gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 3
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Szukam patcha dotheocracy nie wie ktoś gdziidzie go sciągnąć
Adik

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4782

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Paź 21, 2005 2:25 pm   Temat: Szukam patcha dotheocracy nie wie ktoś gdziidzie go sciągnąć
ja mam plyte z gazety ale jak chce zapisać to mi pisze ze ta opcja jest tylko do odczytu albo cos takiego i nie idzie zapisywac stanu gry a ten tzar to mi kuzynka muwiła że miała pozyczonom od kolegi płyte i tam na niej była dodatkowa kampania
  Temat: jaka jest fajna gierka?
Adik

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 7656

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Paź 20, 2005 3:46 pm   Temat: Warzone 2100
To zagraj se w Warzone 2100 co prawda może to nie II Wojna swiatowa ale masz czołgi sam se je projektujesz obrona, super dużo technologi obrona bydynki gra rozbudowana mojim zdaniem super gierka :D tylko z kond se jom zkobinujesz to nie wiem bo to starsza gra i chyba mało kto w niom grał ale wymagania ma małe :) swietna gra
  Temat: Szukam patcha dotheocracy nie wie ktoś gdziidzie go sciągnąć
Adik

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4782

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Paź 20, 2005 3:33 pm   Temat: Szukam patcha dotheocracy nie wie ktoś gdziidzie go sciągnąć
Nie macie ktoś patcha do theocracy czeby chodziły sejwy aha i jescze mi poczebny dodatek do Tzar:cieżar korony też poczebny bo to przeszłem i teraz chce przejść dodatek wiem napewno że jest tylko z kond można go sciągnąć niewiem ?
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16