gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 40
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: EARTH 2140 (STARY HIT WIECZNIE ŻYWY)
Binol

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7640

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Lip 03, 2005 10:19 pm   Temat: EARTH 2140 (STARY HIT WIECZNIE ŻYWY)
Powiem Ci jedno: niewiem nie grałem jeszcze w moon projekt a czyste earth 2150 jeszcze nie widzialem na oczy:P
  Temat: EARTH 2140 (STARY HIT WIECZNIE ŻYWY)
Binol

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7640

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Lip 03, 2005 11:54 am   Temat: EARTH 2140 (STARY HIT WIECZNIE ŻYWY)
To sobie ją odpuszcze:p, ale zainstaluje Eartha 2150 Moon Projekt tylko niewiem czy mi sie spodoba bo juz w grafice 3d nie przepadam za strategiami:P
  Temat: Nowe forum - uwagi
Binol

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 19099

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Nie Lip 03, 2005 10:30 am   Temat: Nowe forum - uwagi
Mnie sie podobe ten styl tylko czekam az pojawi sie jakies fajne logo zamiat tego phpb :mrgreen:
  Temat: EARTH 2140 (STARY HIT WIECZNIE ŻYWY)
Binol

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7640

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Lip 02, 2005 2:06 pm   Temat: EARTH 2140 (STARY HIT WIECZNIE ŻYWY)
Przyznam się ze kiedyś w nią pogrywałem i mam ją jeszcze na jakies plytce z CDA(cholera chyba sobie ją odpale) zeczywiscie gra jest przednia i co najwazniejesz jak wspomniales gra jest POLSKA. Cholera tylko nie pamietam czy gra chodzila pod dosa czy windowsa???
  Temat: Co by teraz było gdyby hitlerowskie Niemcy wygrały
Binol

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5298

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Cze 12, 2005 2:54 pm   Temat: Co by teraz było gdyby hitlerowskie Niemcy wygrały
tak czy siak hitler NIE mogł wygrac wojny z prostego powodu musialby utrzymywac milionowe armie w podbitych krajach, gdyby dal moze spokoj zydom i innym narodom to by cos z tego wyszlo. Ukraincy chcieli walczyc u boku hitlera tylko on ich traktował jak niewolnikow dlatego sie buntowali itd itp
  Temat: Armia Czerwona - chluba komunistów
Binol

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5412

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Cze 12, 2005 2:50 pm   Temat: Armia Czerwona - chluba komunistów
I nadal dysponują tym arsenałem tylko po co im to. Rosja jak się tłamsila po przez utrzymywanie wielkiej armii tak i to teraz robi.
  Temat: USA vs Chiny
Binol

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 10709

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Cze 12, 2005 2:47 pm   Temat: USA vs Chiny
Aktulalnie Stany Zjednoczone wygrały by chyba wojne USA vs. Cały swiat wiec a chiny mają tylko duzo ludzi nic wiecej:p
  Temat: Victoria - Mini Aberration
Binol

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6844

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pon Cze 06, 2005 3:40 pm   Temat: Victoria - Mini Aberration
i co sadzicie o modzie???
  Temat: II Wojna Światowa - czemu Niemcy przegrali ?
Binol

Odpowiedzi: 121
Wyświetleń: 67588

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Cze 05, 2005 1:02 pm   Temat: II Wojna Światowa - czemu Niemcy przegrali ?
jak dla mnie hitler by wygrac powinien odpuscic narodom pokononym szeczegolnie polakom i zydom i miec wiecej szczescia:p
  Temat: HoI 2 - Mod Powojenny
Binol

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 12831

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Maj 08, 2005 10:07 am   Temat: HoI 2 - Mod Powojenny
narazie sie nie posuwaja bo nie mam czasu zbytnio(i checi) ale jak jak go znajde to dokoncze.


p.s. wie ktos gdzie moge znalezc mape z ponumerowanymi prowincjami dla hoi(bardzo mi to ulatwi prace:p
  Temat: HoI 2 - Mod Powojenny
Binol

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 12831

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Czw Kwi 21, 2005 2:34 pm   Temat: HoI 2 - Mod Powojenny
kurcze no są dwa problemy zakres i co sie dzialo w tych czasach jest zbyt duzy a nas zbyt malo i powstaje taki sam mod gdzies za granica i sadze zenie ma potrzeby dwoch takich samych modow wiec proponuje przemiscic mod do czasow n oko 1980-do dzis co wy na to(p.s. mape juz pooowwwoooollii robie lecz nie mam teraz bytnio czasu wiec tylko bede musial zmnienic klka prowincji i bedzie ok)
  Temat: HoI 2 - Mod Powojenny
Binol

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 12831

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Czw Kwi 07, 2005 3:55 pm   Temat: HoI 2 - Mod Powojenny
tak ale ten mod nie ma narazie rzadnych eventów:p
  Temat: HoI 2 - Mod Powojenny
Binol

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 12831

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sro Kwi 06, 2005 1:45 pm   Temat: HoI 2 - Mod Powojenny
dobra narazie nie ma chetnych ja zabieram sie za mape a ty krychu postaraj sie zebrac informacje jak odzyskiwaly niepodleglosc kolonie afryki i azji
  Temat: EU2 - Rozmowa Ogólna
Binol

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 82463

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Kwi 03, 2005 7:33 pm   Temat: EU2 - Rozmowa Ogólna
moze masz racje ale to nie jest blad tylko eu spotkalem sie z nim w innych grach paradoxu i wystepuje dosc zadko
  Temat: EU2 - Rozmowa Ogólna
Binol

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 82463

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Kwi 03, 2005 12:44 pm   Temat: EU2 - Rozmowa Ogólna
Jak nie mozna(nie liczac bledow ze po aneksji jakiegos panstwa gra sie wywala) teoretycznie anektowac kazdego mozna
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16