gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 15
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nie pamietam nazwy gry ;( prosze o pomoc)
Blackwolf111

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 8752

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Wrz 18, 2011 10:37 am   Temat: Nie pamietam nazwy gry ;( prosze o pomoc)
napisz coś więcej.

jak się toczyła rozgrywka - w czasie rzeczywistym czy w turach? widok był izometryczny? 3d ? czy z lotu ptaka? walczyły te ludziki z kimś czy tylko budowały? miało to jakąś fabułę?

póki co przychodzi mi na myśl tylko age of empires pierwsza część
  Temat: Limbo
Blackwolf111

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6577

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sro Wrz 07, 2011 6:19 pm   Temat: Limbo
Grałem grałem, aż wygrałem. Za jednym posiedzeniem - fakt, że długa to ta gra nie jest, ale skutecznie oderwała mnie na kilka godzin od wszystkich innych zajęć.

Tak jak pisze i MAO rewelacyjna stylistyka i jej wykonanie. A i sama gra niebanalna choć zakończenie jest ... hm... jakieś takie... żadno.
  Temat: DEPRESJA BŁAGAM :( coś podobnego do AOE3
Blackwolf111

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4693

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Mar 06, 2011 8:14 pm   Temat: DEPRESJA BŁAGAM :( coś podobnego do AOE3
R.U.S.E na ten przykład, choć to nieco nowsze realia historyczne. Z bardziej "Agoofempirowych" i nie szczególnie starych Napoleon Total War lub Medieval 2 Total War z modami na grafikę.
  Temat: Pomocy!Pilnie szukam gry.
Blackwolf111

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4360

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Sty 30, 2011 8:54 pm   Temat: Pomocy!Pilnie szukam gry.
Do opisu bardzo dobrze pasuje gra Original War - świetna gierka swoją drogą
  Temat: Problemy techniczne
Blackwolf111

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6334

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Sty 21, 2011 9:05 am   Temat: Problemy techniczne
Mam dwurdzeniowy AMD i EU3 z wszystkimi dodatkami działa. Co do drugiego pytania - na XP-ku działa, nie wiem jak inne systemy
  Temat: gra ala eu2
Blackwolf111

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4402

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Sty 21, 2011 9:02 am   Temat: gra ala eu2
1. www.google.pl
2. wpisz artarena
3. wciśnij szukaj
4. wejdź w czwartą wyszukaną stronę
  Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
Blackwolf111

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 23296

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Gru 21, 2010 5:40 pm   Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
Guinness ew Okocim Palone, choć ostatnio ciężko je dostać
  Temat: W co obecnie gracie?
Blackwolf111

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65002

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Gru 19, 2010 12:45 am   Temat: W co obecnie gracie?
Równolegle przechodzę Two world 2 (całkiem toto strawne) i sukcesywnie podbijam Caladrię W Mount&Blade Warband
  Temat: Gods: Kraina Nieskończoności
Blackwolf111

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 14616

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Pon Lis 29, 2010 9:48 pm   Temat: Gods: Kraina Nieskończoności
daaaawno temu w to grałem i dokładnie jak ich pokonać odpowiedzieć nie będę mógł - powiem tylko, że na pewno pokonać ich można i to niezależnie od tego, że towarzysze ci uciekli (bo tak ma być). Pamiętam za to, że długo biegałem od jednej wsi do drugiej bawiąc się w handel aż mi wystarczyło na najlepszy dostępny ekwipunek - może w tym rzecz
  Temat: KUPIMY CIEKAWY POMYSŁ
Blackwolf111

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4579

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Cze 21, 2010 5:38 pm   Temat: KUPIMY CIEKAWY POMYSŁ
cytując: "(pomysły pokroju: "przesuń-strzel" będą nie będą brane pod uwagę). "

Czyli, będą brane, czy nie będą brane?
  Temat: Konkurs na questa - techland
Blackwolf111

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4591

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 5:41 pm   Temat: Konkurs na questa - techland
Oto link pod questa wysłanego na konkurs techlandu.
http://questmaster.techla...ladaj&quest=443
Rzućcie okiem i powiedzcie co myślicie ?

Swoją drogą to fajny konkurs i polecam wziąć w nim udział - nagrody (choćby 40% zniżki na wybrane gry) otrzymuje się także za głosowanie.
  Temat: W co obecnie gracie?
Blackwolf111

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65002

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Mar 03, 2010 12:50 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Ja sobie pogrywam w starusieńkie theocracy, które zresztą gorąco polecam
  Temat: dobre mało znane strategie
Blackwolf111

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 28001

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Mar 02, 2010 10:01 pm   Temat: dobre mało znane strategie
a ja odświeżę pewien zakurzony już tytuł, który wczoraj wygrzebałem ze stosu płyt i póki co nie mogę się od niego oderwać. Chodzi o Theocracy = bardzo polecam spróbować szczególnie, że grafika w 2d nadal wygląda ładnie a sporo rozwiązań nie spotkałem dotąd w żadnej innej strategi.
  Temat: Age of Empires. pomóżcie.
Blackwolf111

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6097

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Lut 04, 2010 2:07 pm   Temat: Age of Empires. pomóżcie.
Zależy o którą część Age of Empires Ci chodzi. W pierwszej i drugiej w ogóle nie ma możliwości wchodzenia na mury. W trzeciej wydaje mi się, że też nie, ale tutaj pewien nie jestem.
  Temat: Szukam czegoś do pogrania..
Blackwolf111

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5092

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 2:56 pm   Temat: Szukam czegoś do pogrania..
Mnie ostatnio na dłuższy czas wciągnęło Knights of Honor więc może warto spróbować
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16