gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 25
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jaka to gra?
Dj_Edward

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109387

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sro Sie 01, 2007 11:15 am   Temat: Jaka to gra?
Noo wlasnie Battlezone gralem w ta gre ale tylko pamietalem zone niewiedzialem co bylo wczesniej ;P podejrzewam ze to jest ta gra.
  Temat: warhammer 40000 Dawn of War: Dark Crusade ulubiona nacja
Dj_Edward

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 13111

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Lip 27, 2007 12:18 pm   Temat: warhammer 40000 Dawn of War: Dark Crusade ulubiona nacja
Gralem pare razy Online ale zerzywiscie nie gra sie najlepiej, a poza tym bardzo malo ludzi gra Online ,Online szybko sie gra niekiedy tylko 8 minut i po grze ..........
  Temat: Dodajemy strone do katalogow tematycznych - zarob gwiazdki !
Dj_Edward

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 10039

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pią Lip 27, 2007 10:50 am   Temat: Dodajemy strone do katalogow tematycznych - zarob gwiazdki !
Dodalem do

http://netsprint.pl/
http://www.pcworld.pl/
http://www.kps.pl/
  Temat: Gra w internecie...
Dj_Edward

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 21757

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sro Lip 25, 2007 11:06 am   Temat: Gra w internecie...
Ja takze gram w plemiona i gram w Ogame uni 8 ;) w OGame to juz rok gram ponad i mam 1 milion i 220 tys pkt widze ze duzo osob nie lubi OGam,e ale ja jestem innego zdania wciagajaca gierka jesli sie umie w nia grac, ma troche mozliwosci ;) tylko trzeba uwazac zeby nie popasc w nalug tyk jak Ci co wstaja o 4 rano zeby FSa zrobic, glupota.... A co do plemion to zanim wyjechalem na wakacje to mialem 120 tys swiat 1 ;)
  Temat: Jaka to gra?
Dj_Edward

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109387

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sro Lip 25, 2007 10:30 am   Temat: Jaka to gra?
Niom i bardzo ladnie ;) Twoja kolej
  Temat: Jaka to gra?
Dj_Edward

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109387

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sro Lip 25, 2007 10:16 am   Temat: Jaka to gra?




Pewnie kazdy bedzie wiedziec co to i jaka czesc , a niech ktos nie bedzie wiedziec to go udusze !!
  Temat: Jaka to gra?
Dj_Edward

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109387

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sro Lip 25, 2007 10:09 am   Temat: Jaka to gra?
Juz wiem z jaka gra mi sie pomylilo to jest chyba Patrician III gralem w to kiedys kiedyyys..... zgadlem ??
  Temat: Szukam gier
Dj_Edward

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8776

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Lip 25, 2007 10:03 am   Temat: Szukam gier
Dokladnie moze ktos znowu bedzie chcial sie zapytac zrobic nowy temat z pytaniem , przeczyta ten post i wczesniejsze i nie bedzie mial problemu ;)
  Temat: Trasport jednostek
Dj_Edward

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5509

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lip 24, 2007 9:36 pm   Temat: Trasport jednostek
Nie ma tu takiej odpowiedzi, moim zdaniem od Typu i Wielkosci mozna by tez bylo wprowadzic takie cos jakie obciazenie maxsymalnie moze przewozic ale mysle ze tamte dwie pierwsze sa wazniejsze....
  Temat: Szukam gier
Dj_Edward

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8776

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lip 24, 2007 9:31 pm   Temat: Szukam gier
Niewiem ,moze juz ktos podal ta gre ale ja proponuje Tzara napewno pujdzie Ci na kompie Multi idzie pograc, ja duzo gralem z kolega z osiedla , gra jest wciagajaca a najbardziej w niej uwielbialem fabule te rozmowy w dymkach ummm..... polecam ta gre ;)
  Temat: W samo południe - Najwygodniejsza ilość jednostek
Dj_Edward

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5050

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lip 24, 2007 9:24 pm   Temat: W samo południe - Najwygodniejsza ilość jednostek
Mnie np. w Dawn Of War sie nie podoba ze sie dokupuje zolnierzy do jednoski ja wole produkowac je osobno i za pomoca skrotow klawiszowych laczac w groby a co do ilosci to tak jak bylo w SpellForce max 80 i tak zeby nie zajmowaly ponad pol ekranu ;)
  Temat: W samo południe - Dodatkowe bazy
Dj_Edward

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5209

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lip 24, 2007 9:21 pm   Temat: W samo południe - Dodatkowe bazy
Tzn jesli chodzi o postawienie pierwszej bazy nie budowanie juz ktorejs z kolei w czasie gry, to pierwsza moim zdaniem powinna byc w okreslonym miejscu zeby bylo trudniej ;) ale np jesli chodzi o budowanie nastepnych baz juz w czasie rozgrywki , to tak jak to zrobili w Tiberium wars ze mozna ja budowac dopiero wtedy kiedy wybudujemy odpowiedni pojaz i przewieziemy go w odpowiednie miejsce On zrobi male rozpoznanie terenu i zalozy tak jakby dodatkowa baze i to jest dobre wyjscie ;)
  Temat: W samo południe - Neutralne jednostki
Dj_Edward

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4840

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lip 24, 2007 9:14 pm   Temat: W samo południe - Neutralne jednostki
Jasne ze powinny byc to one upiekszaja ta gre i wnosza w nie troche zycia, wyobrazcie se trawe drzewa i tylko nasze bazy i nic wiecej na mapie tak pusto i martwo ;9 bardzo dobrze ze takie cos sie w grach pojawilo ;)
  Temat: Warzone 2100
Dj_Edward

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5392

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lip 24, 2007 9:12 pm   Temat: Warzone 2100
Ja jako nowy tutaj mam takie pytanko szukalem dzis cos na temat Warzone tutaj na forum ale maloo znalazlem az sie dziwie, byla to moja pierwsza strategia jaka na oczy ujrzalem , jeszcze w nia gralem na playstation ;) , potem na kompie , gra jest poprostu swietna, tak mnie wciagla ze gralem 5 lat tylko w to , nigdy nie slyszalem by ktos inny w nia gral , malo widzialem o niej na stronach internetowych, poprostu bylem zdziwiony jak taka gra moze nie byc znana, gra jest super rozbudowana pod katem badan ,pod katem tworzenia wlasnych czolgow kampania naprawde jest interesujaca i nie taka latwa a gry nikt nie zna ?? czemu?? wy ja znacie ?? moze wiecie cos o niej ?? wiecie moze dlaczego nie ma takiej populanrosci ?? a moze ja kiedys miala ?? z gory dzieki za odpowiedzi ;D
  Temat: dobre mało znane strategie
Dj_Edward

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 28016

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lip 24, 2007 9:06 pm   Temat: dobre mało znane strategie
Polanie oo to tez fajna gierka a malo sie o niej slyszy... gralem przeszlem i bylem zadowolony z tej gry ;) grafika niezla fabula takze gra bardzo mnie wciagla ;)
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16