gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 5
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jakiej opcji politycznej jestem?
EchoesMaster

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8705

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Kwi 09, 2005 12:56 pm   Temat: Jakiej opcji politycznej jestem?
Zdecydowanie UPR, są najbliżej moich poglądów. Mam dosyć już państwa opiekuńczego, chcę znacznego ograniczenia interweniowania państwa w gospodarkę i życie społeczne. Wogóle to mam poglądy anarchistyczne skierowane w prawo.
  Temat: Kara śmierci
EchoesMaster

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23070

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Kwi 09, 2005 12:48 pm   Temat: Kara śmierci
Kara śmierci jest potrzebna, ale to wcale nie oznacza żeby wykonywać wyrok na każdym mordercy. Kara śmierci powinna być ostatecznością, ludzie skazywani na nią powinni rzeczywiście na nią zasługiwać. Mam na myśli sprawców wyjątkowo brutalnych morderstw i seryjnych morderców. Dodam, że nie jestem zwolennikiem zaostrzania kodeksu karnego. Kara śmierci to tylko alternatywa, a nie ostateczność.
  Temat: Kwaśniewski
EchoesMaster

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 8043

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Kwi 09, 2005 12:27 pm   Temat: Kwaśniewski
Nigdy nie lubiłem "Prezydenta Wszystkich Polaków"za dwulicowość, najpierw odbywa przejażdżkę Papa Mobile, a później przedżeźnia papieża, wykonując bardzo podobne gesty co papież, gdy do Polski przyjeżdżał, można zresztą było zobaczyć to w telewizorni. Wogóle nie rozumiem ludzi, którzy później na niego głosują. Tym prezydentem jest chyba dzięki swojej żonie, która lubi się w telewizji ładnie uśmiechać. Od początku widać było, że to jeden wielki krętacz, kiedy wygrał wybory wyszło na jaw małe kłamstewko dotyczące wykształcenia. Nie wspomnę o jego pijaństwie podczas ważnego dla naszego państwa wydarzenia. Na koniec, parę osób napisało, że prezydent to w Polsce funkcja reprezentacyjna, otóż nie tylko, prezydent ma możliwość zawetowania każdej ustawy, a weto prezydenckie odrzucić może dopiero 3/5 sejmu, czyli jednak prezydent w Polsce i tak ma dosyć dużą władzę.
  Temat: Mini kącik Fallouta
EchoesMaster

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 11553

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Kwi 09, 2005 11:59 am   Temat: Mini kącik Fallouta
Dwójkę przeszedłem pięć razy, jedynkę chyba ze trzy, tacticsa na razie raz. W jedne wakacje to zrobiłem sobie plan żeby przejść dwójkę grając od wczesnych godzinn rannych (coś koło 9.00) do północy. Udało mi się w pięć dni :D . Co do trójki to już się nie mogę doczekać, w końcu dłuuugo już się czeka, gdzieś tam kiedyś widziałem już jakieś grafiki z gry, nawet fajnie to wyglądało. Mam nadzieję, że 3D nie zabije klimatu. Nawet wystarczyłoby mi zwykłe 2D, z grafiką Tacticsa, byle było więcej questów, więcej miast, więcej NPC i wogóle więcej Fallouta w Falloucie, oprócz bugów, których też trochę było.
  Temat: Might & Magic IX
EchoesMaster

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6345

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Kwi 09, 2005 11:49 am   Temat: Might & Magic IX
Ja grałem na razie w trzecią, szóstą i ósmą część, które mi się podobały, a szczególnie szóstka. O dziewiątce słyszałem, że jest krokiem wstecz co do pozostałych, więc chyba sobie odpuszczę.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16