gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 7
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Co z tym zajączkiem?
Błysk

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8038

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Kwi 19, 2006 5:24 pm   Temat: Co z tym zajączkiem?
Hmm jeśli by się zastanowić to... Co M.Z.iC.Z.W.* ma przynieść niegrzecznemu dziecku? Cytując ojca Jacka z Radia „To rzeczywiście trudne pytanie, ale tylko trudne na oko”. Bowiem wystarczy się chwilę zastanowić i już znamy odpowiedź na te pytania. Niestety ja zdradzić ich nie mogę bo sam nie jestem grzecznym zbytnio dzieckiem, a chyba w prawie naszego cudownego kraju jest, że nie muszę składać zeznań które mnie pogrążą. Nawet nie możecie zrozumieć jak bardzo był bym nieszczęśliwy gdyby przez to, iż się wygadam zamiast nowego wymarzonego „Action Mana z hiper-turbo wyrzutnią czegokolwiek” dostał „lalkę Barbie po rozwodzie z Kenem” (samochód Kena, willa Kena, konto w szwajcarskim banku Kena i złota rybka Kena wchodzą w skład zestawu), a zamiast dmuchanej lali model „Krysia na traktorze” komplet ubrań w kartonie z nalepką od firmy projektującej modę dla transwestytów „Lubimy przebieranki” w którym mogli by mnie zobaczyć przyjaciele. Ale ja jestem mądry i się nie wygadałem przed czasem. A teraz drodzy inteligenci może jakąś grę, któryś z was dostanie ale ja przynajmniej nie dostanę jakiegoś „wielkanocnego ekwiwalentu rózgi”. Wiec się bardzo cieszę... Z poważaniem Bartuś :)

*Mroczny Zły i Cierpiący Zając Wielkanocny
  Temat: Jak zdobyć Master Of Orion 2?
Błysk

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 20912

PostForum: Master of Orion   Wysłany: Sro Kwi 19, 2006 1:21 am   Temat: Jak zdobyć Master Of Orion 2?
http://cgi.ebay.com/PC-Ma...1QQcmdZViewItem
zawsze pozostaje eBAY :)
Cena = GBP 19.90 + (3,5GBP) koszt wysylki z Niemiec (albo z kraju brytow - lokalizacja pliku jest w UK, a adres wystawcy w Germanii)
  Temat: Download
Błysk

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7030

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sro Kwi 19, 2006 12:16 am   Temat: Download
Ciezko cos powiedzie. Jasnowidzami nie jestesmy... Jesli chcesz pomocy to choc napisz jaki blad wywala.
  Temat: Magic The Gathering
Błysk

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 17893

PostForum: Gry karciane   Wysłany: Nie Mar 26, 2006 11:48 pm   Temat: Magic The Gathering
Ja gram nałogowo :) Od 98 roku z małymi przerwami :) Bardzo dobra? To najlepsza gra karciana (kolekcjonerska) jaką stworzono :)
  Temat: ankieta kłąmie ;]
Błysk

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 8304

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Czw Mar 23, 2006 9:21 pm   Temat: ankieta kłąmie ;]
Ja gralem cos kolo miesiac... z ciekawosci i powoli przechodzac kampanie + gralem z kumplem bo on 3 nie trawi :) wiec stwierdzam, ze imho 3 jest najlepsza czescia :) Nie jest taka skomplikowana... imho bardziej rozbudowane jest homm3 z wog'iem.
  Temat: Karty...
Błysk

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5742

PostForum: Gry karciane   Wysłany: Czw Mar 23, 2006 9:06 pm   Temat: Karty...
Postaram sie tym zajac :)
  Temat: Co polecacie?
Błysk

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8090

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pią Mar 17, 2006 5:20 pm   Temat: Co polecacie?
To ja polecam jesli BG Ci sie spodobalo przedewszystkim Planescape:Torment... chyba, ze nie nawidzisz DUZO czytac, bo tekstu jest tam zatrzesienie i warto go poznac... Fabule ma niesamowita. Dodatkowa zaleta jest, ze w Empiku widzialem jej reedycje za 19.90 jakis czas temu.

Druga gierka jaka moge polecic (zwlaszcza jesli grales w jakis sytem papierowy rpg ze Swiata Mroku) to Vampire: The Masquerade - Bloodlines. Dla kochajacych wampirki gra bedzie cudowna. Ciekawa, wciagajaca, a i w paru miejscach mozna sie przestraszyc (nawiedzony dom rulez). Ta jednak juz nie jest w zucie izometrycznym. Na procku AMD1,2GHz 256 ramu i Geforcie 2 dziala... chociaz lokacje wczytuja sie po 3 minuty :)
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16