gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 80
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zapowiedź Desert Law
Boolseye

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4573

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Sob Lis 05, 2005 6:59 am   Temat: Zapowiedź Desert Law
Spokojnie nie będę gryzł, ani kopał chodzi mi jedynie o poprawienie moich umiejętności. Jednak, aby tego dokonać niezbędne są uszczypliwe uwagi oraz opinie was drodzy czytelnicy. Toteż byłbym bardzo wdzięczny za składanie postów, jakichkolwiek nawet tych co wam się podobało, choć wolałbym usłyszeć o tym co wam się nie podobało. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich!!!
  Temat: Zapowiedź The day after: Cuban Missle Crisis
Boolseye

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4137

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Sob Lis 05, 2005 6:58 am   Temat: Zapowiedź The day after: Cuban Missle Crisis
Spokojnie nie będę gryzł, ani kopał chodzi mi jedynie o poprawienie moich umiejętności. Jednak, aby tego dokonać niezbędne są uszczypliwe uwagi oraz opinie was drodzy czytelnicy. Toteż byłbym bardzo wdzięczny za składanie postów, jakichkolwiek nawet tych co wam się podobało, choć wolałbym usłyszeć o tym co wam się nie podobało. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich!!!
  Temat: Zapowiedź World War 1
Boolseye

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4252

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Sob Lis 05, 2005 6:56 am   Temat: Zapowiedź World War 1
Spokojnie nie będę gryzł, ani kopał chodzi mi jedynie o poprawienie moich umiejętności. Jednak, aby tego dokonać niezbędne są uszczypliwe uwagi oraz opinie was drodzy czytelnicy. Toteż byłbym bardzo wdzięczny za składanie postów, jakichkolwiek nawet tych co wam się podobało, choć wolałbym usłyszeć o tym co wam się nie podobało. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich!!!
  Temat: Artykuł "Rzeźnicy"
Boolseye

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4975

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Wto Lis 01, 2005 10:38 am   Temat: Artykuł "Rzeźnicy"
To był mój pierwszy taki artykuł i muszę się przyznać, że to był strzał w ciemno. Toteż wolałem się nie rozpisywać, biorąc pod uwagę fakt, iż jest to serwis strategiczny. Ale jak widzę, spodobało się wam, więc następnym razem postaram się napisać o wiele więcej :D Dzięki za komentarz. Pozdrawiam.
  Temat: Age of Empiers III - zapowiedz
Boolseye

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4816

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Pon Paź 31, 2005 2:40 pm   Temat: Age of Empiers III - zapowiedz
Ja mam wersję kolekcjonerską z 2003 roku i nazywa się AoE Gold i na okładce tej gry są wymienione te firmy. Ale skończmy już się kłucić :D Masz racje!
  Temat: Artykuł "Rzeźnicy"
Boolseye

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4975

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Pon Paź 31, 2005 10:57 am   Temat: Artykuł "Rzeźnicy"
Jak wam się podoba ten artykuł? Co o nim sądzicie? Czy to tylko strata czasu, czy chcielibyście czytać tego rodzaju ciekawostki ze świata gier? A może macie jakieś pomysły co do terści artykułów, które chcielibyście czytać? Jestem otwarty na wszelkie propozycje!!! Pozdrawiam.
  Temat: Crown of Glory
Boolseye

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4669

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Pon Paź 31, 2005 10:49 am   Temat: Crown of Glory
Spokojnie nie będę gryzł, ani kopał chodzi mi jedynie o poprawienie moich umiejętności. Jednak, aby tego dokonać niezbędne są uszczypliwe uwagi oraz opinie was drodzy czytelnicy. Toteż byłbym bardzo wdzięczny za składanie postów, jakichkolwiek nawet tych co wam się podobało, choć wolałbym usłyszeć o tym co wam się nie podobało. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich!!!
  Temat: Age of Empiers III - zapowiedz
Boolseye

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4816

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Pon Paź 31, 2005 8:52 am   Temat: Age of Empiers III - zapowiedz
Elo! W porządku nie będę się upierał przy wersji językowej, ale było spolszczenie i jak nie w jedynce to w dwójce, tego jestem pewien. Bynajmniej możliwym jest, że po tej aferze z marnym tłumaczeniem, producenci zrezygnowali z niego. Jeszcze jedna rzecz jaka utkwiła mi w pamięci to fakt, że spolszczenia wcale nie robili Polacy, tylko producent wynajoł kogoś u siebie. A jeśli chodzi o firmę, która stworzyła AoE I, to wiadomo kto ją stworzył! Głównym producentem była Cenega, a pomagali jej Ubisoft oraz Microsoft Games Studios!
A tak poza tym to się nie brażam, bo niemam nastu lat, tylko mówię co myślę! Pozdro!
  Temat: Age of Empiers III - zapowiedz
Boolseye

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4816

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Nie Paź 30, 2005 11:37 pm   Temat: Age of Empiers III - zapowiedz
No jak to nie ukazał się polska wersja! Ty weź mnię nie rań!!! Było głośno o tym, a już zwłaszcza o "resursach". Nawet w necie się ukazały materiały na ten temat. I weź mi nie wyjeżdżaj z takimi takstami, że kupiłem grę na bazarze! Dowiedz się lepiej więcej na temat tego twojego super hitu! Zanim go zaczniesz relacjonować! Jestem pewny, że nawet nie zajrzałeś do jedynki, do tego od czego zaczynali!!! Jesteś skupiony tylko i wyłącznie na grafie i to dla ciebie najważniejsze! Spójrz prawdzie w oczy grafika ma tylko umilać rozgrywkę, a nie przewodzić grze. Gdzie ty się uchowałeś?!
  Temat: The Fall: Last days of Gaia
Boolseye

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 8377

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Nie Paź 30, 2005 10:49 pm   Temat: The Fall: Last days of Gaia
Czemu nie piszesz o swoich odczuciach co do gry? W prawdzie napisałeś o tym, iż gra odnosi się do Fallouta, ale zapomniałeś napisać, że bardzo odbiego od niego! I to nie tylko pod stroną rozgrwki, ale również innymi cechami. Poza tym brak twoiej opini na temat tej gry, poleciłbyś ją mnie? A może wolałbyś pominąć ją? Naturalnie spodziewałbym się odpowiedzi typu dlaczego byś ją polecał, bądź negował? Pozdrawiam!
  Temat: Age of Empiers III - zapowiedz
Boolseye

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4816

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Nie Paź 30, 2005 10:33 pm   Temat: Age of Empiers III - zapowiedz
Dokładnie to chodzi mi o pierwszą część Age of Empires. Masz rację napomknąłeś o gospodarce, jednak mnie chodziło bradziej o rozwijanie naszego miasta, planowanie miejsc pod budowę, ogólnie o rozwoju miasta, tudzież imperium, które będzie w stanie utrzymać armię oraz obrońć się przed nieprzyjacielem. Rozumiem również iż to nie jest recenzja i nie musi wszystko się znaleść, jednakowoż wolałbym gdybyś był bardziej bezstronny. Poza tym masz całkiem interesujący styl i potrafisz bronić swoich racji, to mi się podoba i za to dałbym Ci plusa. Pozdrawiam!
  Temat: Hearts of Empires
Boolseye

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4575

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Nie Paź 30, 2005 10:25 pm   Temat: Hearts of Empires
Dzięki za podpowiedź! Masz rację, postaram się uwzględnić ten fakt podczas pisania następnych zapowiedzi! 3maj się, stary! Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego!
  Temat: Dyplomacja
Boolseye

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4875

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Nie Paź 30, 2005 10:23 pm   Temat: Dyplomacja
W sumie to masz rację, jednak z drugiej strony po co w ogóle pisać zapowiedzi oraz innem materiały? Skoro każdy może samemu oceniać, nie mając o tym zielonego pojęcia? Czy dla Ciebie 30 złotych chodzi po drodze? Jakby nie patrzeć to są pieniądze i można je zainwestować w dużo innych ważniejszy rzeczy. Toteż uważam, żę naszym zadaniem powinno być skierowanie graczy na odpowiedni tor, uświadomić im czy owe kwoty lepiej zainwestować w grę, czy może w dobrą książkę z której wyciągną naukę, a z której będą korzystać w przyszłości. Może przesadzam, ale fakt wyciągniętej nauki może nie raz ocalić komuś życie, bądź je poprawić! Pomijając te stwierdzenia, bardzo ci dzękuję za komentarz! Zwłaszcza jeśli wyciągniesz z niego doświadczenie! 3maj się pozdrawiam! Życzę ci wszystkiego najlepszego!
  Temat: Age of Empiers III - zapowiedz
Boolseye

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4816

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Nie Paź 30, 2005 10:11 pm   Temat: Age of Empiers III - zapowiedz
Elo! Co z częścią ekonomiczną? Z tego co wiem podstawą wszelkich działań wojennych we wcześniejszych wersjach tej gry była i nie sądze, że się zmieni kwestia gospodarki?! Sam miałem okazje grać we wcześniejszych częściach tej gry. Niestety mam złe wspomnienia, od chodźby wersja językowa! Pamiętasz jeszcze jak skiepścili polską wersję? Poza tym pod koniec gra robiła się mdła, bynajmniej dla mnie wcale to nie był taki wielki hit, miał sporo niedociągnięć o których nie raczyłeś wspomnieć! Choć muszę przyznać z początku gra okazywała się być bardzo dobra i za to jej chwała! Jednakowoż pod koniec brakowało tej delikatnej nuty wątku, innymi słowy stawała się jakoby schematyczna i pozbawiona indywidualizmu, tego czegoś co sprawia, że zapominasz o reszcie świata! Mimo wszystko to tylko moje zdanie! I nie zapominajcie o tym. Pozdrawiam!
  Temat: The Elders Scrolls IV
Boolseye

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 8001

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Nie Paź 30, 2005 9:52 pm   Temat: The Elders Scrolls IV
Siemanko Rejwen całkiem fajnie piszesz! Masz bardzo ciekawą zapowiedź :D Jeśli mogę Ci coś zaproponować to popracuj nad dowcipem. Wszakże twoje teksty są zabawne, to mogłyby być jeszcze lepsze. Zwródź uwagę również na swoje uwagi, byłoby fajnie poczytać jakie są twoje odczucia co do gry. Wedłóg mnie powinieś zapomnieć o większości i pisać o sobie! Ale to jest moie zdanie i wcale nie musi być trafne, pamiętaj o tym! 3maj się, pozdrawiam!
 
Strona 5 z 6
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16