gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 23
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Tłumaczenie nazw jednostek w Civilization IV
AbuSebb

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 10913

PostForum: Civilization   Wysłany: Pią Gru 16, 2005 5:35 pm   Temat: Tłumaczenie nazw jednostek w Civilization IV
Ja niestety nigdzie nie znalazlem wzmianki na temat oficjalnej polskiej wersji, dlatego uwazam ze nie wyjdzie zadna Civ4_PL. Osobiscie nie ma to dla mnie wiekszego znaczenia ale wiem ze sa ludzie ze "srednim" angielskim i dla nich by sie takowa wersja przydala.

Irku... czy pracujesz nad calosciowym spolszczeniem czy tylko podmiana najistotniejszych nazw, zwrotow itp... ?
  Temat: Tłumaczenie nazw jednostek w Civilization IV
AbuSebb

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 10913

PostForum: Civilization   Wysłany: Czw Gru 15, 2005 6:21 pm   Temat: Tłumaczenie nazw jednostek w Civilization IV
Tłumaczenie ma sens jesli ktos chce poznac polskie nazwy dla typow jednostek (pelne lub najbardzej zblizone) albo tez, jesli ktos pracuje nad spolszczeniem Civ4. A wlasnie, czy ktos podjął sie próby spolszczenia?
  Temat: Osady,wioski i miesciny wokol MIAST
AbuSebb

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 8725

PostForum: Civilization   Wysłany: Wto Gru 13, 2005 8:08 pm   Temat: Osady,wioski i miesciny wokol MIAST
Mam kolejne proste pytanko gdyz jeszcze dokladnie nie wiem a wierze ze juz ktos wie:-)
Otoz kiedy daje robotnikowi polecenia zakladania osad/wiosek/miescin wokol "normalnych" miast (regularne polecenie jak budowanie drog, farm itd.) to stwierdzam czesto, ze te osady mi sie nie rozwijaja. Powod... "miasto musi sie rozwijac" .... co to dokladnie oznacza to rozwijanie miasta? Czy chodzi o nadprodukcje zywnosci? Jesli tak to ile tej nadprodukcji? A moze cos innego?
  Temat: Opcje obywatelskie a koszta utrzymania
AbuSebb

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 7650

PostForum: Civilization   Wysłany: Wto Gru 13, 2005 8:00 pm   Temat: Opcje obywatelskie a koszta utrzymania
Pisalem ze polowicznie, gdyz nadal nie wiem jak dokladnie sie nalicza ale przynajmniej wiem ile te koszta wynosza :)
Wystarczylo wejsc na opcje zmian opcji obywatelskich i zmieniac je do woli a gra automatycznie nalicza te koszta i podaje wynik (u dolu ekranu).
Nad schematem naliczen bede pracowac... w terminie pozniejszym :idea: .
  Temat: Opcje obywatelskie a koszta utrzymania
AbuSebb

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 7650

PostForum: Civilization   Wysłany: Sob Gru 10, 2005 1:09 pm   Temat: Opcje obywatelskie a koszta utrzymania
Pytam, gdyz dopiero sie wgryzam w gre a moze juz ktos ma wiedze w tym temacie.
W szczegolnosci chodzi mi o to czego dokladnie dotycza "koszta utrzymania" w okreslonych systemach/opcjach rzadowych, prawnych itd... czy dot. kosztow utrzymania wojsk, budynkow lub tez innych oraz w szczegolnosci jak sie nalicza te koszta jesli jedna opcja np. rzadowa ma koszt utrzymania niski a druga opcja np. prawna ma wysoki? Czy wtedy beda "srednie" czy jest jakis inny schemat naliczania kosztow?
  Temat: Spolszczenie - Civ III - Conquest
AbuSebb

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 11796

PostForum: Civilization   Wysłany: Sob Gru 10, 2005 12:58 pm   Temat: Spolszczenie - Civ III - Conquest
Innymi slowy... najwazniejsze ze sie przyzwyczaily, toleruja to i nie podejmuja rozpaczliwych, z gory skazanych na niepowodzenie, staran aby to zmienic :twisted:
  Temat: Spolszczenie - Civ III - Conquest
AbuSebb

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 11796

PostForum: Civilization   Wysłany: Czw Gru 08, 2005 4:18 pm   Temat: Spolszczenie - Civ III - Conquest
Ja swojej malzonce mowie ze podbijam dla Niej swiat i to Jej sie bardzo podoba :D O samej grze zas, nie ma wiekszego pojecia....
  Temat: Pierwsze wrażenia z Civilization IV
AbuSebb

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8640

PostForum: Civilization   Wysłany: Czw Gru 08, 2005 4:16 pm   Temat: Pierwsze wrażenia z Civilization IV
Irku.... a czym sie rozni Pre-Order Edition od "normalnej" edycji?
Gra piekna ale cholernie mocozerna :x .
 
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16