gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 7
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Heroes 4 TPC/IP
Buczko_7

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 9269

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Czw Lis 24, 2005 11:25 pm   Temat: Heroes 4 TPC/IP
Ok moze ktoś inny pomoże ??
  Temat: Szyfrowanie map do Heroes 4
Buczko_7

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7357

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Czw Lis 24, 2005 11:24 pm   Temat: Szyfrowanie map do Heroes 4
Hmm no ok spróbuję. A np jakiś program ogólny do szyfrowania plików ??
  Temat: Szyfrowanie map do Heroes 4
Buczko_7

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7357

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Sro Paź 26, 2005 9:33 am   Temat: Szyfrowanie map do Heroes 4
Witam wszystkich. Chciałbym się dowiedzieć czy wiek ktoś może czy da się założyć chasło na jakąś mape do Heroes 4 tak żeby normalnie możnabyło w nią grać ale żeby nie dało się jej otwożyć w edytorze tzn żeby można ją było otwożyc ale po wpisaniu chsła :)
Da się coś takiego osiągnąć ?
Prosze o pomoc :)
  Temat: Heroes 4 TPC/IP
Buczko_7

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 9269

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Wto Paź 11, 2005 7:17 pm   Temat: Heroes 4 TPC/IP
Witam. Mam pytanie :) Mam odblokowany z kumplem tryb multiplayer w heroes 4 i mamy te same wersje heroesów i wszystko mamy takie same ogulnie no i jak zagrać w multiplayerze przez Direct TPC/IP ??? Bo przez game spy udaje się nam normalnie ale chielibyśmy spróbować przez TPC/IP da ktoś instrukcje jak to zrobić ?? Aha ja mam stałe IP także mogę założyć serwer tylko proszę o dokładną instrukcje jak wszystko porobić żeby grało :) Mam nadzieje ze ktoś pomoże :)
POZDRAWIAM ~!!!
  Temat: HEROES 4 - Gra przez sieć <pomocy>
Buczko_7

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 8929

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Paź 02, 2005 10:49 am   Temat: HEROES 4 - Gra przez sieć <pomocy>
no właśnie obydwoje nie mamy stałego IP :( I domyslam się ze to bedzie raczej niemożliwe :(
  Temat: Heroes 4 - gra przez sieć !! POMOCY !!
Buczko_7

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 13609

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Sob Paź 01, 2005 9:39 am   Temat: Heroes 4 - gra przez sieć !! POMOCY !!
Witam ! siedziałem z kumplem całą noc żeby w jakikolwiek sposób połączyć się z nim i zagrać w heroesów 4 przez neta (sieć) i oczywiscie nic z tego :( Próbujemy Ciągle przez Game Spy i nic !! :( Oczywiscie obojgu nam działa tryb multiplayer !!! No i i rak sie nie da :( Ani przez game spy ani przez Direct TPC/IP :( :(:( Wie ktoś może jak zrobić żeby zagrac przez Direct TPC/IP ??? Albo w jakikowpiek inny sposób ??? Proszę o pomoc !!!
  Temat: HEROES 4 - Gra przez sieć <pomocy>
Buczko_7

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 8929

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Paź 01, 2005 9:33 am   Temat: HEROES 4 - Gra przez sieć <pomocy>
Witam ! siedziałem z kumplem całą noc żeby w jakikolwiek sposób połączyć się z nim i zagrać w heroesów 4 przez neta (sieć) i oczywiscie nic z tego :( Próbujemy Ciągle przez Game Spy i nic !! :( Oczywiscie obojgu nam działa tryb multiplayer !!! No i i rak sie nie da :( Ani przez game spy ani przez Direct TPC/IP :( :(:( Wie ktoś może jak zrobić żeby zagrac przez Direct TPC/IP ??? Albo w jakikowpiek inny sposób ??? Proszę o pomoc !!!
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16