gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 80
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bards Tale
Boolseye

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 9486

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Nie Paź 30, 2005 9:27 pm   Temat: Bards Tale
Siemandero! Z tego co się orientuje to dział jest przeznaczony dla poradników, a nie ma odpowiednika do slucji. Uważam, że to powinno się zmienić, a to dlatego, że niektórzy poszukują podpowiedzi jak powinni się zachowywać w grze, a czego unikać. Natomiast inni lubią mieć podane na tacy przejście gry. Bynajmniej ja polubiłem tą grę i mam nieco doświadczenia w grach RPG oraz wiem, że podana solucja MAO jest opisana po najniższej lini oporu, inaczej jak najłatwiej przejść grę, ale wedłóg mnie to temat do dyskusji. Ponieważ ja zacząłem grę wybierają przewodnią umiejętność bronie dwuręczne i rozwijałem żywotność oraz siłę. Mało tego grało mi się nieco przyjemniej, a także miałem satysfakcję z faktu, iż sam wywalczałem wszystko. Mało opisane są umiejętności jakie można zdobywać oraz korzyści z tego płynące! Jednak podkreślam, iż solucje cechują się właśnie przejściem gry jak najłatwiej i jak najprzyjemniej!!! Tak więc najlepszym rozwiązaniem byłoby rozdzielenie tych dwóch działów. Pozdrawiam!!!!

[ Dodano: Nie Paź 30, 2005 9:33 pm ]
Kaeddar napisał/a:
No właśnie mam taki problem, może ktoś wie jak poradzić.
Jestem w Grobowcu i nie mogę zniszczyć lodowej ściany za którą jest Dolyn. Mam przywołanego żywiołaka i wszystkie inne ściany rozwalał bez problemu... Poradźcie, proszę...

Czasami zdarza się tak iż Bard wyprzedza swoich sojuszników, którzy zostają z tyłu i tu może być kość pogrzebana. Ja miałem takie sytuacje ze szczurem w tawernie, gdzie szczur pozostawał tam gdzie go pozostawiłem, mało tego blokowali go biesiadnicy oraz stoły. Musiałem manipulować postacią, aby szczur podążał za nim. Może to samo dzieje się u Ciebie? Pamiętaj, aby ściana runęła to żywiołak musi znajdowć się w pobliżu owej ściany. Jeżeli jednak to by nie zadziałało to obawiam się, że jest jakiś robak w grze, znaczy błąd i jest mi bardzo przykro, ale raczej dalej nie pograsz sobie. Życzę powodzenia i pozdrawiam.

[ Dodano: Sob Lis 05, 2005 7:06 am ]
Dla wszystkich zainteresowanych, napisałem małe porady wstępne o których warto wiedzieć, aby gra nam łatwiej szła. A poza nimi warto przeczytać solucję (poradnik) MAO, link powyżej w wypowiedzi Wojmana :)
  Temat: Sacred
Boolseye

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9273

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Nie Paź 30, 2005 9:02 pm   Temat: Sacred
Spokojnie nie będę gryzł, ani kopał chodzi mi jedynie o poprawienie moich umiejętności. Jednak, aby tego dokonać niezbędne są uszczypliwe uwagi oraz opinie was drodzy czytelnicy. Toteż byłbym bardzo wdzięczny za składanie postów, jakichkolwiek nawet tych co wam się podobało, choć wolałbym usłyszeć o tym co wam się nie podobało. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich!!!
  Temat: Gods: Lands of Infinity
Boolseye

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 7268

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Nie Paź 30, 2005 9:00 pm   Temat: Gods: Lands of Infinity
Spokojnie nie będę gryzł, ani kopał chodzi mi jedynie o poprawienie moich umiejętności. Jednak, aby tego dokonać niezbędne są uszczypliwe uwagi oraz opinie was drodzy czytelnicy. Toteż byłbym bardzo wdzięczny za składanie postów, jakichkolwiek nawet tych co wam się podobało, choć wolałbym usłyszeć o tym co wam się nie podobało. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich!!!
  Temat: Dyplomacja
Boolseye

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4896

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Nie Paź 30, 2005 8:58 pm   Temat: Dyplomacja
Spokojnie nie będę gryzł, ani kopał chodzi mi jedynie o poprawienie moich umiejętności. Jednak, aby tego dokonać niezbędne są uszczypliwe uwagi oraz opinie was drodzy czytelnicy. Toteż byłbym bardzo wdzięczny za składanie postów, jakichkolwiek nawet tych co wam się podobało, choć wolałbym usłyszeć o tym co wam się nie podobało. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich!!!
  Temat: Hearts of Empires
Boolseye

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4584

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Nie Paź 30, 2005 8:44 pm   Temat: Hearts of Empires
Backside myślałem, że to jest oczywiste, ale postaram się Ci wytłumaczyć. Zapowiedź ową kierowałem w szczególności do graczy, którzy albo w ogóle nie słyszeli o tej grze albo nie mają pojęcia co to jest. Stosując przykłady chodzi mi o to, że w najgorszym przypadku może się spodziewać tego samego w tej grze, bądź oczywiście dużo lepszego. Jak widać z twojej wypowiedzi ty doskonale się orientusze w tej grze, a więc moje zadanie zostało wykonane, ponieważ nie dość, że wiesz co ma nastąpić to jeszcze jesteś bardzo zainteresowany grafiką i resztą. Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie czcze przechwałki to tylko słowa. Innymi słowy będziesz oczekiwał recenzji, która nastąpi w dalszej części i z której dowiesz się o wszystkich "wspaniałościach". Pozdrawiam!!! :D
 
Strona 6 z 6
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 17