gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znaleziono 1 wynik
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: EU 2, jak załadować transportowce i lotniskowce??
Emce

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4510

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Paź 31, 2010 1:09 pm   Temat: EU 2, jak załadować transportowce i lotniskowce??
Hilfe ... Siedzę pół dnia, albo i więcej, nad USA, i do tej pory nie wiem jak zaatakować cholerną Japonię!! Chcę wysłać samoloty, nie da się, bo pisze, że "cel poza zasięgiem". Chcę upchać piechotę do samolotu lub transportowca, lub samoloty na lotniskowiec, ale tu nie ma żadnej opcji "załaduj" czy coś. Pomyślałem, że trzeba spadochroniarzy lub piechotę morską, wyprodukowałem i też nie idzie. Jak to kurka działa?! Druga sprawa, że jak Polską można wygrać, jak oni robią taki zmasowany atak że nie idzie się obronić a produkcja wojska i badania są prawie zerowe ... Ogólnie to cały czas dostaję i strasznie mnie to irytuje, z kolei jak wezmę Niemcy, dopiero nimi zacząłem, to czeszę wszystko po kolei. Przecież tych Niemców się nie da rozbić, nawet jak gram USA to komputer zajmuje prawie całą Europę Niemcami. I to ma być najłatwiejszy poziom? To ciekawe jaki jest najtrudniejszy ...
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16