gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znaleziono 1 wynik
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Najbardziej charakterystyczni bohaterowie fantasy
Aran

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 9568

PostForum: Książki   Wysłany: Pią Lut 10, 2012 5:16 pm   Temat: Najbardziej charakterystyczni bohaterowie fantasy
Witam i jednocześnie proszę o pomoc. W tym roku zdaję maturę a mój temat prezentacji dotyczy kreacji herosa w literaturze fantasy i filmie sensacyjnym. Nie ukrywam, iż przedstawienie postaci Geralta z Rivii z sagi o wiedzminie A. Sapkowskiego sprawi mi największą przyjemność, ale potrzebuję jeszcze co najmniej jednego bohatera a nie chciałbym prezentować już oklepanych Aragorna i Froda (zresztą nie przeczytałem Władcy Pierścieni). Przechodząc do sedna, proszę o polecenie książek których bohaterowie są bardzo charakterystyczni i godni opisania i zaprezentowania na maturze. Niestety jestem osobą wybredną i interesuje mnie jedynie gatunek High/Dark Fantasy osadzony w średniowiecznym świecie magii i miecza. Najlepiej gdyby herosi prezentowali podobny poziom co wyżej wymienieni Geralt i Aragorn oraz Drizzt Do'Urden (nie dałem rady sprostać stylowi Salvatore'a) lub Conan. Z góry dziękuje za pomoc.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16