gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 80
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: avatary - jaka opinia forumowiczy?
Boolseye

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 12261

PostForum: O forum   Wysłany: Sro Gru 21, 2005 8:36 am   Temat: avatary - jaka opinia forumowiczy?
Witam.
Rozumiem, że każdy z członków sztabu obawia się o swoje stopnie, które stanowią podstawę funkcjonowania sztabu oraz świadczą o przynależności w całej hierarchii i wprowadzenie avatarów zniszczyłoby to wszystko, ale czy na pewno?
Mam kilka spostrzeżeń, ale zacznę od tego, że przede wszystkim mówimy tutaj o avatarach dla członków sztabu i w głównej mierze to oni się wypowiadają, wyjątkiem jest Raynale, który nie należy do sztabu.
Chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje taka możliwość, aby odpowiedni obrazek stopnia umieścić w profilu? A dokładniej w rubryczce wszystko o ...
Innymi słowy na wysokości avatara lekko odbić w prawo i tam umieścić stopień i obrazek. Tym samym zwalniając miejsce na avatara, gdzie forumowicze mogliby załączać swoje obrazki. Naturalnie, jeśli któryś z członków wolałby zostać przy obecnym avatarze to powinno mu się na to pozwolić. Poza tym pod nickiem zostałby stopień tj. kapral, sierżant etc. Czyli pozostałby system stopni i nie doznał uszczerbku. Jeśli jednak ktoś nadal miałby obiekcje, to można pomyśleć o dodaniu linka do stopnia, który będzie przerzucał zainteresowanego do profilu użytkownika. Naturalnie żaden z forumowiczów, który nie należy do sztabu, nie miałby napisanego stopnia, a jedynie nick, co o tym sądzicie?
  Temat: Nominacje do Gry Roku 2005
Boolseye

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4610

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Gru 20, 2005 10:46 pm   Temat: Nominacje do Gry Roku 2005
Chyba masz rację Wojman. Nie powinienem narzucać nikomu co może wybierać, a czego nie. Wycofuję się z ostatniego zdania i serdecznie zapraszam do podawania tytułów. Pozdrawiam.
  Temat: Nasze problemy
Boolseye

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8304

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Gru 20, 2005 10:21 pm   Temat: Nasze problemy
Panowie, w końcu jeśli ktoś pisze z błędami to tylko świadczy o nim!
Dla mnie to oczywiste, że jeśli ktoś pisze jak mu się żywnie podoba, nie zwracając uwagi na poprawną pisownie, to może tylko oznaczać, że tak naprawdę to ma to wszystko gdzieś, a co gorsza dyskutując z nami okazuje nam brak szacunku. Naturalnie każdemu może się zdarzyć popełnienie błędu, czy dwóch głównie wynikającego z pośpiechu, ale nie przesadzajmy, jeśli przeczyta się to co się przed chwilą napisało to z pewnością podstawowe błędy rzucą nam się w oczy. Jednak jeśli ktoś nawet nie próbuje pisać poprawnie, to pozostaje pytanie czy warto z nim dyskutować?
Ponadto ja uważam, że dyslekcja to nie jest żadna choroba, a tylko usprawiedliwienie dla ludzi o bardzo ubogim słowniku, którzy z tego powodu nie mogli by zdać matury! Zresztą co ja piszę, ale się rozpędziłem z tą maturą. Jeśli ktoś robi błąd w wyrazie Król, pisząc je przez u, to nie powinien skończyć podstawówki, ale tak się nie dzieje ponieważ grono analfabetów powiększyłoby się diametralnie. Nie mówię, że ktokolwiek z was robi takie błędy, podałem taki przykład ponieważ za moich czasów, kiedy chodziłem do liceum, był taki jeden chłopak, który robił nagminnie takie właśnie błędy, a co ciekawsze zdał starą maturę z polskiego tylko dlatego, że miał świstek potwierdzający, że jest dyslektykiem. Jednak poziom jego wypracowania wcale nie sięgał wyżej od pisowni, mimo to przeszedł. Dziwne
Abstrachując od tego to nauka jest obowiązkowa do lat osiemnastu. Powiedzcie, który rząd dobrowolnie zgodziłby się, aby w jego państwie poszerzał się analfabetyzm i głupota? Zawsze łatwiej wymyśleć chorobę, która wszystko wyjaśnia, ale niech mi ktoś powie, czy to przynosi jakieś korzyści? A co jak taki delikwet, pójdzie do pracy i będzie musiał napisać jakiś dokument? To co odda z takimi bykami, które będą wręcz odpychać?
Jakbyś się poczuł kolospl, jakbyś dostał list od znajmoego z taką ilością błędów, że wykraczały by ponad jakiekolwiek normy? Mało tego na koniec przeczytałbyś wyjaśnienie, że on jest dobry z ortografii, ale mu się nie chciało na to zwracać uwagi!
Uznałbyś to za normalne? Bo ja zdecydowanie odebrałbym to za zniewagę, a co za tym idzie już bym nie miał takiego znajomego.
  Temat: Gra roku 2005
Boolseye

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 7997

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Gru 20, 2005 9:45 pm   Temat: Gra roku 2005
Nie ma sprawy, Beckside może i masz rację, nie chcę się z Tobą sprzeczać tylko czemu nie głosujesz, na swojego faworyta, czyżbyś nie miał takowego?? Ja tylko podałem przykład, jak można ocenić najlepszą grę roku, która sprawiła nam największą frajdę i w moim przypadku był to owy dodatek. Tak, więc to jest tylko ankieta, każdy głosuje na to na co chce, a nie na to co inni chcą. I tutaj warto podkreślić, iż Perkun zagłosował na AoE III i za to bardzo mu dziękuję!!!
  Temat: Jakich tekstów powinno być więcej?
Boolseye

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4806

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Wto Gru 20, 2005 9:35 pm   Temat: Jakich tekstów powinno być więcej?
Czemu nie oddałeś głosu Backside? Zdecyduj się, co jest najbardziej potrzebne w tej chwili i zagłosuj. W końcu życiie to sztuka wyboru :)
  Temat: Gra roku 2005
Boolseye

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 7997

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Gru 20, 2005 8:13 pm   Temat: Gra roku 2005
Pozwól, że się z Tobą nie zgodzę, a to dlatego, że w nie każdą grę można przechodzić po raz kolejny z niesłabnącym entuzjazmem. Innymi słowy dla porównania w NFS:MW przeszedłem raz i byłem zadowolony, ale po drugim razie zaczęły mi się kłaniać nie dociągnięcia i błędy, a teraz zacząłem grać trzeci raz i mam dość tej gry. Natomiast gothica II, przeszedłem trzy razy (mag, palladyn i najemnik) i nadal nie zwiedziłem wszystkich zakamarków, ani tym bardziej questów pomocniczych, toteż jak pojawił się dodatek Noc Kruka, jeszcze większą miałem ochotę grać pomimo tego, że większość już znałem. Podsumowując Gothica II z dodatkiem Noc Kruka przeszedłem około dziesięciu razy licząc do chwili obecnej i nadal mnie cieszy. Tak, więc gdybym miał wybrać najlepszą grę jaka ukazała się w 2005 roku to bez wątpienia wybrałbym Gothica II: Noc Kruka.
  Temat: Gra roku 2005
Boolseye

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 7997

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Gru 20, 2005 11:35 am   Temat: Gra roku 2005
Zachęcam do oddawania głosów. W razie jakichkolwiek zastrzeżeń co do pominięcia jakiegoś tytułu proszę o komentarz tutaj
Dziękuję za wyrozumiałość. Pozdrawiam wszystkich.
  Temat: Nominacje do Gry Roku 2005
Boolseye

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4610

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Gru 20, 2005 11:02 am   Temat: Nominacje do Gry Roku 2005
Jako pierwsze nominacje podaje:
1. Gothic II: Noc Kruka
2. Cywilizacja IV
3. Age of Empires III
4. Need For Speed: Most Wanted
5. Call of Duty II

Ze strony Wojmana doszła nominacja:
6. UFO: Decydujące Starcie

Prosimy o zgłaszanie tytułów, z góry uprzedzam, że chodzi o hit, a nie dobrą grę.
  Temat: Pojawiające się recki książek.
Boolseye

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5076

PostForum: Książki   Wysłany: Wto Gru 20, 2005 10:36 am   Temat: Pojawiające się recki książek.
O co chodzi z tą reklamą Załogi G?? Czy jest to na zasadzie wymiany tekstów, czy tylko zaczerpnięcia tekstów z tego serwisu?
Nie chcę nic mówić, ale jeśli pojawiące się recki to w przewadze i to znacznej, teksty z innego serwisu, to powiedzcie mi po co miałby ktokolwiek wchodzić i czytać te recki u nas jak równie dobrze może wejść na stronę Załogi G i tam znajdzie o wiele więcej pozycji? Czy to jakiś sabotaż na sztab? Czy po prostu ktoś miał genialny pomysł?
Po za tym jeśli nasze recki są słabsze od tych z Załogi G to już w ogóle jesteśmy spaleni na całej linii, jeśli chodzi o recenzje książek!!! Qrcze chętnie bym się dowiedział, kto wpadł na ten pomysł!!!
  Temat: Gra roku 2005
Boolseye

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 7997

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Gru 20, 2005 10:03 am   Temat: Gra roku 2005
Proszę o składanie głosów na wstępnych wyborach gry 2005 roku. Który tytuł jest według was największym hitem tego roku?
  Temat: Jakich tekstów powinno być więcej?
Boolseye

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4806

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Wto Gru 20, 2005 9:52 am   Temat: Jakich tekstów powinno być więcej?
Witam wszystkich i proszę o wypowiedzenie się w kwestii tekstów. Czego powinno być zdecydowanie więcej, a czego mniej. Dodam, iż komentarze są bardzo mile widziane :)
  Temat: Wasze Pulpity
Boolseye

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5396

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Gru 20, 2005 9:21 am   Temat: Wasze Pulpity
U mnie ostatnio tak wygląda, ale idą święta, więc będę musiał poszukać jakieś mikołajki na święta, no albo siotry pani mikołajowej ;)
  Temat: Sztab Film
Boolseye

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 7668

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Gru 19, 2005 2:32 pm   Temat: Sztab Film
No to musze przyznać, że się doskonale zgadzamy jeśli o to chodzi. Czasami są momenty, że nie ma o czym pisać albo trzeba samemu szukać gier, a w między czasie nudy i nudy. Czemu, więc nie napisać jakiejś recki filmu?

P.S.
Backside, chodziło Ci o cel podrzędny, bo nadrzędny to ten główny ;) Tylko bez obrazy, dobra :D

[ Dodano: Pon Gru 19, 2005 2:41 pm ]
Albo po prostu któryś tam z kolei :) już nawet nie podrzędny, chyba źle skojarzyłem. Pozdrawiam.
  Temat: Sztab Weteranów vs. Speed Zone
Boolseye

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4479

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Gru 19, 2005 7:06 am   Temat: Sztab Weteranów vs. Speed Zone
Nie chcę nic mówić, ale odnoście nawigacji to zwracałem uwagę i apelowałem o zastosowanie podziału afabetycznego, który znacznie polepsza i przyspiesza wyszukiwanie konkretnych tytułów. A jeśli chodzi o kody, to nie długo pojawi się zastrtzyk kilkudziesięciu pozycji :D
  Temat: Sztab Film
Boolseye

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 7668

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Gru 19, 2005 6:57 am   Temat: Sztab Film
Witam wszystkich. Ostatnio w wątku spis Filmów godnych polecenia innych, pojawiła się inicjatywa stworzenia nowego działu poświęcoego recenzją filmów. Zdania są podzielone, toteż postanowiłem zrobić ankietę. Serdecznie zapraszam do oddawania głosów. Pozdrawiam wszystkich.
 
Strona 2 z 6
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16