gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 3
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Realistyczna gra RTS - poszukiwania!
Centurio

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 17539

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Paź 04, 2008 7:27 pm   Temat: Realistyczna gra RTS - poszukiwania!
cyber2hot napisał/a:
Szukam realistycznej (nawet bardzo) gry RTS osadzoną w realiach IIWŚ. Najlepiej, żeby nie była z tych super nowości (rzut izometryczny zalecany, mój komputer jest troszkę słaby ) oraz posiadała możliwość gry w sieci (!!)(marzeniem byłoby, możliwość zaliczenia kampanii w trybie współpracy z innym graczem). Czekam na wasze propozycje!


Za niedługo wychodzi Men of War - tam będzie wszystko co Tobie potrzeba. Na razie możesz pograć w jego prequele. Soldiers i Faces of War (jeżeli chcesz realizmu to tylko i wyłącznie z modami, ja np. bez nich nie gram, bo wtedy gra dla mnie nie ma sensu).
  Temat: MOJA STRONA WWW
Centurio

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 9140

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Paź 04, 2008 7:12 pm   Temat: MOJA STRONA WWW
www.spwc.eu - Polskie Community Soldiers, Faces of War oraz Men of War. Czyli genialnych RTS-ów, to strona, którą ja współtworzę. Zapraszam was serdecznie, myślę, że nie jest zła ;) .
  Temat: Szybki RTS ;) Poszukwiany!
Centurio

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5821

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Paź 04, 2008 7:09 pm   Temat: Szybki RTS ;) Poszukwiany!
A ja Ci polecam Faces of War: Oblicza Wojny, kontynuację Soldiers: Ludzie Honoru. Gra co prawda w tematyce II wś, ale myślę, że Ci się spodoba. Szybka akcja, w multi można grać w coop-a, walkę (coś jak drużynowy deathmatch), Pola Bitwy (coś jak capture the flag). Realizm stoi na dosyć wysokim poziomie jednak dużo bardziej podnoszą go mody, których na prawdę jest bardzo dużo.
Jednocześnie możesz tą grę potraktować jako przedsmak nadchodzącego Men of War, grałem w jego betę - gra jest boska (sic!)! Bardzo wysoki realizm jednak zapewniający odpowiednią dawkę frajdy, balans też bardzo dobry, krótko można opisać jako połączenie najlepszych cech Faces of War i Soldiers: Ludzie Honoru.

PS - Mój pierwszy post :) , witam!
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16