gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 51
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Najlepsza formacja na świecie??
Achim

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 14083

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Lut 18, 2007 7:49 pm   Temat: Najlepsza formacja na świecie??
Hej ja wybieram Czyngis-chana i jego Wielka Orda :twisted:
  Temat: Sudden Strike
Achim

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4747

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Lut 18, 2007 7:38 pm   Temat: Sudden Strike
Haj mam gre Sudden Strike Forever załancza sie normalnie wszystko okej ale jak chce wgrać mape wyskakuje mi okienko error i pisze że : "hitsname not found" wie ktoś może co mam zrobić żeby odpaliać gre ??????
  Temat: W samo południe - Gdyby tam były czołgi...
Achim

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10432

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Gru 02, 2006 1:20 am   Temat: W samo południe - Gdyby tam były czołgi...
...gdyby inwazja była na Bałkanach po 1945 roku bylibyśmy krajem kapitalistycznym , bez 50-cio letniego ociemniania Komuną..."Amerykanie w RFN 50 lat dolary pompowali a w Nas Ruskie Marksa !!!!!!!" Po drugiej wojnie światowej RFN było jednym z najbogatszych państw świata...
  Temat: CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny?
Achim

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5959

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Gru 02, 2006 1:04 am   Temat: CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny?
nie ma to jak "Fakty i Mity" hahahah :mrgreen:
  Temat: Zabawa w skojarzenia
Achim

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 14632

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Gru 02, 2006 1:01 am   Temat: Zabawa w skojarzenia
praca ---> kasa
  Temat: Zabawa w skojarzenia
Achim

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 14632

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Gru 02, 2006 12:46 am   Temat: Zabawa w skojarzenia
chemiczne środki ochrony roślin => Amfetamina
  Temat: UEFA piosenka pomocy !
Achim

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4792

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Lis 29, 2006 1:37 pm   Temat: UEFA piosenka pomocy !
Mam pytanie nie wiecie jak sie nazywa przeróbka dance , techno hymnu UEFA ?? za pomoc z góry Dzięki nawet Wielkie Dzięki :mrgreen: !!
  Temat: W której armii podczas II Wojny Światowej byś walczył?
Achim

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 14194

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 12:50 pm   Temat: W której armii podczas II Wojny Światowej byś walczył?
nikt nie wspomniał o powrocie do "wolnej polski" po służbie w obcej armii. :cool:
  Temat: Zabawa w skojarzenia
Achim

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 14632

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 6:50 am   Temat: Zabawa w skojarzenia
wakacje=>kobiałki (kobitki) :wink:
  Temat: Sprawdz swoj nick
Achim

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 10177

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 6:31 am   Temat: Sprawdz swoj nick
Interesujesz sie nauką i prasą popularno-naukową
Lubisz klimaty zagraniczne - głównie Francja, Hiszpania itp.
Chcesz być zauważany w swoim środowisku
Masz duszę romantyka
  Temat: Czołgi II Wojna Światowa
Achim

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 17839

PostForum: Militaria   Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 9:07 pm   Temat: Czołgi II Wojna Światowa
Ciężar 41 t , załoga 5 osób , armata 90mm 2 km 7,62mm, 1 km 12,7mm. Alianci musieli znaleść jakiś odpowiednik na "Pantery" i "Tygrysy" :smile: .
  Temat: Czołgi II Wojna Światowa
Achim

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 17839

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Wrz 10, 2006 8:25 pm   Temat: Czołgi II Wojna Światowa
Prosze o wybór z ankiety ale jeśli ktoś ma swoją propozycje to bardzo prosze :wink: nie brałem pod uwage czołgów lekkich i dział samobieżnych zbyt dużo było opcji do wyboru.
  Temat: Co sądzicie o wyczynach majora Henryka Dobrzańskiego??
Achim

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4537

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Wrz 01, 2006 7:12 am   Temat: Co sądzicie o wyczynach majora Henryka Dobrzańskiego??
razem wzięte nie poniosły takich strat w momencie agresji III Rzeszy na ich terytoria
  Temat: Proponuje wybory na najlepsza flote IIWŚ
Achim

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 9178

PostForum: Militaria   Wysłany: Pią Wrz 01, 2006 7:02 am   Temat: Proponuje wybory na najlepsza flote IIWŚ
Może i w 39 roku mieli tylko 32 U-booty ale jakie siały zamęt i spustoszenie na morzach i oceanach :twisted:
  Temat: Bogusław Wołoszański
Achim

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7393

PostForum: Książki   Wysłany: Sro Sie 30, 2006 9:55 am   Temat: Bogusław Wołoszański
Jaki okres najbardziej interesuje Cie ?? ja sie pytałem moje nauczycielki z Technikum czy jest kierunek II Wojna ale powiedziała mi że jest w Dreznie i w Berlinie :razz: a jako całej historii nie mam zamiaru pochłaniać :wink: czy wybrałeś jakiś kierunek Historia Polski czy coś takiego jak sie myle to popraw mnie he he
 
Strona 1 z 4
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16