gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 3
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: W samo południe - najważniejszy element w grach RPG
Elanar

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 11240

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Nie Lut 26, 2006 3:58 pm   Temat: W samo południe - najważniejszy element w grach RPG
Szczerze to nie wiem, która chociarz raczej nie pierwsz ale następne trzy są dla mnie bardzo ważne w rpg-ach dlatego nie wiem która bardziej. Ostatecznie stawiam na przygode 8)
  Temat: World Of Gothic Beta
Elanar

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6624

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Lut 26, 2006 3:34 pm   Temat: World Of Gothic Beta
Zapowiada się dobrze :P . Ciekawe czy tak będzie :x ale z drugiej strony to zgadzam się z kam_diablo lepiej sobie przejść Gothica jeszcze raz za to, np. w innym obozie.
  Temat: Seria Gothic
Elanar

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5822

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Lut 26, 2006 3:23 pm   Temat: Seria Gothic
Nie wiem która mi się bardziej podobała 1 czy 2? Napewno nie Noc Kruka-nie wiem czemu ale jakoś nie przypadła mi do gustu. 1 miała klimat który wciągał, że nie można było się od niej oderwać. 2 miała wieeelki świat, głupie(moim zdaniem) było tylko okno ekwipunku ciężko było znaleźć to czego się szukało. Ale jednak dwójka wygrywa-czemu? nie wiem była po prostu fajniejsza.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16