gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 5
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Poszukuje dobrej strategii turowej
Codemasters

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 15865

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Sie 29, 2004 8:19 pm   Temat: Poszukuje dobrej strategii turowej
wielkie dzięki,
jak moge Ci się odzwdzięczyć?
(jesli interesujesz się motoryzacja to wiem)
  Temat: Recenzenci poszukiwani!
Codemasters

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6655

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Sie 20, 2004 1:00 pm   Temat: Recenzenci poszukiwani!
aha, na szczęście mam jeszczxe IE i zniego będe korzystał
dzięki za pomoc
  Temat: Recenzenci poszukiwani!
Codemasters

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6655

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Sie 20, 2004 9:39 am   Temat: Recenzenci poszukiwani!
win 98 i korzystam z Opery
  Temat: Recenzenci poszukiwani!
Codemasters

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6655

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Sie 18, 2004 2:48 pm   Temat: Recenzenci poszukiwani!
:? mały problem (u mnie przynajmniej) korzystam z tej stronki od dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero dziś i owszem można znaleźć ten numer GG, ale ja nieznajde po prostu są błędy na stronie. Górny imege [still not conviced?] mam jakos zklonowany i niebardzo moge wejśc w jakiś dział teksty się mieszajom etc.
:?: :?: :?: :|
  Temat: Poszukuje dobrej strategii turowej
Codemasters

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 15865

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Sie 18, 2004 2:39 pm   Temat: Poszukuje dobrej strategii turowej
W Panzer Generala II lub I warto zagrac, polecam, ale mam pytanko szukam gry która niema grafiki 8) (takie guziczki ale nie jest to gra tekstowa) i niepamiętam nazwy, [gra jest na tury] w tej grze kierowało się państwem siało sie zbprze sptrzedawało to zborze ludzi szkolilo na zolnierzy i naukowcow zeby rozwilali chyab 6 albo 8 dziedzien [chyba !] i atakowalo sie panstaw na pocztku wybieralo sie ilosc panstw
jak by ktos znał tą gre albo by mu się wydawało ze ja zan to niech mi ja wyśle albo chociaż nazwe poda :wink:
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16