gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 5
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Victoria - Mini Aberration
Darker

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6838

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pon Wrz 05, 2005 3:12 pm   Temat: Victoria - Mini Aberration
aa to przepraszam :P apropos Borg, to przewidujesz update'y dla Moda ? Mogę pomóc :P
  Temat: Civilisation IV już wkrótce
Darker

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7593

PostForum: Civilization   Wysłany: Pon Wrz 05, 2005 3:09 pm   Temat: Civilisation IV już wkrótce
Prawda, Cywilizacja jest wciągająca, jednak prostota części pierwszej jest już teraz dla mnie hmmm... straszna ?

Część trzecie miałą sporo wypaczęń, mam nadzieje że czwórka nie padnie pladze tworzenia gry dla średnio rozgarniętych amerykanów :wink:
  Temat: Victoria - Mini Aberration
Darker

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6838

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Wrz 04, 2005 9:30 am   Temat: Victoria - Mini Aberration
Mi się bardzo podoba. mała odmiana dla najlepszej gry Paradoxu :wink: ogolnie to Great Work dla ekipy co to robiła :P
  Temat: Civilisation IV już wkrótce
Darker

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7593

PostForum: Civilization   Wysłany: Nie Wrz 04, 2005 9:27 am   Temat: Civilisation IV już wkrótce
Podoba mi sie znaczenie religi- Wychowałem się na grach Paradoxu gdzie religia jest praktycznie najważniejsza. Grafika dość ładna, ale żeby nie było jak z Heroesem - 4 część została przekombinowana, i wszyscy czekają na piątke :lol:
  Temat: Civilisation IV już wkrótce
Darker

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7593

PostForum: Civilization   Wysłany: Sob Wrz 03, 2005 12:32 pm   Temat: Civilisation IV już wkrótce
Wielkimi Krokami zbliża się CIV IV ( oczywiście nie dla nas, w Polsce trochę poczekamy). Jakie są wasze oczekiwania odnośnie tej gry ?
Jak będzie ona według was wyglądać ?
Co zostanie poprawione albo co powinno zostać poprawione ? :wink:
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16