gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 174
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Co teraz czytasz?
Asterix

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 21928

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Lip 29, 2008 11:30 pm   Temat: Co teraz czytasz?
Ja teraz czytam książkę WarCraft: wojna starożytnych: Dusza demona która wyszła spod pióra Richarda A. Knaak'a
  Temat: Czego teraz słuchasz?
Asterix

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29154

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Lip 29, 2008 11:17 am   Temat: Czego teraz słuchasz?
ja z tych mocniejszych rytmów to słucham Children of Bodom... a tak to słucham najczęściej czarnego rapu bądź rege...z rege polecam East West Rockers
  Temat: Harry Potter
Asterix

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 22354

PostForum: Książki   Wysłany: Wto Lip 29, 2008 11:13 am   Temat: Harry Potter
ja przeczytałem 3części ale gdzieś książka mi się nie spodobała... brak było mi tej prawdziwej ikry fantastyki... bo troszkę magii zawartej w tym wszystkim to za mało...
  Temat: Co proponujecie
Asterix

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 8218

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Lip 27, 2008 10:41 pm   Temat: Co proponujecie
Ja mogę Ci polecić Stronholda Crusader, i Settlersów 3
  Temat: Czy istnieje taka gra?
Asterix

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5494

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Lip 27, 2008 10:37 pm   Temat: Czy istnieje taka gra?
wiesz ja bym Ci polecił Warhamera 40000... plus wszystkie dodatki
  Temat: Małe pytanko
Asterix

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6844

PostForum: Książki   Wysłany: Nie Lip 27, 2008 12:17 am   Temat: Małe pytanko
http://www.rpg.sztab.com/...-Grubb,653.html


proszę bardzo będziesz wiedzieć...a o ile dobrze pamiętam to tam o elfach albo nic nie ma albo jest jakaś malutka wzmianka...a jeśli mnie pamięć nie myli to tam większość chodzi o magię i czarodziei...

[ Dodano: Sob Cze 06, 2009 9:35 am ]
Odświeżę trochę temat czytał ktoś kolejne części??
  Temat: Małe pytanko
Asterix

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6844

PostForum: Książki   Wysłany: Sob Lip 26, 2008 10:26 am   Temat: Małe pytanko
Tak jest mowa o Rhoninie i Krasusie a nawet jest wzmianka o Elfce z Dnia Smoka... Varessie o ile dobrze pamiętam...
  Temat: Małe pytanko
Asterix

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6844

PostForum: Książki   Wysłany: Sob Lip 26, 2008 8:55 am   Temat: Małe pytanko
Mikiss, pierwsze 3 książki można by powiedzieć że też jakoś ze sobą są powiązane chodzi tu dokładniej o czas akcji tyko zostały wydane w odmiennej kolejności...(jeśli dobrze pamiętam kolejność powinna być Ostatni strażnik, Władca Klanów a na końcu Dzień Smoka)a potem jest tylko jeszcze jedna książka z serii Word of WarCraft i tyle... z trylogii wyszły jak na razie tylko 3tytuły reszta nie została jeszcze przetłumaczona... jeśli chodzi o Diablo i StarCrafta to po przeczytaniu z tyłu książki gdzieś nie bardzo mnie one zainteresowały... choć jeśli skończę WarCrafty to może się skusze na nie... ale z tego co słyszałem są dużo gorsze od WarCraftów
  Temat: Sapere aude, homo interneticus!
Asterix

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 15307

PostForum: O forum   Wysłany: Wto Lip 22, 2008 9:58 am   Temat: Sapere aude, homo interneticus!
Łukasz18 napisał/a:
ale dziwne że Asterix zobaczył Łukasz18 a tak wynika z jego posta hmm ...


Mi chodziło dokładniej o ta wypowiedz... że ja widziałem swoje... ten tag to ja już nie raz widziałem na innych forach...także wiem o co w nim chodzi :razz:
  Temat: Sapere aude, homo interneticus!
Asterix

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 15307

PostForum: O forum   Wysłany: Pon Lip 21, 2008 10:16 pm   Temat: Sapere aude, homo interneticus!
ja widziałem swoje... jeśli o to wam chodzi...
  Temat: Sapere aude, homo interneticus!
Asterix

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 15307

PostForum: O forum   Wysłany: Nie Lip 20, 2008 11:09 pm   Temat: Sapere aude, homo interneticus!
Klemens, tag Gość może i jest znany lecz na tym forum mało spotykany...chyba pierwszy raz widzę... bardziej by mnie interesowały te słowa przed tagiem... może je byś przetłumaczył i podał z jakiego języka pochodzą :razz:
  Temat: Szukam Victorii
Asterix

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4846

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Wto Lip 15, 2008 4:24 pm   Temat: Szukam Victorii
FifiCz, raczej jej już nie dostaniesz... w najbardziej znanych sklepach internetowych albo jej nie ma w ogóle nawet w spisie albo chwilowy brak towaru... wiem że kiedyś była w wyborczej... można by zapytać czy nie zostały im jakieś egzemplarze i po prostu odkupić jako archiwalny numer z gazetą... chociaż nie wiem czy wyborcza prowadzi taka sprzedaż... ale zapytać zawsze można...
  Temat: W samo południe - Wilkołak
Asterix

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5653

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Wto Lip 01, 2008 7:10 am   Temat: W samo południe - Wilkołak
Wydaje mi się że
broń biała nie robi mu żadnych obrażeń
palna o małym kalibrze 15%więcej...
a jeśli chodzi o broń wykonaną z srebra to 40-50%więcej niż broń palna o małym kalibrze

inqistor, jeśli chcemy użyć armaty to wydaje mi się że powinno go rozrywać...
  Temat: Gothic 2
Asterix

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 15115

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Cze 21, 2008 10:29 am   Temat: Gothic 2
O ile dobrze pamiętam to zadanie zleca Vatras to udaj się do obozowiska za farmą Sekoba. Zabij bandytów, przeszukaj cały teren oraz opróżnij kufry... znajdziesz np misę Bromora list do Luci, oraz dowód obciążający Fernanda( nie zapomnij go przeczytać!!)i idź do Martina(przy czym nie wystarczy tylko ten papier do tego musisz mieć pałasz bandytów z wygrawerowaną literą "F" a później idź do Vatrasa i powiedz mu co udało Ci się ustalić i koniec zadania...
  Temat: Co osiągniemy na EURO 2008?
Asterix

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 9826

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Czw Cze 12, 2008 10:58 pm   Temat: Co osiągniemy na EURO 2008?
no i wracamy do domu...nic już sie nie da zrobić...chociaż honor został uratowany tym meczem że był remis a nie porażka... bo z tego co prezentuje Chorwacja nie mamy żadnych szans... chociaż nie powiem dziś ładnie zagrali tylko szkoda tego karnego
 
Strona 3 z 12
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16