gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 174
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Euro 2012
Asterix

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4183

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 12:52 pm   Temat: Euro 2012
bobinhool, podobny temat już jest... poszukaj dopiero załóż nowy...
  Temat: zmienne IP
Asterix

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4696

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Lut 26, 2009 10:02 am   Temat: zmienne IP
nie wiem czy dobrze myślę ale jeśli chcesz ściągać z rapida lub tym podobnych to nie opłaca Ci się ściągać tych programów bo i tak i tak będziesz czekał... a 15minut poczekać między ściąganiem to nic strasznego... jeszcze raz w kwestii programów nic Ci one nie dadzą
  Temat: Bitwa pod Kockiem
Asterix

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5005

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Lut 13, 2009 3:36 pm   Temat: Bitwa pod Kockiem
Matis, to jest zbyt krótko :razz:
  Temat: Bitwa pod Kockiem
Asterix

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5005

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Lut 13, 2009 3:32 pm   Temat: Bitwa pod Kockiem
no to krótszego chyba nie znajdziesz...
  Temat: Bitwa pod Kockiem
Asterix

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5005

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Lut 12, 2009 11:56 pm   Temat: Bitwa pod Kockiem
http://pl.wikipedia.org/w..._Kockiem_(1939) to Ci pomoże... a google nie gryzą pamiętaj...
  Temat: Czy zdążymy z EURO 2012???
Asterix

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 35797

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Sro Lut 11, 2009 8:20 pm   Temat: Czy zdążymy z EURO 2012???
oczywiście że nie zdążymy nowe stadiony maja powstawać autostrady i hotele... co jest nie możliwe... zbyt mało czasu za dużo do zrobienia chyba że sprowadzą na pomoc ludzi z chin... ale jak to się mówi nigdy nie mów nigdy bo w końcu polak potrafi...
  Temat: Pogadajmy o armiach starożytności:)
Asterix

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 14794

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Lut 11, 2009 8:18 pm   Temat: Pogadajmy o armiach starożytności:)
można sprecyzować bardziej pytanie czy chodzi nam o sam legion w sensie ludzi wyposażenia tylko osobistego czy także całego sprzętu w końcu legion miał na swoim wyposażeniu katapulty itp "rzeczy"...
  Temat: Gothic 2
Asterix

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 29105

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Pon Gru 22, 2008 5:31 pm   Temat: Gothic 2
waldi237, jesli jestes straznikiem na 5poziomie doswiadczenia to sile mozesz zwiekszac kolo Peka jest kowal nie pamietam imienia ale on na pewno cie nauczy
  Temat: Odkrywcy i Konkwistadorzy
Asterix

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 8563

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 12:28 am   Temat: Odkrywcy i Konkwistadorzy
Wpływ mają na to odkrycia...czyli jak mówił FifiCz te suwaki jak dojdziesz do któregoś tam poziomu to oni automatycznie się pojawią...
  Temat: Potrzebuje pomocy[Laptop]
Asterix

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 7300

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Sie 28, 2008 10:52 pm   Temat: Potrzebuje pomocy[Laptop]
na tym forum jestem już zarejestrowany dużo czytam szukam szperam zobaczymy może i w końcu uda mi się coś mądrego wybrać...
  Temat: Potrzebuje pomocy[Laptop]
Asterix

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 7300

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Sie 16, 2008 7:54 am   Temat: Potrzebuje pomocy[Laptop]
na serwisie w którym wcześniej znalazłem tamtą toshibę zobaczyłem kolejną a cena niby ta sama co poprzedniczki....

http://www.primakomp.pl/p...roducts_id/5411
  Temat: Potrzebuje pomocy[Laptop]
Asterix

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 7300

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Sie 15, 2008 3:26 pm   Temat: Potrzebuje pomocy[Laptop]
no poszukam czegoś mądrego może i zamówię z allegro...
  Temat: Potrzebuje pomocy[Laptop]
Asterix

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 7300

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Sie 15, 2008 11:22 am   Temat: Potrzebuje pomocy[Laptop]
ja myślałem bardziej o odbiorze osobistym bo nie wiem czy wysyłka kurierem będzie dobra w tym wypadku...
  Temat: Potrzebuje pomocy[Laptop]
Asterix

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 7300

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Sie 14, 2008 6:07 pm   Temat: Potrzebuje pomocy[Laptop]
http://www.primakomp.pl/p...roducts_id/4987 a co sądzicie o tym??
  Temat: Potrzebuje pomocy[Laptop]
Asterix

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 7300

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Sie 14, 2008 12:02 pm   Temat: Potrzebuje pomocy[Laptop]
Witam wszystkich

Jak w temacie potrzebuje pomocy chodzi dokładniej o pomoc w wybraniu dla mnie laptopa... jednak sam nie wiem jaki będzie dla mnie najlepszy z jednej strony wolał bym żeby nie był bardzo w kosmos zrobiony bo mnie nie będzie na niego stać a z drugiej wolał bym żeby dało się na nim pograć też troszkę... myślałem żeby wydać 2000zl na laptopa obojętnie czy będzie z oprogramowaniem czy bez

Dużo ostatnio słyszałem i czytałem o różnych producentach i myślałem żeby wybrać z trzech acer, asus i toshiba
 
Strona 2 z 12
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16