gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Divine Divinity
Dasaka

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 14512

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Pon Maj 29, 2006 1:12 pm   Temat: Divine Divinity
Ronnie napisał/a:
(...) Ale nie na tym polega problem, jak wychodze z sali tronowej i chce odzyskac swoj ekwipunek to gra sie zawiesza :/ i tu pojawia sie moje pytanie...czy macie jakiegos patcha albo latke ? (...)


Ta gra niestety ma kilka błędów. Ja jeszcze o żadnej łatce nie słyszałem, ale można zrobić tak, aby gra się nie zawiesiła. Mianowicie cały podręczny ekwipunek (zbroja, broń, pierścienie itd.) musisz wyrzucić przed salą tronową. A po spotkaniu z królem oczywiście ekwipunek można wziąć z powrotem. I trzeba robić tak za każdym razem, gdy musisz oddać swój dobytek. Np. gdy walczysz na pięści.

[ Dodano: Pon Maj 29, 2006 1:14 pm ]
alan napisał/a:
wiecie corobisie katakumbach


Na http://www.planeta-divinity.xt.pl jest solucja!
  Temat: Divine Divinity
Dasaka

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 8209

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Wto Maj 23, 2006 8:31 pm   Temat: Divine Divinity
Mam dwa pytania związane z tą grą. Oto one:

1. Gdzie znajduje się krypta w której można stworzyć świętą broń?

2. Jest mapa, bodajże w czterech częściach (chwilę już w tą grę nie grałem), która prowadzi do ukrytego skarbu. Mam wszystkie jej części i nie wiem, gdzie można znaleźć owy skarb. Czy ktoś wie może gdzie to jest?
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16