gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kozaki II-Wloz plyte...
Adam12

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 9552

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Pon Cze 27, 2005 2:20 pm   Temat: Kozaki II-Wloz plyte...
s2nto napisał/a:
Adam12 napisał/a:

A ja wcale nie ściągnęłem znikąd Kozaków II, tylko kupiłem uczciwie w sklepie! I objaw jest identyczny, jak opisał to Backside! Z tym, że u mnie gra nadaje taki komunikat, gdy wkładam do napędu płytkę nr 1.Gdy to samo zrobię z płytką nr 2 - gra startuje! I co Wy na to? Z grami Cenegi zawsze były problemy!


No Comments

EdiT: Albo napisze cos - jak masz orginała to tak cięzko było otworzyc instrukcje i przewertowac dział instalcji/uruchomienia? Tam miałeś napisane, że jedna plytka to instalka a druga do gry :)


Instrukcję otwierało mi się bardzo łatwo. Niestety w dziale "Uruchamianie gry" nie ma ani słowa o tym, na której płytce jest co. Zazwyczaj przy dwupłytowych grach, uruchamianie następuje z płytki nr 1.A tutaj napisano że:" Aby uruchomić grę, należy dwukrotnie kliknąć na ikonie gry znajdującej się na pulpicie lub w grupie "Programy" startowego menu.Po zakończeniu wprowadzającej sekwencji filmowej na ekranie wyświetli się główne menu..."itd. I to wszystko! Uważam nadal, że to bałaganiarstwo ze strony producenta i trochę lekceważenie klientów. Nie wszyscy będą wiedzieć, że grę uruchamia się akurat z płytki nr 2, skoro nikt na ten temat nawet się nie zająknał w tej ładnej intrukcji... :-)
  Temat: Kozaki II-Wloz plyte...
Adam12

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 9552

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Nie Cze 26, 2005 5:06 pm   Temat: Kozaki II-Wloz plyte...

A ja wcale nie ściągnęłem znikąd Kozaków II, tylko kupiłem uczciwie w sklepie! I objaw jest identyczny, jak opisał to Backside! Z tym, że u mnie gra nadaje taki komunikat, gdy wkładam do napędu płytkę nr 1.Gdy to samo zrobię z płytką nr 2 - gra startuje! I co Wy na to? Z grami Cenegi zawsze były problemy!
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16