gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 5
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Problem z EU II, MW i II wojną światową
Aspen

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 23614

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sro Lip 07, 2010 9:22 pm   Temat: Problem z EU II, MW i II wojną światową
Ok, jutro wrzucę, dziś już padam ze zmęczenia i światło beznadziejne :wink:
  Temat: Problem z EU II, MW i II wojną światową
Aspen

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 23614

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sro Lip 07, 2010 11:07 am   Temat: Problem z EU II, MW i II wojną światową
A ja w laptopie mam niestety dość niestandardowy układ klawiatury i żaden przycisk czasu nie stopuje :cry: Ponawiam pytanie, czy któryś z użytkowników wie może, jak zmienić ten smutny stan rzeczy np. w jakiś plikach gry
  Temat: Problem z EU II, MW i II wojną światową
Aspen

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 23614

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Lip 04, 2010 6:13 pm   Temat: Problem z EU II, MW i II wojną światową
Jest Pause i Break na osobnych klawiszach. Żaden klawisz na klawiaturze nie zatrzymuje ani nie spowalnia gry, z Num Lockiem i bez niego. Czy wiecie może, gdzie i jak da radę zmienić klawisz do stopowania czasu w jakiś plikach gry ?
  Temat: Problem z EU II, MW i II wojną światową
Aspen

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 23614

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Lip 04, 2010 4:47 pm   Temat: Problem z EU II, MW i II wojną światową
Pause break właśnie na laptopie nie mam. Dziękuję za odpowiedzi, zaraz sprawdzę, czy działają ;)
  Temat: Problem z EU II, MW i II wojną światową
Aspen

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 23614

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sob Lip 03, 2010 2:44 pm   Temat: Problem z EU II, MW i II wojną światową
Witam. Od wielu już lat gram w serię Europa Universalis. W tym roku wyjeżdżam na studia i zabieram ze sobą laptopa, na którym także w EU chciałbym czasem pograć. Jednak mam problem - otóż na mojej klawiaturze w laptopie nie ma przycisku Pause, żadnym przyciskiem nie mogę zatrzymywać czasu. Gdzie mogę to zmienić ? Z góry dziękuję za odpowiedzi, jeśli temat był, z góry przepraszam, że znów się pojawia i proszę o linka do niego.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16