gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 39
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: tolerancja
Egzorcist

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 8373

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 2:36 pm   Temat: tolerancja
Witam!
Na co dzień spotykam się z nietolerancją i wiem jak ona się przejawia...
Uważam za lekkie przegięcie teksty np. "stary ja Ciebie toleruję, ale nie bądź takim pedałem"...
i tu się nasuwa moje pytanie gdzie jest ta tolerancja o której się tyle mówi?
Czy ludzie młodzi (wiek od 10-20 lat) tolerują siebie nawzajem?
  Temat: Czego teraz słuchasz?
Egzorcist

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29154

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 3:49 pm   Temat: Czego teraz słuchasz?
The Offspring, Metallica(do początku 3 millenium), Rammstein, Linkin Park, Kult, Kazik Staszewski i wiele innych

chociaż mam przerąbane przez to, że słucham tego w szkole i tak nie zmienię zdania, że to bardzo dobra muzyka i jeszcze będę nawoływać do posłuchania jej a znają życie "era techno" nie będzie mnie chciała słuchać... jestem jedyną osobą w klasie słuchającą metalu itp.
  Temat: Co teraz czytasz?
Egzorcist

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 21940

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 7:08 pm   Temat: Co teraz czytasz?
Przepraszam a z cyklu wojennych książek co polecacie?
Ostatnio przeczytałem wojnę zimową (dość przyjemna)
  Temat: W samo południe - Tarcza
Egzorcist

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6637

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 7:00 pm   Temat: W samo południe - Tarcza
Moim zdaniem utrata przedramienia praktycznie uniemożliwia korzystanie z tarczy, ponieważ jedną ręką nie da się trzymać tarczy i broni
  Temat: Rosja vs USA
Egzorcist

Odpowiedzi: 109
Wyświetleń: 41261

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 2:24 pm   Temat: Rosja vs USA
Hunter wiadomo, że nikt nie chce, a i tak zostanie wzięty do wojska nie zawodowego...
ale kiedyś możliwe, że zobaczymy wojnę Rosja vs. USA lub Unia Europejska vs. USA... a co dopiero Prezydent Polski vs. Rosja:P
  Temat: Rosja vs USA
Egzorcist

Odpowiedzi: 109
Wyświetleń: 41261

PostForum: Historia   Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 3:01 pm   Temat: Rosja vs USA
co z tego, że Rosja ma wielu ludzi, jeśli oni nie chcą za bardzo się pchać do wojska...
  Temat: Czołgi II Wojna Światowa
Egzorcist

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 17854

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Wrz 07, 2008 6:17 pm   Temat: Czołgi II Wojna Światowa
Tygrysy by wygrały gdyby nie to, że produkowano ich bardzo mało... statystycznie na jednego tygrysa przypadało około 8-20 czołgów alianckich... gdyby nie to, że alianci mieli przewagę liczebna Niemcy(czasami zwani też szwabami) wygraliby...
  Temat: Uzbrojenie dla WP
Egzorcist

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 34411

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Wrz 07, 2008 5:59 pm   Temat: Uzbrojenie dla WP
ja osobiście myślę, że powinniśmy zainwestować tak jak w Izraelu - zainwestować we własne technologię... Tak jak wcześniej transportery opancerzone typu Rosomak, rozwinąć rodzinę AK47 i może jeszcze do tego rozwinąć sławną rodzinę Uzi, która bądź co bądź ma już ponad 60 lat a nadal jest używana...
  Temat: Rosja vs USA
Egzorcist

Odpowiedzi: 109
Wyświetleń: 41261

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Wrz 07, 2008 5:42 pm   Temat: Rosja vs USA
mogę uznać ze 100% pewnością, że to USA wygrałoby tą wojnę - USA ma lepsze uzbrojenie...
 
Strona 3 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16