gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 72
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowy fallout
Fenix

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7612

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 4:12 pm   Temat: Nowy fallout
Fallout 3 był świetny. Ja się nie rozczarowałem. Warto było czekać na niego i zagrać ;) . Teraz ten oblivionowy silnik jest przestarzały i już mnie troszkę drażni... ta fizyka chodzenia, mam nadzieję, że New Vegas będzie wykorzystywało inny silnik, albo bardzo zmieniony, a grywalnością dorówna trójeczce przy której spędziłem kilka dłuuugich nocy, nie licząc dni, a wiedzcie, że ja zazwyczaj gram w dzień.. w nocy jedynie gdy się nie mogę oderwać od gry : ).
Uff... to się nazywa rozbudowane zdanie, gdzie mi zjadło kropki? :roll:
  Temat: The Elder Scrolls III-Morrowind
Fenix

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 9818

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 4:04 pm   Temat: The Elder Scrolls III-Morrowind
Morag Tong ma swoją posiadłość w którejś z dzielnic Vivek, w podziemiach, w którymś z opuszczonych magazynów. Powinna tam być okrągła klapa. O ile pamiętam dosyć dobrze zamknięta. (zalecana wysoka umiejętność otwierania zamków i profesjonalny wytrych).
Wybacz, że nie napisałem która dokładnie dzielnica, a jest ich kilka... ale nie grałem w morka już długo. Miłego szukania : )

A tak nawiasem... nie chce ktoś sprzedać morka wraz z dodatkami w oryginalnym BOXowym wydaniu? W idealnym stanie płyty... [moja najukochańsza gra, mam wydanie platynowe, ale dla tej gry chcialbym wydac kilka złotych na wydanie premierowe BoXowe]
  Temat: Polska Szlachta
Fenix

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 17206

PostForum: Historia   Wysłany: Pon Gru 14, 2009 10:39 pm   Temat: Polska Szlachta
Polski szlachcic, sarmata.
Z jednej strony patriota, chrześcijanin, mężny wojownik miłujący wolność i demokrację.
Rewers tego medalu to: megalomaniak, awanturnik. Ksenofobia, warcholstwo, pieniactwo, życie ponad stan to kolejne cechy sarmaty.
I chociaż sarmackie ideały były piękne i szlachetne, to często ze szlachtą wspólnego za wiele nie miały.
Nie można jednak jednoznacznie ocenić szlachty.
  Temat: Z kim powinni wspołpracować Polacy ?
Fenix

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 12934

PostForum: Historia   Wysłany: Pon Gru 14, 2009 10:26 pm   Temat: Z kim powinni wspołpracować Polacy ?
bobinhool napisał/a:
Z resztą Polska jako sojusznik nawet Kambodży nei jest godna :) Kto teraz traktuje Polske powaznie ?


Ja.



Rozmowa troszkę odbiegła od tematu.
Z kim ma Polska współpracować?
Z zachodem głównie.
Nie można włazić amerykanom w tyłek, robić wszystko, by się im przypodobać w nadziei, że dostaniemy coś w zamian. Patrioty w cenie wyższej niż USA proponuje Izraelowi czy Chinom? 100 jankeskich soldatów, gdy my wysyłamy na ich wojnę 2,5 tysiąca chłopa?
Dialog ze Wschodem jest oziębły, Ruscy zajmują się tylko podjudzaniem i propagandą.
Dlatego, być może najlepszym rozwiązaniem była by współpraca z zachodem i dbanie o suwerenność kraju.
  Temat: Jade Empire A-RPG
Fenix

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6517

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Gru 06, 2009 2:49 pm   Temat: Jade Empire A-RPG
Kiepska gra, spodziewałem się czegoś lepszego. Niska grywalność. Wszystko wygląda sztucznie, nawet fizyka postaci.
Nie warta uwagi : )
  Temat: Co polecacie?
Fenix

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8090

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Gru 06, 2009 2:45 pm   Temat: Co polecacie?
Polecam Dragon Age - Origins.
Gra pochłania totalnie... tutaj na prawdę mamy wielki wpływ na to co się wydarzy, świetna oprawa dźwiękowa, śliczna muzyka która wprowadza w epicki nastrój, wsysająca fabuła. (Wsysająca :neutral: ? Ja to potrafię wcisnąć dziwne słowo..).
Jeszcze bardzo fajny motyw walki, trochę przypomina to Baldur's Gate chyba.
Polecam każdemu zagrać w tą grę, gwarantuję, że się spodoba : ), poświęćcie 2h czasu, a reszta sama się zdziała : )
  Temat: Czego teraz słuchasz?
Fenix

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29085

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 11:52 am   Temat: Czego teraz słuchasz?
Perkun The Prodigy i dziki bans! :D .
To ja polecam cały nowy album the prodigy - Invaders Must Die, zwłaszcza kawałki:
Invaders Must Die
Omen
Thunder
Warriors Dance

;) .

Ale cała płyta jest świetna!
  Temat: Twórczość własna.
Fenix

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4477

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 11:40 am   Temat: Twórczość własna.
Zawsze chciałem wykonać jakiś filmik, music video z gry, a najlepiej wojennej.
Nie wiedziałem jak, chociaż naczytałem się trochę o tym, ale w końcu, w sobotę zrobiłem to, chociaż miałem chwile zwątpienia, gdy coś się wieszało, nie ten program, licencja itd. Ale mimo wszystko skończyłem, i chciałbym się nim pochwalić.
Napiszcie proszę czy wam się podoba i jak możecie zostawcie jakiś komentarz na yt. http://www.youtube.com/watch?v=qZD6R61xbgA
Założyłem ten temat, aby każdy mógł się pochwalić swoją twórczością, nie koniecznie związaną z tematyką wojny.
Do dzieła ;) .
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Fenix

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 136795

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pią Lis 07, 2008 10:16 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
hohoho... widzę że mój temacik jest w top5 jeśli chodzi o wyświetlane najczesciej tematy (:.
Fajnie że tak wielu ludzi w to jeszcze gra, jak poczytałem to sam zachciałem zagrać, bo ja ani razu nie przeszedłem jeszcze tej gry :( .
Kolega wyżej ma problem, na stronie 2 czy 3 jest ktoś kto przeszedł tą grę na wszelkie możliwe sposoby i zostawił adres e-mail. Napisz do niego na e-mail, na pewno Ci pomoże w rozwiązaniu Twojego problemu (;
  Temat: Nowy fallout
Fenix

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7612

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Sie 31, 2008 10:40 am   Temat: Nowy fallout
no niestety :/.

Nie ufam tej firmie.
Jak wydawała Tomb Raider-Legend to okroili ją z kilku GB wielkości gry, usuwając tryb next generation... później rzekomo wysyłali płyty z tym trybem do klientów rzakomo za darmo.
Nie wiem jak tak można :/ klient płaci, klient wymaga... a to w Polsce nie dość, że z opóźnieniem wydają gry, to jeszcze wydawca taki jak Cenega okraja gry z zawartości :/
  Temat: Nowy fallout
Fenix

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7612

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Sie 30, 2008 12:49 pm   Temat: Nowy fallout
hmm... w sumie xD to masz rację. Październik premiera chyba nie?
Ale na wirtus.pl można już złożyć zamówienie :) .
Widocznie mi się coś pomyliło :D
  Temat: Nowy fallout
Fenix

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7612

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pią Sie 29, 2008 11:37 pm   Temat: Nowy fallout
Już jest!!! :D Fallout 3 panowie i panie... niestety, póki co - mnie nie stać na niego, ale za jakiś czas kupię : ) gdyż screeny wyglądają ciekawie :D . Mam nadzieję, że dorównuje grywalnością poprzednim częścią! ;) .
  Temat: Problem z Władcą Pierścieni
Fenix

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5653

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Sie 15, 2008 8:29 pm   Temat: Problem z Władcą Pierścieni
heh, jeśli wam czas na to pozwala, to gratuluje i życzę powodzenia.
Mi jednak nie. Pozdrawiam.
  Temat: Problem z Władcą Pierścieni
Fenix

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5653

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Sie 14, 2008 5:41 pm   Temat: Problem z Władcą Pierścieni
rozkaz :mrgreen: .

Rzadko jestem, ale zawsze to jestem hehe, czasami zapomnę o tym forum : )
Wyczułem ironię, że za często to mnie tu nie ma, ale pomyślałem sobie, że obok ironii też jest coś o czymś nie wiem hehe : P.
  Temat: Problem z Władcą Pierścieni
Fenix

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5653

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sro Sie 13, 2008 9:44 pm   Temat: Problem z Władcą Pierścieni
Proszę żołnierzu tłumacz się natychmiast, lub popraw mój błąd : ).

Zaprawdę jeśli chodzi o mnie, daaaawno mnie tu nie było : ).

Ale jeśli chodzi o Władce Obrączki to wiem bardzo wiele, więc gdzie błąd popełniłem? : p
 
Strona 1 z 5
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 16