gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znaleziono 1 wynik
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Warzone 2100 Pomocy!
AmTraX

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 20956

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 11:58 am   Temat: Warzone 2100 Pomocy!
Witam ja mam problem z tą samą misją. Nie mogłem zdążyć dojechać na te lądowisko czołgami (samolot zawsze zdąży przylecieć i zabrać ten czołg) sprowadziłem więc z bazy głownej ciężarówki konstrukcyjne zbudowałem radar, kilkanaście stacjonarnych moździerzy i zaczęłem ostrzeliwać lądowisko. Zniszczyłem WSZYSTKIE czołgi jakie tam były a także wieżyczki na lądowisku. Został już tylko radar i 3 wieżyczki z karabinami które są kawałek dalej na lewo od lądowiska. Moje moździerze nie miały już do nich zasięgu wysłałem więc czołgi. I gdy przekroczyły tą "niewidzialną linię" przyleciał samolot wylądował na chwilę po czym odleciał i przegrałem. Ale na lotnisku już nic nie było więc jak mógł coś zabrać ? Na tym etapie gry nie ma jeszcze artylerii dalekiego zasięgu, jak więc mam zniszczyć te wieżyczki ? I dlaczego przegrywam skoro wszystkie jednostki wroga są zniszczone ?

[ Dodano: Nie Wrz 16, 2007 3:47 pm ]
ok już sobie z tym poradziłem
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16