gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 174
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: W samo południe - My i nasi sprzymierzeńcy w II Wojnie
Asterix

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4850

PostForum: Historia   Wysłany: Pon Sie 21, 2006 10:00 pm   Temat: W samo południe - My i nasi sprzymierzeńcy w II Wojnie
Jestem prawie pewnien, ze najlepsze zdanie o nas mieli ludzie w Wielkiej Brytani wkoncu byl tam nasz rzad na emigracji a po drugie nasi piloci zasłyneli w bitwie o Anglie
  Temat: W samo południe - Gdyby tam były czołgi...
Asterix

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10447

PostForum: Historia   Wysłany: Pon Sie 21, 2006 9:55 pm   Temat: W samo południe - Gdyby tam były czołgi...
Ja raczej bym postawił na atak dywizjami pancernymi to duzo by zmieniło w tamtym czasie gdy alianci forsowali plaze Omacha, Utah, Gold, Juno, Sword.W każdym badz razie nie wiadomo czy by alianci nie mogli ponieść kleski w tej operacji.
  Temat: W samo południe - Sojusz obronny
Asterix

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6499

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Sie 21, 2006 9:50 pm   Temat: W samo południe - Sojusz obronny
Jesłi chodzi o ankiete to liczy sie szybkość dotarcia posiłków ale także ich ilość wiec nie mozemy dokladnie okreslic co jest lepsze chociaz pozycja tez daje duzo do myslenia
  Temat: W samo południe - Umiejętności, czy współdziałanie?
Asterix

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4657

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Sie 21, 2006 9:46 pm   Temat: W samo południe - Umiejętności, czy współdziałanie?
Według mnie ważniejsze jest zgranie bo co da dobre wyszkolenie gdy wrog zaatakuje a ty bedziesz bronic tylko wlasnej osoby, a jeśli chodzi o zgranie to kazdy ma jakies zadanie i dzieki temu moze tez ochronic Ci plecy gdy ty brniesz do pszodu i spogladasz czy ktos nie chce twemu koledze obruconemu plecami do ciebie strzelic w glowe
  Temat: Czego teraz słuchasz?
Asterix

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29151

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Sie 19, 2006 5:49 pm   Temat: Czego teraz słuchasz?
Jeśli chodzi o mnie to lubie posłuchać Metallica, Children of Bodom, Pantera, Black Sabath, AC/DC, Slayer a jeśli chodzi o taki lajcik to posłucham Nickelback, Pudle of Mudd i ostatnio Simple Plan.
  Temat: Konta mailowe
Asterix

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5011

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Sie 19, 2006 5:39 pm   Temat: Konta mailowe
Ja mam skrzynke na onecie bo tam juz dawno temu założyłem mało z niej kożystam także ja nie nażekam chociaż czasami można się wkurzyc
  Temat: Największy wynalazek.
Asterix

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 13030

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Sie 19, 2006 4:47 pm   Temat: Największy wynalazek.
Jeśli chodzi o największy wynalazek to chyba oprócz czołgu wszystkie okrety podwodne
  Temat: Najciekawsza bitwa na kartach historii
Asterix

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 14728

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Sie 19, 2006 4:43 pm   Temat: Najciekawsza bitwa na kartach historii
Jeśli jeszcze chodzi o najciekawszych i najkwawszych walk II wojny światowej jest zdobywanie Normandii: Plaży Omacha, Utah, Gold, Juno, Sword chociaz o trzeciej czwartej i piątej plaży mało się wspomina jeśli chodzi o najwiekszą w historii operacje desantową
  Temat: Strategia turowa czy RTS?
Asterix

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 11794

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Sie 19, 2006 11:20 am   Temat: Strategia turowa czy RTS?
Dla mnie i ta i ta jest dobra
  Temat: W co obecnie gracie?
Asterix

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65146

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Sie 19, 2006 11:17 am   Temat: W co obecnie gracie?
Ja aktualnie gram w starsze tytuły gier: są nimi HMM3(po sieci z kumplami)Starcraft (po sieci)oraz Gothic II
  Temat: Heroes V
Asterix

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 10348

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Sie 18, 2006 10:43 pm   Temat: Heroes V
Zgadzam sie z moim poprzednikiem ze HMM jest jedna z największych i najbardziej grywalnych gier strategiczno- turowych. Jeśli chodzi o mnie to największa sensacje wzbudziła we mnie trzecia odsłona tej serii. A jeśli chodzi o część piata- hmm… na pewno lepsza jest pod względem graficznym i ma też parę zmian, które naprawdę dobrze wyglądają, ale minusem dla mnie jest grywalność HMM V mówiąc krótko nic nie przebije trzeciej części tej jakże wspaniałej kolekcji
  Temat: ogame
Asterix

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 13861

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Pią Sie 18, 2006 10:35 pm   Temat: ogame
Nie wiem dokladnie co to oznacza ale pozwala to główno dowodzacym sprawdzic twoja aktywnosc za co pozniej mozesz zostac odznaczony gwiazdkami ale tego to juz Ci dalej nie wytłumacze bo niestety ale też jestem tutaj od niedawna
  Temat: ogame
Asterix

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 13861

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Czw Sie 17, 2006 9:41 pm   Temat: ogame
Kiedyś jak jeszcze była u nas tzw. "era ogame" to tez gralem ale z biegiem czasu zaczelo mi sie to nudzic jak i wiekszosc gier tego typu
  Temat: Guild Wars: Factions - klan Sztab VVeteranow
Asterix

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 7312

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pon Sie 14, 2006 8:40 am   Temat: Guild Wars: Factions - klan Sztab VVeteranow
Wielkie dzieki za pomoc
  Temat: Disciples II Mroczne Proroctwo oraz Bunt Elfów
Asterix

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 9904

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Sie 13, 2006 11:06 pm   Temat: Disciples II Mroczne Proroctwo oraz Bunt Elfów
Chciałbym się dowiedzieć, co urzeka was w grze Diciples II: Mroczne Proroctwo oraz Bunt Elfów a co was rozczarowuje?? Jaką rasą najczęściej graliście?? Jakie jednostki i bohaterowie najbardziej przypadły wam do gustu?? Czekam na wasze odp
 
Strona 11 z 12
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16