gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 4
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Cossacks The Art of War
BeeV

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 8368

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Sro Maj 18, 2005 12:20 pm   Temat: Cossacks The Art of War
Wlasnie niewiadomo czy jeszcze beda w sklepach ale w media moze juz bedzie premiera.

A co do problemow to mi chodzilo o The Art of War

(jak bedziesz mial kozakow to napisz cos o nich, jak pierwsze wrazenie)

Pozdrawiam
  Temat: Cossacks The Art of War
BeeV

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 8368

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Wto Maj 17, 2005 4:26 pm   Temat: Cossacks The Art of War
Kompa w ostatnim czasie dosyc czesto formatowalem, jak neta niemialem to tez wychodzily wiec to niezalezy od antywirusów.

A sterowniki na 100% mam dobre (niesciagal bym byle czego hehe)
  Temat: Cossacks The Art of War
BeeV

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 8368

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Wto Maj 17, 2005 12:38 pm   Temat: Cossacks The Art of War
Witam i sory zapomnialem o tym ale z tych zeczy to moze tylko punkt pierwsz - czyli słaby pirat (ale czy to moze byc powodem zeby wychodzilo z gry w czasie 2, 3minut lub w czasie 30, 40 min.?)

2. Kompa mam czesto skanowanego antywirusem (nawet gdy niemialem netu tez wychodzily do windowsa)

3. Komp:
Athlon 1600
RAM 256 DDR
Karta graf. GeForce2 Ti

4. Nawet po formacie tak mialem

5. Tez to probowalem. The art of War i Europejskie boje mam na jednej plycie po polsku

6. Sterowniki mam nowe (niewiem czy najnowsze ale sciagalem jakies 2 lub 3 tygodnie temu)

7. A moi kumple maja inne karty i lepszego kompa

Dzieki za porade i pozdrawiam.
  Temat: Cossacks The Art of War
BeeV

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 8368

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Pon Maj 16, 2005 3:05 pm   Temat: Cossacks The Art of War
Mam pytanie odnosnie gry. Poczas grania w cossacks po paru minutach wychodzi mi do systemu, czasami po 30 min. i nic niepisze odnosnie bledu. Czy jest jakis patch lub cos bo niestety niemoge normalnie grac. Prosze o pomoc takie cos nietylko mi sie dzieje ale tez i moim kolegom. Z gory dziekuje i pozdrawiam.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16