gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znaleziono 1 wynik
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: American Conquest divided nation
Daniel32

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 7105

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Gru 25, 2013 11:31 am   Temat: American Conquest divided nation
Odkurzyłem po latach d.n. i mam problem z przejściem misji Shiloh II w kampanii U .Granta.Poprzednio grałem na łatwym i normalnym więc masowy atak na bagnety i po sprawie,obecnie gram na bardzo trudnym no właśnie i jest problem,do rzeczy,nawet jak przychodzi korpus Buwela i konfederaci zaczynają się cofać,pojawia się komunikat,że nie odparłem ataku i porażka,zachowuję sporo sił,szyki konfederackie przeczesuję artylerią,linię obrony stawiam mniej więcej po środku mapy,oczywiście sztab,Grant pod moją kontrolą,mam też pod kontrolą miejsca skąd wychodzą posiłki południowców<kawalerie dekuję w rogu>,próbowałem przesuwać linie obrony niżej wtedy południowcy idą masowo na bagnety i po mnie,a wyciąganie poszczególnych pułków trwa długu,jak to przejść na tym poziomie trudności???.Takie tricki jak wojo w budynkach czy linia armat w miejscach wyjścia posiłków pomagają ale nadal nie mam sposobu by to przejść. Jakieś propozycję?
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13