gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 72
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Stronghold i Stronghold Crusader
Fenix

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 21313

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Lip 26, 2006 12:05 am   Temat: Stronghold i Stronghold Crusader
Teraz mi sie przypomniało po wypowiedzi Backside, że grałem w cruseder, a więc to może dlatego tak sie zraziłem.Także te moje zarzuty przenosze tylko i wyłacznie na Stronghold Cruseder, a na temat Stronghold niemoge sie wypowiedziec bo niegralem.Widziałem fajne screeny z Stronghold 2, ale nigdy nieoceniam gry po screenach.

[ Dodano: Sro Lip 26, 2006 12:09 am ]
Ekhm... a w tej chwili to mi sie calkiem namieszalo z tymi twierdzami.Prosze, wytłumaczcie mi jak to jest... twierdza, krucjata, krzyzowiec.Wszystki te tytuly sa mi znane, ale jednak cos mi sie to miesza.To są 3 różne gry, dodatki do gry, a moze jeszcze cos innego? :roll:
  Temat: Submarine Titans - najlepszy podwodny RTS
Fenix

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 6049

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lip 25, 2006 11:55 pm   Temat: Submarine Titans - najlepszy podwodny RTS
Słyszeliscie o tej grze?
Niesamowita podwodna strategia, walki na łodzie podwodne i bomby nuklearne - to krotkie streszczenie tej starej, ale jarej gry.Pytam czy ktos w to gra, bo ja wraz z 3 kolegami z bloku gramy przez sieć i moze ktoś by sie dołączył to byśmy jakąś partyjke rozegrali ^^.
  Temat: W co obecnie gracie?
Fenix

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65197

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Lip 25, 2006 11:51 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Heh... a teraz z kolei gram z morrowind-a, tibie, submarine titans, władce pierścienie - powrot krola, Tactical OPS :wink:
  Temat: Nowy fallout
Fenix

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7636

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Wto Lip 25, 2006 11:31 pm   Temat: Nowy fallout
Czy wiecie cos o nowym falloucie?Miał być jakis 3D, na hayperze pokazywali i artykół czytałem a tu nagle tyle czasu mineło i niewiem czy czekac na to czy tez nie...
Bardzo mi sie podobał fallout tactics i fallout 2 dlatego czekalem na kolejne czesci.Odpowiedzcie prosze :wink: .Pozdrawiam
  Temat: Polscy kamikaze
Fenix

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5089

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Lip 25, 2006 11:26 pm   Temat: Polscy kamikaze
Co sądzicie o polskich oddziałach kamikaze, biorących udział w II wojnie światowej?
>>>Żywe torpedy (straceńcy, polscy kamikaze) - polskie oddziały wojskowe września składające się wyłącznie z ochotników gotowych oddać życie za ojczyznę, przeznaczone do działań na tyłach niemieckich.<<< - fragment tekstu z wikipedi
Wg. mnie byli to wielcy patrioci, bardzo odważni rzołnieże, i chciałbym oddać im należną cześć.Japońscy kamikaze to absolutnie co innego, oni walczyli w złej sprawie, a nasi polacy w dobrej.
Chciałbym usłyszeć wasze opinie...
  Temat: Największy wynalazek.
Fenix

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 13060

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Lip 25, 2006 11:18 pm   Temat: Największy wynalazek.
Przydała by sie ankieta.Proch był wielkim wynalazkiem moim skromnym zdaniem :wink:
  Temat: Emotikony
Fenix

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 12322

PostForum: O forum   Wysłany: Wto Lip 25, 2006 11:14 pm   Temat: Emotikony
Ja proponuje wprowadzić nowe emotki.Na forum tibia.pl są fajne, śmieszne emotki, tutaj też by sie takie przydały.(te obecne troche mi sie ''przejadły'')
  Temat: Rangi
Fenix

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 14124

PostForum: O forum   Wysłany: Wto Lip 25, 2006 11:00 pm   Temat: Rangi
Zawsze wierny Sztabowi... niezamierzam opuścić tego forum, bo jest ono najleprze pod słońcem, bez kitu! :wink:
  Temat: Rangi
Fenix

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 14124

PostForum: O forum   Wysłany: Wto Lip 25, 2006 10:06 pm   Temat: Rangi
Mam pytanie... co musze zrobić, żeby dostać jakąś range?W jaki sposób pomóc?Pomagam jak moge, pisze posty, wypowiadam sie aktywnie na forum, i cos sie niemoge doczekać nowej rangi, a widzialem kogos z 7 postami podajze i mial stopien kaprala :neutral:
  Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Fenix

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 37894

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Lip 25, 2006 9:57 pm   Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
1>>>Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl
2>>>Pirates of the Caribbean - Skrzynia Umarlaka
3>>>Delta Force - Black Hawk Down
4>>>the Last Samurai
5>>>2pac - Resurrection

Oto moich 5 pozycji, ale polecam takze ''telephone'', ''hause of wax, ''the cave''.
  Temat: Czego teraz słuchasz?
Fenix

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29199

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Lip 25, 2006 9:50 pm   Temat: Czego teraz słuchasz?
Ja słucham teraz Tupac-a Shakur-a.Był wg. mnie najleprzym raperem i prekursorem czarnej muzy.
  Temat: Stronghold i Stronghold Crusader
Fenix

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 21313

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lip 25, 2006 9:45 pm   Temat: Stronghold i Stronghold Crusader
Ta gra mnie dobija, grafika kiepska, grywalność kiepska, trudna w obsłudze.Grałem z kolega prez internet, ale tez mi nieodpowiadała.
  Temat: Sztab RPG is dead?
Fenix

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 6989

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Wto Lip 25, 2006 6:21 pm   Temat: Sztab RPG is dead?
Kiedyś to tylko na tym forum siedziałem, a teraz znam wiele innych, np. jestem fanem gry morrowind, i zamiast zadac pytanie tutaj jak kiedys to zadaje na forum adamantytowej wiezy - tam jest forum tejze gry.Trzeba jakos sztab zareklamować , i wprowadzić jakieś zmiany, chciałbym aby został zmieniony wygląd ogólny fora i strony głównej.Po wprowadzeniu kilku reform powinno przybyc więcej gości.Teoretycznie powinno byc lepiej, ale to kazdy moze tak przepuszczac i kazdy moze powiedziec to co ja, nic nowego, ale jednak to jest oczywiste.
  Temat: Preatorians
Fenix

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 18775

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lip 25, 2006 6:04 pm   Temat: Preatorians
Preatorians kozacka gierka, ostatnio za niecale 2 dyszki w jakims czasopiśmie o grach była, a settlersów tych nowych od kolegi taty pozyczyłem i dolazłem do 7 misji.Fajnie sie grało, fajna atmosfera, jak to w setlerach, do tego grafa z warcrafta, i niesamowita grywalność.Ale do tych twoich tytulów dodałbym jeszcze kilka, np. serie total war, spell force, i AOE 1, 2 i 3.PoZdRo :wink:
  Temat: Elder scrolls 4: Oblivion (sequel Morrowind'a)
Fenix

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 15115

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Wto Lip 25, 2006 12:24 pm   Temat: Elder scrolls 4: Oblivion (sequel Morrowind'a)
Mówcie co chcecie, ale ja jestem mocno wnerwiony na autorów tej gry.Troche śmiesznie to wygląda ale obwiniam ich za zadobra grafike.Ci co mają wypasione kompy to niemaja o co sie martwić, ale ja mam radeon 9550, AMD sempron 2200 + i 256 DDR ram, niedlugo kupuje do tego 1 gb... ale nawet jak bede mial 1256 DDR ram to Oblivion niepojdzie mi na najmniejszych detalach przy moim procku i karcie graficznej!!! Wrrr.... n/c [pogram w to za kilka lat dopiero chyba ;/]
 
Strona 3 z 5
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16