gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 51
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bogusław Wołoszański
Achim

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7414

PostForum: Książki   Wysłany: Pon Sie 21, 2006 11:28 pm   Temat: Bogusław Wołoszański
Co powiecie na temat tego autora wielu książek jak i świetnego programu Sensacje XX wieku.przeczytałem ostatnio 3 jego książki
-Tajna Wojna Hitler
-Ten okrutny wiek cz.2
-Sensacje XX wieku
Jestem pod wrażenie wcześniej znałem go tylko jako autora odcinków Sensacji ale równie świetnie prowadził ten program jak i pisze książki POLECAM GORĄCO ! szukam pierwszej części "ten okrutny wiek" drugą pożyczyłem od mojego Wujka , nei wiecie czy może w bibliotece można ją wypożyczyć ??? Acha podobno Bogusław kręci (pomaga przy nim) jakiś film czy serial , Ciotka mi kiedyś wspomniła że na bazie Klosa ma być ale nie wiem ile w tym prawdy , gdzie go kręcą , kiedy go puszczą w tv :grin:
  Temat: Gra w internecie...
Achim

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 21880

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Sie 21, 2006 11:13 pm   Temat: Gra w internecie...
W COD gracie ?? czy tylko ja sie zawiesiłem ??
  Temat: Konta mailowe
Achim

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5029

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Sie 21, 2006 11:09 pm   Temat: Konta mailowe
Też mam na onecie od początku jak mam internet , teraz idzie czwarty rok nie ma źle.
  Temat: W samo południe - Umiejętności, czy współdziałanie?
Achim

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4672

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Sie 21, 2006 10:59 pm   Temat: W samo południe - Umiejętności, czy współdziałanie?
wiedzą co do niech należy bo posiadły odpowiednie umiejętności he he he
  Temat: Gra roku 2005
Achim

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8051

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Sie 21, 2006 10:56 pm   Temat: Gra roku 2005
COD tylko COD piękna gra!! jak narazie mogłem zagrać we wszystkie częsci chociaż przy COD II komp wysiadał :neutral:
  Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
Achim

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 23497

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Sie 21, 2006 10:53 pm   Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
Nejlepszy browarek jest w Jastrzębiu Zdroju ZIMNIUTKI KASZTELAN w barze Krystynce aaahhhh te wakacje :wink: pózniej Tyskie , Warka Jasna , Lech i Dębosz.
  Temat: Komunizm czy Kapitalizm
Achim

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11239

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Sie 21, 2006 10:51 pm   Temat: Komunizm czy Kapitalizm
Ja bym wybrał Niemcy lata 1933-1944 i wrócił do dzisiejszych czasów do kapitalizmu he he wybieram Kapitalizm.
  Temat: Czego teraz słuchasz?
Achim

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29250

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Sie 21, 2006 10:48 pm   Temat: Czego teraz słuchasz?
Dosyć skompliowane pytanie hahaha wszystko co wpadnie w ucho i jest dobre tzn lata 80, Italo Disco , Pop lat 80-tych , New Romantic , troche muzyki współczesnej ale głownie Italo Disco ! :mrgreen:
  Temat: W co obecnie gracie?
Achim

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65263

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Sie 21, 2006 10:46 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Aktualnie gram w 2 gry he he COD 1 po necie (Erwin Rommel_PL) , Cossacks 1.
  Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Achim

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 37912

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Sie 21, 2006 10:42 pm   Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Moje The Beściaki:
1.Święci z Bostonu
2.Kiedy ucichną działa
3.Żelazny Krzyż
4.Wojna Harta
5.Na tyłach Wroga
6.Wróg u Bram
7.Bylismy Żołnierzami
8.Patriota
9.Ciemno niebieski świt
10.Pianista
11.Braveheart
12.Szeregowiec Ryan
13.Kompania Braci :wink:
14.Bunkier
15.Bękarty Diabła
16.Upadek
Starczy :razz:
  Temat: W samo południe - Umiejętności, czy współdziałanie?
Achim

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4672

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Sie 21, 2006 10:21 pm   Temat: W samo południe - Umiejętności, czy współdziałanie?
Zgodze sie z przed mówcą ale jak twój kolega z tyłu nie ma zielonego pojęcia co to jest osłaniać tyły ? :wink: także w walce przydają sie obydwie opcje i to najlepiej gdy obydwie opcje są dopracowane na 120%
  Temat: W samo południe - INWAZJA!
Achim

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4840

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Sie 21, 2006 10:14 pm   Temat: W samo południe - INWAZJA!
Najpierw ostrzał Statków , jeśli wypłyną barki to zajmuje się barkami , jeśli dochodzi do desantu na plaże 80% ognia idzie w kierunku nacierających żołnierzy a 20% na barki.
  Temat: W samo południe - My i nasi sprzymierzeńcy w II Wojnie
Achim

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4865

PostForum: Historia   Wysłany: Pon Sie 21, 2006 9:52 pm   Temat: W samo południe - My i nasi sprzymierzeńcy w II Wojnie
Chyba nawet Churchill jakiś tekst w podzięce zapodał o polakach ale nei jestem pewien.Tak niewątpliwie WB dlatego tak dużej liczbie Polaków pozwolono zostać na Wyspach, oczywiście i przejęcie władzy przez Komuchów w Polsce miało swoje znaczenie.
  Temat: II Wojna Światowa - czemu Niemcy przegrali ?
Achim

Odpowiedzi: 121
Wyświetleń: 67804

PostForum: Historia   Wysłany: Pon Sie 21, 2006 9:46 pm   Temat: II Wojna Światowa - czemu Niemcy przegrali ?
Wojna na 3 frontach:
-Zachód , Północny-Zachód (Francja,Anglia,Norwegia,Belgia,Holandia)
-Wschód (ZSRR)
-Południe(AFRIKA,później Włochy)
można być silnym i mocnym ale 7 przykazanie "Nie głupiej" :wink:
  Temat: W samo południe - Nie ma odwrotu
Achim

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4398

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Sie 21, 2006 9:39 pm   Temat: W samo południe - Nie ma odwrotu
Ja bym nie chciał w panice zarządzać odwrotu jak widze że czołg mi dotyka lufą czoła :wink: he he dlatego głosuje na 500.
 
Strona 3 z 4
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16