gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 72
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kryształy Czasu
Fenix

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 7546

PostForum: Gry fabularne   Wysłany: Wto Lip 25, 2006 12:16 pm   Temat: Kryształy Czasu
Slyszeliście o tej grze?Ja w nia gram z kolegami i naprawde polecam kazdemu kto lubi fantastyke, zagadki, walki etc..Jest tez gra Dungeons & Dragons... jakos tak, i slyszalem ze fajnie sie w to gra, nawet lepiej niz w Kryształy czasu, kiedys musialbym sprobowac :razz:
  Temat: Morrowind
Fenix

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 12606

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Wto Lip 25, 2006 12:03 pm   Temat: Morrowind
Ja kupiłem podajze za 5 dych morka w sklepie z dodatkami, pomimo tego ze mialem wczesniej pirata, po polsku, ale bez dodatkow.Warto kupić gre z dodatkami poniewarz gra jest naprawde fajna i sie gra w nia bradzo długo.. właściwie to jak wyszla w 2003r. to ja gram w nią do tej chwili.Poprzechodziłem ja z dodatkami kilka razy, roznymi postaciami :mrgreen: .
  Temat: Co z tym zajączkiem?
Fenix

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8110

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Kwi 16, 2006 10:45 pm   Temat: Co z tym zajączkiem?
To proste... poprostu niegrzeczne dzieci dostaja prezenty... bo niby czemu miały by niedostawać... niema w tym krajy sprawiedliwości :P
  Temat: Gra roku 2005
Fenix

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8018

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Gru 23, 2005 6:54 pm   Temat: Gra roku 2005
Byłem pewny że będziecie głosować na COD albo NFS ale jestem pozytywnie zaskoczony, poniewarz gra na którą zagłosowałem wygrywa.Chyba niemusze mówić czemu na nią zagłosowałem a jeżeli jesteście ciekawi to sami w nią zagrajcie i porównajcie klimat i grywalnosc z COD i NFS.Pozdrawiam
  Temat: Nabór do serwisu o grach RPG
Fenix

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 7010

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Pią Gru 23, 2005 6:49 pm   Temat: Nabór do serwisu o grach RPG
Ja tesh moge przyłączyć sie do załogi bo ja gram prawie cały czas w RPG typu TES.Z chęcia bym pomógł tworzyć taki serwis, który stałby się jednym z najpopularniejszych, przynajmniej mam taką nadzieje.
  Temat: Karty...
Fenix

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5772

PostForum: Gry karciane   Wysłany: Pią Gru 23, 2005 6:43 pm   Temat: Karty...
Pisze tu, a jeżeli to zły dział to przepraszam.Sprawa jest do administratorów, chodzi o to że są 2 działy gdzie nikt niepisze postów ani tematów i proponuje je usunąć.Jest tu tesh mała pomyłka ''kry karciane'' (GRY).Pozdrawiam i Wesołych Świąt!!!
  Temat: AOE III za darmo!!! (legal download)
Fenix

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4674

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Gru 03, 2005 2:18 pm   Temat: AOE III za darmo!!! (legal download)
Ale czemu się ściąga 17godz. i kilkanascie minut?
Jezeli to demko to, prosze adminów żeby skasowali posta, no ale demko się tak długo nieściąga chyba :?
  Temat: AOE III za darmo!!! (legal download)
Fenix

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4674

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lis 29, 2005 10:45 pm   Temat: AOE III za darmo!!! (legal download)
Na stronie microsoft w dziale games jest do ściągnięcia pełna wersja znanaj prawie wszystkim RTS-owiczom gry Age of Empires III, oraz II, lecz też jest Age of Mithology :) .
Zupełnie legalnie.Po co przepłacać?Po prostu sprawdź:www.microsoft.com, dział downloads/games.
Lub skopiuj:
http://www.microsoft.com/...&displaylang=en
Pozdro dla fanów tej gry i dla wszystkich sztabowiczów. :!: :mrgreen: :!:

[ Dodano: Wto Lis 29, 2005 10:48 pm ]
Poprawka:
Fenix napisał/a:
Lub skopiuj:

WEJDŹ:
http://www.microsoft.com/...&displaylang=en
Wypowiedzcie się na ten TEMAT.
  Temat: Czego teraz słuchasz?
Fenix

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29199

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Lis 27, 2005 8:22 pm   Temat: Czego teraz słuchasz?
Nagly Atak Spawacza-Aleja nr 6 grob nr 4 (odpoczywajcie_w_pokoju)
Brayan & Paju-PAJU_FREEstyle-xxx
  Temat: Pogadajmy o armiach starożytności:)
Fenix

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 14821

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Lis 27, 2005 8:14 pm   Temat: Pogadajmy o armiach starożytności:)
Niewiem czy ktoś pisał o polskiej husari, ale musze o tym napisać.Polska Husaria miała na ''plecach'' pióra które wprowadzały popłoch i strach w armiach wroga.Zaczynała atak w dużych odległościach, kłusem a później szarża i odległość między koniami do 3 metrów.Polska kawaleria była bardzo skuteczna i Pokonała Turków i Szwedów.LOL!!! :lol:

[ Dodano: Nie Lis 27, 2005 8:16 pm ]
Ups, sorka, napisałem o sredniowieczu, a to pogawędka o starozytności, ale napisałem się i prosze adminów żeby niekasowali tego posta
  Temat: Rangi
Fenix

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 10217

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Nie Lis 27, 2005 7:55 pm   Temat: Rangi
Nie ma potrzeby zmieniac dobrego pomysłu na rangi.Są git i tyle.POZDRO DLA LASEK ;) .
  Temat: Życzenia!!!
Fenix

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5151

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Lis 11, 2005 9:09 pm   Temat: Życzenia!!!
W imieniu wszystkich panów dziękuje :D .
  Temat: Co bys zrobił/a z milionem Dolarów ?
Fenix

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8285

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Lis 11, 2005 9:04 pm   Temat: Co bys zrobił/a z milionem Dolarów ?
Wpłacił bym na konto NASA, żeby moją siore wysłali na marsa :) ), i otworzył jakąś małą firme, a reszte wpłacił na lokate w banku i żył z odsetek.
  Temat: W co obecnie gracie?
Fenix

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65197

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Paź 24, 2005 5:02 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Ja pszeszedłem 3 dni temu Pirates of the Caribbean a teraz pykam w Sea Dogs.
  Temat: Do krórej śpicie w weekend?
Fenix

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 7531

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Paź 24, 2005 4:57 pm   Temat: Do krórej śpicie w weekend?
W weekendy spie do 11 godzinki, chyba że mam mecze z kolesiemi przez neta, a w dni takie jak wtorek i czw. o 6:00 bo mam treningi.W inne dzni to przeważnie o 8:00.
 
Strona 4 z 5
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16