gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 25
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Agent

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 68816

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Lis 03, 2007 2:06 pm   Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Po pierwsze strasznie podoba mi się nowa odsłona strony naprawdę wyśmienita robota.

Po drugie. Przeglądając stronkę znalazłem co prawda niewielki, ale zawsze błąd. W dziale sklepik:

"W tym dziale prezentujemy gry z kolekcji SVV które można "zakupić" wzamian za zdobyte punkty tworczości. Obowiązuje prosta zadada - wystarczy być aktywnym, zebrać odpowiednią ilość punktów i wymienić je na dowolną nagrodę gwarantowaną."
  Temat: Leonardo da Vinci
Agent

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 7750

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Lis 02, 2005 12:53 pm   Temat: Leonardo da Vinci
...restauracje, strzemiona, zasiew w rzędach, metalowy płóg, strzemiona, dania na wynos, papier, miny lądowe i wodne, torpedy, sejsmograf, kompas, składane parasolki, ster itd...

A co do spadochronu, napiszę Ci w weekend, bo nie pamiętam teraz szczegółów, a w tej chwili jestem poza domem :) .

[ Dodano: Sro Lis 02, 2005 1:19 pm ]
Więc tak pierwsze zapiski świadczące o istnieniu spadochronu odszukamy w Zapiskach historycznych Sima Qiana, żyjącego w latach 145-90 p.n.e. Na ich podstawie można wywnioskować, że spadochron pochodzi z II w.p.n.e.

Ale w dawnych księgach chińskich jest, zapisek o cesarzu Shun (2258-2208 p.n.e). Który miał skorzyć z dużej wysokości z płonącego spichkerza, używając do tego kilku słomkowych kapeluszy powiązanych z sobą w kształcie stożka.

Zaś jako pierwszy opis spadochronu przedstawił żyjący w XIII wieku Roger Bacon. Lecz mimo trafności swego pomysłu pozostał on tylko w sferze fantazji.

Dodatkowo informacje o użyciu spadochronu są jeszcze zawarte w średnowiecznej Historii lakowego stolika.
  Temat: Leonardo da Vinci
Agent

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 7750

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Lis 02, 2005 11:16 am   Temat: Leonardo da Vinci
Leonardo wcale nie wynalazl spadochronu, ten wynalazek byl juz znany w starozytnych Chibach :) , tak samo jak skrzydła do latania. W ogóle Chińczycy wymyślili latawce, za pomocą, któych sprawdzano odległość między armią, a oblężanym miastom :) . Służyły one także za wyrocznie. Np. gdy statek miał wypłynąć z portu to szukano, jakiegoś Chińczyka w stanie nieważkości, bądź szaleńca przywiązywano go do ogromnego latawca i puszczano :) . Jeśli wzbił się wysoko to handlarze wchodzili na pokład statku, jeśli szybko spadł to statek zostawał na rok w porcie :) . Puszczanie ludzi na latawcach, było także rozrywką cesarzy, jeden ponoć przeleciał tak kilometr :) .
  Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Agent

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 68816

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Wto Lis 01, 2005 12:08 pm   Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Nie wiem czy ten problem był poruszany, ale się powtórzyć niż coś pominąć :) .
Według mni na forum na samej górze (w pasku gdzie jest ścieżka do danego tematu), powinien być także odnośnik do strony głównej Sztabu.

Mam nadzieję, że ktoś zrozumiał co miałem na myśli ;) .
  Temat: Wake of Gods (WOG)
Agent

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 37377

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Pon Paź 31, 2005 8:11 pm   Temat: Wake of Gods (WOG)
Sciągasz WoG-a z http://hmm3.fclan.ru/down...linone_358f.exe , nastepnie sciagasz latke spolszczajaca i nakładasz ją na wersje ang.

Jeśli chodzi o problem z instalacją z powodu ustawień języka, to należy postępować w następujący sposób:

1.Wejść do panelu sterowania
2. Kliknąć na ikonkę Ustawienia Regionalne. Zmienić język na Angielski oraz Kraj/Region na Stany Zjednoczone.
3. Kliknąć na ikonkę Klawiatura. Przestawić klawiaturę na język Angielski (Stany Zjednoczone)
4. Kliknąć OK i ponownie uruchomić komputer
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Agent

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61599

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Lip 15, 2005 12:43 am   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Bardzo sie ciesze, ze Wam sie podobalo :) . Moze jeeszcze cos tu podzialam :) .
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Agent

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61599

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Lip 11, 2005 8:30 am   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Ja już po Was wyjeżdzam :P .
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Agent

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61599

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Lip 10, 2005 7:13 pm   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Cyfrówke także i ja posiadam!
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Agent

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61599

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Lip 10, 2005 4:06 pm   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Wojman laski do Ciebie puszczaja strzalki, a Ty obwinaiasz za niczemu winnych Sztabowiczów :( . Wstyd mi za Ciebie ;) .

Bierzcie pilke, bo ja nawet nie wiem jak wyglada ten pradawny artefakt :D .

We Wrocku bede ok 10.00. Prosze do mnie dzwonic zaraz po przyjezdzie, abysmy sie zabardzo nie rozproszyli. To chyba tyle, czekam na Was miski :lol: .
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Agent

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61599

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Lip 09, 2005 8:41 am   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
A ja wezme bardzo fajna gre plnasznowa "Droga do lasu" :lol:
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Agent

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61599

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Lip 08, 2005 4:20 pm   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Co do ogniska, moze znajde jakies ciekawe miejsce, bo nie chce sobie zasyfiac podworka :P . Takie male boisko do pilki noznej akurat na 12 osob, mam zaraz kolo domku :) .

Perkun wysiada sie na ostatnim przystanku, nie na przedostatnim :P .

Co do klubow, juz Wam cos znajde, chyba wszyscy maja minimum po 18 lat?

No i oczywiscie, jesli jest sie juz we Wroclawiu to obowiazkiem jest zwiedzic Panorame Raclawicka :) . A jesli chodzi o muzea na pewno musimy odwiedzic Arsenal :) , hmm jest jeszcze Muzeum sztuki medalierskiej. Mysle, ze warty zobaczenia jest Ogród japonski, katedra, OStrów Tumski...

Jesli chodzi o wystawy i galerie to zapraszam na www.wroclaw.pl

P.S. We Wroclawiu jest chyba jedyne w Polsce muzeum Poczty i Telekomunikacji :) .

O! Jak bedziecie grzeczni, to wezme jeden namiot trzyosobowy!
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Agent

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61599

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Cze 28, 2005 10:16 pm   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Wiec tak, wychodzicie tylnim wyjsciem PKP i macie na przeciwko macie przystanek z tamtad jedziecie linia 125, i wysiadacie na ostatnim przystanku, jak jestescie juz blisko to dzwonicie do mnie na kom i wychodze po Was. Jesli chcecie zebym odebral Was z PKS i PKP, sa kolo siebie dzwonicie wczesniej wyjade po Was. Perkun tu nie ma lasow ani stawow, bo to jest moja chacjenda we Wrocku nie Strzelcach ;) . I stary jesli myslisz, ze Ty jestes juz zapomniany to jak mam czuc sie ja :( . Nie cyrkuj tylko przyjezdzaj, bo poszczuje Cie miskiem. Wszystko jest juz zalatwione :) . Rodzice Was nie pogonia. CZekam na Was miski ;) . Perkun nie przyjechalem do Was to Ty przyjedziesz do mnie;). I pamietajcie widze Was wszystkich ;) .
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Agent

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61599

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Cze 26, 2005 7:49 pm   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Wiec tak, ja dzisiaj wyjezdzam i nie bede mogl tu zagladac, wiec wszelkie pytania prozse kierowac na moj nr kom, ktory ma Klemens. Miejscowki na namioty macie pewne, a z Kullem pokazemy wam, co bedziecie chcieli zobaczyc we Wrocku ;) .

I koniecznie powiedzcie mi, o ktorej mam odebrac pierwszych gosci z PKP :P .

Jeszcze dzisiaj jestem na GG, wiec jesli macie jakies pytania walcie smialo! Z przyjemnoscia odpisze!

Edit --> TAk zupelnie na marginesie moj nr gg to --> 3904224 ;)
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Agent

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61599

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Cze 26, 2005 11:08 am   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Wiec sluchajcie robaczki, jesli to ma byc do 10 osob i nie wiecej niz 4 namioty to mam bardzo duze podworko jakies 96 arów, więc powinniście się zmieścić, hmmm zimną wodę będziecie mieć :wink: cos przegotowac tez mozna. Jak wam pasuje moge podac dokladne namiary. Z PKP i PKS dojezda sie tam jednym autobusem miejskim, zatem nie ma problemu - ode mnie jest jakies 10 km do centrum.

Edit ---> Pozniej praktycznie do wszystkich wazniejszych miejsc mozna dojechac jedna lina autobusowa...
  Temat: Homoseksualizm
Agent

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 16909

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Kwi 26, 2005 11:09 am   Temat: Homoseksualizm
ŻEBY ŻYCIE MIAŁO SMACZEK RAZ DZIEWCZYNKA RAZ CHŁOPACZEK :LOL:
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16