gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 174
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wielka wojna diabłów
Asterix

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9052

PostForum: Książki   Wysłany: Pon Lut 20, 2012 1:43 pm   Temat: Wielka wojna diabłów
Wielka wojna diabłów- literatura dla młodzieży a jednak dosyć lekka i wciągająca
Aktualnie są wydane 3 tomy

Wielka wojna diabłów- Uczeń Diabła
Wielka wojna diabłów-Kostka Śmierci
Wielka wojna diabłów- Śmierć w pigułce

Oraz zapowiedziany na koniec lutego 2012 ostatni tom

Wielka wojna diabłów- Zły Anioł

Czytał może ktoś z was??
  Temat: Zwiadowcy
Asterix

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 8026

PostForum: Książki   Wysłany: Pon Lut 20, 2012 1:34 pm   Temat: Zwiadowcy
Witam serdecznie
Czy czytał ktoś serię książek "Zwiadowcy" napisaną przez Johna Flanagana :?:
tomów aktualnie jest 10 z chęcią wysłucham waszych opinii o tych książkach
  Temat: Najbardziej charakterystyczni bohaterowie fantasy
Asterix

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 9550

PostForum: Książki   Wysłany: Pon Lut 20, 2012 1:30 pm   Temat: Najbardziej charakterystyczni bohaterowie fantasy
Ja raczej zaproponowałbym mało znaną postać z książek pisarza Johna Flanagana pt: "Zwiadowcy" - gdzie głównym bohaterem jest Will Treaty- wychowanek średniowiecznego sierocińca później uczący się na tytułowego zwiadowcę...

Mógłbyś także wybrać Ezio Auditore- podejżewam że grałeś kiedyś w Assasin Creed'a więc wiesz kto to jest... są dwie książki napisane na podstawie gry

Jeśli nie chciałbyś bohaterów z rodzaju ludzkiego także mógłbym polecić Ci goblina imieniem Jig z książek Jim'a C. Hines'a

Oczywiście jeśli byś wybrał którąś z tych postaci mógłbyś liczyć na moją pomoc
  Temat: Pytanie o książki fantasy.
Asterix

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 23941

PostForum: Książki   Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 7:28 am   Temat: Pytanie o książki fantasy.
Kolejnymi książkami jakie możesz przeczytać to książki "Zwiadowcy" napisane przez Johna Flanagan'a aktualnie w naszym kraju jest 8tomów-polecam bo czyta się lekko i wciąga strasznie
  Temat: Nocarz
Asterix

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 9631

PostForum: Książki   Wysłany: Pon Lis 29, 2010 7:22 pm   Temat: Nocarz
Świetna książka, ogółem cała trylogia czyli Nocarz, Renegat i Nikt... jest świetna...
  Temat: Pytanie o książki fantasy.
Asterix

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 23941

PostForum: Książki   Wysłany: Pon Lis 29, 2010 7:18 pm   Temat: Pytanie o książki fantasy.
Jeśli chcesz przeczytać coś ciekawego to polecam książki Magdaleny Kozak a mianowicie Nocarz, Renegat i Nikt nie jest to saga ale ciekawa trylogia... polecam!!! a jeśli chodzi o sagę to możesz przeczytać sagę o ludziach lodu
  Temat: Sztab-Wojsko
Asterix

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 8815

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sro Lut 03, 2010 12:47 pm   Temat: Sztab-Wojsko
wybacz ale jakoś mi się to nie widzi nie każdy ma czas na takie coś to jest dobre dla osób w wieku gimnazjum góra technikum bo oni mają czas ale starsi wątpię w to

-> to jest tylko i wyłącznie moje zdanie
  Temat: Kozacy - Europejskie Boje
Asterix

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4969

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Gru 29, 2009 2:23 pm   Temat: Kozacy - Europejskie Boje
a dawałeś jakiegoś pacha??
  Temat: Kozacy - Europejskie Boje
Asterix

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4969

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Gru 29, 2009 2:09 pm   Temat: Kozacy - Europejskie Boje
nie wiem może spróbuj jakiegoś pacha wrzucić i zmień nazwę folderu "Video" na "Video1" w większości problemów to pomaga...ale nie jestem pewny czy to zadziała w tym wypadku...
  Temat: CEU - Pytania
Asterix

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 12159

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Wto Gru 29, 2009 9:13 am   Temat: CEU - Pytania
Niestety, pomimo podbicia wszystkich prowincji któregoś z krajów pełna aneksja nie jest od razu możliwa, można jedynie część prowincji przejąć.
Przeważnie taki już podbity kraj po paru latach gry wystąpi z roszczeniami o stracone prowincje i będzie można znów parę przejąć. Aneksja państwa dostępna jest jedynie gdy podbiłeś państwo posiadające tylko jedna prowincje wtedy można go zaanektować.

Z tego co pamiętamjest też drugi sposób trzeba zrobić pokojową aneksje musisz mieć relacje +190,królewski marsjaż, sojusz, 10Lat wasalizacji(nie w każdemu to wychodzi)
  Temat: Ksiązki Warcraft
Asterix

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6178

PostForum: Książki   Wysłany: Sro Gru 02, 2009 9:43 pm   Temat: Ksiązki Warcraft
konrad345, piractwa nie popieram a książki kosztują od 25-35zł to nie jest naprawdę dużo a zresztą w internecie ich nie znajdziesz wiem to bo dużo moich znajomych tak szukało i nie dali rady znaleźli 2ale nie całość którą jednak trzeba przeczytać wiem z doświadczenia ponieważ przeczytałem wszystkie które dotąd wyszły
  Temat: Blitzkrieg Antologia
Asterix

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7219

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Cze 06, 2009 8:28 am   Temat: Blitzkrieg Antologia
nie grałem w antologie ale pewnie jak się wejdzie do gry to tam będzie wybierało się misje i kampanie z której części chcesz...
  Temat: Czy zdążymy z EURO 2012???
Asterix

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 35719

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Czw Maj 14, 2009 1:08 pm   Temat: Czy zdążymy z EURO 2012???
Panowie jak oceniacie wczorajszy wybór miast w których zostaną rozegrane mistrzostwa??
  Temat: Dissciples 1 i 2/Apostołowie/
Asterix

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5257

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Maj 14, 2009 1:00 pm   Temat: Dissciples 1 i 2/Apostołowie/
oczywiście ja pamiętam i to bardzo dobrze zresztą do tej pory posiadam 2 odsłonę z dodatkiem Bunt elfów w swojej kolekcji... można powiedzieć, że ów gra przechodzi delikatnie w świat bestselerów...jeśli chcesz możesz także wypowiedzieć się w tym temacie

http://www.sztab.com/foru...light=disciples
  Temat: Włatcy móch[GRY]
Asterix

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4438

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Mar 06, 2009 10:29 pm   Temat: Włatcy móch[GRY]
Witam zakładam dany temat chciałbym dowiedzieć się czy ktoś z was miał z nimi do czynienia chodzi mi o gry na PC i z którą :?: jakie są wasze opinie :?: czekam na wypowiedzi oraz uzasadnienia
 
Strona 1 z 12
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 16