gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 40
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Radio Maryja:) troche inaczej
Binol

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 6631

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Lut 26, 2005 12:32 pm   Temat: Radio Maryja:) troche inaczej
ja nie słucham tego radia więc się ni znam na ich poglądach, ale jedno mi się nie podoba w tych ich radiu - mówią jakby miewli wielkie przeslanie, wiedzieli wszystko i byli jakąś wyrocznią. Nie ma mowy o delegalizacji poniewarz automatycznie wskaźnik nie zadowolenia wsród emerytów byłby za wysoko:p
  Temat: Najnowszy numer
Binol

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12662

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Lut 26, 2005 12:17 pm   Temat: Najnowszy numer
a ja mam takie pytanie jak zobaczyć numery archiwalne???
  Temat: EU2 - Rozmowa Ogólna
Binol

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 82601

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sob Lut 26, 2005 10:54 am   Temat: EU2 - Rozmowa Ogólna
nie oatrz na warunki zwyciestwa- sciagnij sobie no time limit path bedziesz mogł grac do ehh sam nie wiem
A gra się podoba???
  Temat: HoI I i HoI II - Porównanie
Binol

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8427

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sob Lut 26, 2005 12:13 am   Temat: HoI I i HoI II - Porównanie
powiem jedno HoI 2 to gra ktora bedzie wieczna jak eu2 czyli Szwedzi mają rekę do kontynułacji
  Temat: Diplomacy - Rozmowa Ogólna
Binol

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 11377

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sob Lut 26, 2005 12:10 am   Temat: Diplomacy - Rozmowa Ogólna
ja dodam że gdzies slyszalem ze eu tez jest plnaszówką tak jak diplomaty(czy jakoś tak) ale nie jestem tego pewien:p
  Temat: Victoria - Rozmowa Ogólna
Binol

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 9723

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sob Lut 26, 2005 12:08 am   Temat: Victoria - Rozmowa Ogólna
vici to gra pierwszorzedna a reszta to.......szkoda gadać jak dla mnie wszystko ok(cena też) tylko ze wszystko na jednej plytce i instrukcjach na dodatek DT i KP mają instukcje identyczne:p
  Temat: EU - Rozmowa Ogólna
Binol

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 18028

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sob Lut 26, 2005 12:04 am   Temat: EU - Rozmowa Ogólna
moze i nie ma tam zadnych tur ale gra sie w nia jak tutowke czyli na spokojnie. Ale nie zgadzam sie ze mozna podawać RTS/turowka bo TO NIE JEST turówka nie ma tur i koniec. A co samej gry to jest to jak........eeee.........nie mam porownania ale jak sprobujesz i zajarzysz o co tam biega na dodatek plynie w twoich zylach krew dowódcy(w koncu jakoś znalazles sie na tym forum) to gra ci się spodoba
  Temat: Unia Europejska- przeszłoć i przyszłoć
Binol

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4896

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Lut 18, 2005 6:31 pm   Temat: Unia Europejska- przeszłoć i przyszłoć
ja powiem jedno my nie dogonimy unii w bogactwie tylko unia nas dogoni w biedzie
  Temat: Poszukuje podwodnej strategii !!
Binol

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5050

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Lut 18, 2005 6:29 pm   Temat: Poszukuje podwodnej strategii !!
Ufo i X-com są przednie, ale Sabmarine tez nie jest zle
  Temat: Europa Universalis
Binol

Odpowiedzi: 80
Wyświetleń: 50414

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Lut 18, 2005 6:26 pm   Temat: Europa Universalis
Anonymous napisał/a:
,,Korona Północy" też są
bardzo ciekawe.


Chyba żartujesz.


Wracając do eu to gra jest przednia polecam www.ceu.aq.pl
 
Strona 3 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16