890

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Sob Paź 22, 2005 6:20 pm   Temat: Serwis o grach RPG - jakie dzialy?
Można by założyć małe kąciki do najbardziej znanych gier.Gracze by sobie pisali tam posty o konkretnej grze.Były by tam jakieś porady i inne wskazówki graczy dla graczy.Jak na razie są dzieły z grami RPG ale mnie by chodziło o to żeby pisać w dziele RPG/MORROWIND i tam wszystko a nie rozwalone na całe forum ''Mam problem z...''.Zamiesciło by sie do dziełu RPG takie kaciki tematyczne o grach RPG takich jak:Morrowind,Diablo,Gothic,Arena i inne.To tyle jeżeli chodzi o dział ''Klasyczne RPG'', natomiast w ''Artykuły'' gracze mogli by podawać informacje, załączniki, screeny itp. o grach nietylko tych nowych ale i starszych i zapomnianych ale wciąż grywalnych. :D
  Temat: W samo południe - najważniejszy element w grach RPG
Fenix

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 11261

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Sob Paź 22, 2005 6:06 pm   Temat: W samo południe - najważniejszy element w grach RPG
Najwarzniejsza w grach RPG jest wolna wola.Żedna gra która niedaje mi wolnej woli niejest dla mnie grą która potrafiła by mnie na jakiś długi czas zabawić.Najlepszą gierką RPG napewno jest Morrowind, moze ktoś sie niezgodzić ale tam autorzy dali swobode i wolną wole, której niewidziełem w zadnej innej grze.
  Temat: Mini kącik Fallouta
Fenix

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 11559

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Paź 22, 2005 5:48 pm   Temat: Mini kącik Fallouta
Ja mam Fallout 2 i Fallout Tactics.W dwójce kiepska grafa ale duża grywalność, i ta niesamowita atmosfera postnuklearnego świata :) , niestety niepodoba mnie sie walka na tury.Fallout Tactics otworzył dla mnie nowy swiat.Ciekawa i szczegółowa grafika pokazała klase tej gry, mogłem wreszcie wyłączyć walke na tury :P .W rzadnej innej grze niewidziełem tak świetnego pomysłu na rozdawanie PD.Do Tactitcs-a wracam niejednokrotnie i będe wracał do czasu kiedy to wyjdzie nowy Fallout.Słyszałem ze ma być nowa część, widziełem grafiki ale chyba gre wycofali.Moze ktoś wie coś więcej na ten temat?
  Temat: Diablo 2
Fenix

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8533

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Paź 22, 2005 5:32 pm   Temat: Diablo 2
Jam jest fan tej gry.Jam zajrze na tą stronke :P
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Fenix

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 137032

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Paź 22, 2005 5:30 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
A jak przejsć misje u gubernatora highrock, a mianowicie każe popłynąć i obronić Itkal przed hiszpanami.Ja niemoge zdąrzyć na czas i jak wracam do kola to ten mówi że misja niewykonana i ze narazie nie może mi dać rzednej misji.|!HELP!| :?
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Fenix

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 137032

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Paź 15, 2005 3:48 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Mam wielką prośbe.Nie moge znaleźć poradnika do gry ''Sea Dogs'' i gdyby ktoś mógł podać link lub skontaktować sie na gg ze mną i podpowiedzieć jak przejść gre, jakieś wskazówki, byłbym bardzo wdzięczny. 6139574-GG.
 
Strona 5 z 5
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16