gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 4
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: co myślicie o grze na ogame.pl?
Avatar of Nerul

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 15046

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pią Mar 24, 2006 5:42 pm   Temat: co myślicie o grze na ogame.pl?
sexmachine napisał/a:
a znam pare kodów ale podam tylko temy co i mi poda jakies inne (tylko działajace) piszcie na moje gg 7467612 jak chcecie kody tylko wy tez musicie cos z siebie dac P.S. i jeszcze jak ktos wie jak je wpisac hehe

dla mnie to psuje zabawe, ja gram w ogame na uni 36 i nawed fajna zabawa:PP
  Temat: Magic The Gathering
Avatar of Nerul

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 17893

PostForum: Gry karciane   Wysłany: Pią Mar 24, 2006 5:23 pm   Temat: Magic The Gathering
Witam
Gral ktos w ta gre?? Ja w nia gram od ok. 2 lat. Dla mnie bardzo dobra gra :D


Przepraszam za brak polskich liter ale na forum nie cha mi sie pojawiac
  Temat: Czy można było powsztrzymać wybuch 2 Wojny Światowej?
Avatar of Nerul

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 12307

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Mar 22, 2006 6:18 pm   Temat: Czy można było powsztrzymać wybuch 2 Wojny Światowej?
JA uważam że II wojna świtowa musiała być, czy wtedy czy pare lat później. Jedynie byśmy opóźnili to co nie uniknione. Przecie Hitler miał na celu zdominowanie całego świata czy teraz czy późnie dla nie go to bez różnicy. Mogliśmy się bardziej postarać i szybciej zakończyć tą wojnę.


P.S.
Bardzo ciekawy temat :D
  Temat: Książki Fantasy
Avatar of Nerul

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 21425

PostForum: Książki   Wysłany: Nie Mar 19, 2006 11:31 am   Temat: Książki Fantasy
Witam
Jeśli chodzi o ksiązki Fantazy, to polecam bardzo dobrego pisarza R.A. Salvatore. Napisał takie opowiadania jak: Trylogia Mrocznego Elfa, Pieciąksiąg Cadderly’eg. Naprawdę warto to przeczytać.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16