gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 20
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: W samo południe - RTSy
Cezarion

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5307

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Sie 09, 2004 11:18 am   Temat: W samo południe - RTSy
Uważam że taktyka z tego wszystkiego jest najważniejsza :D Od taktyki zależy całe zarządzanie :D Co z tego jakbyś miał 30 łuczników, a wróg 15 wojowników na koniach zniszczył by cię!!! :D Dlatego uważam że taktyka jest :D najważniejsza :wink: Pozatym grałeś może w Castle Strike??? :D
Pozdro 600 bzzzzzyyyttt :D :D
  Temat: Castle Strike
Cezarion

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 11569

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Sie 09, 2004 11:11 am   Temat: Castle Strike
Zna ktoś wogule grę Castle Strike? :D :D
  Temat: Taktyki średniowieczne czyli taktyka do gry Warrior kin
Cezarion

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8352

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Sie 09, 2004 11:09 am   Temat: Taktyki średniowieczne czyli taktyka do gry Warrior kin
W tej grze jest wiele taktyk?? :) Jeśli tak to powiedz jakie :D Ciężko mi powiedzieć nie znam tej gry!!! :( Moge tobie powiedzieć jedno wysyłaj

jazdę - na łuczników
piechotę z włóczniami - na jazdę
łuczników - na wolną piechotę :D

To są taktyki raczej oczywiste!!! :D
Można zrobić szyk bojowy, formację pozycyjną!? :)
Znasz może grę Castle Strike??? :D Super gra polecam
Dowidzenia :D
  Temat: Taktyki średniowieczne czyli taktyka do gry Warrior kin
Cezarion

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8352

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Sie 06, 2004 10:38 pm   Temat: Taktyki średniowieczne czyli taktyka do gry Warrior kin
Kurcze chyba mam problem nie wiem ile masz lat :( Z matmy miałem 5 ale jakoś nie daje sobie z tym rady :( Ciężko będzie!!! :( Przykro mi ale nawet sam Albert Einstein miał by z tą ankietą problem!!! :( Pozatym myśle że masz 1 - 5 lat!!! Tak tylko myśle :) !!! Pozatym o jaką ci dokładnie chodzi taktykę. Na mury wroga czy na otwartym polu??? :D
  Temat: No to zacznijmy dyskusje na temat Castle Strike
Cezarion

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4396

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Sie 06, 2004 9:42 pm   Temat: No to zacznijmy dyskusje na temat Castle Strike
Kto jest chętny zagrać w sieci?? :D
 
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16