gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 33
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Łysolek

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 37702

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Sty 30, 2006 2:06 pm   Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Witam bardzo milo po dlugiej przerwie
Postanowilem wszystkich uczestnikow tematu nagrodzic +
Za pomysly co do forum,a przedewszystkim za super propozycje filmowe ktore przedstawiacie.
Wszystkie filmy ktore sa zaprezetowane na forum mialem przyjemnosc ogladnac i stalo sie to w duzej miezy za waszym posrednictwem.
Pozdrawiam
  Temat: Mały problem z Restoration of Erathia
Łysolek

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 8093

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Pon Gru 19, 2005 10:23 pm   Temat: Mały problem z Restoration of Erathia
Dokladnie tak jak pisze inqistor o tez jest rozwiazanie w ostatecznosci mimo tego ze mi sie udalo normalnie to zrobic , bo to nie jest trudne juz dawno dawno temu zrobilem te kampanie ,ale to jest mozliwe che che
Pozdrawiam ( Wesołych Świąt )
  Temat: MOJA STRONA WWW
Łysolek

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 9077

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Gru 19, 2005 8:39 pm   Temat: MOJA STRONA WWW
Moze i nie doslonale ale to moja pierwsza stronka w zyciu i nie mialo na niej byc rewelacyjnych szczegolow tylko tytuly filmow , to tak jak z albumem jak przychodzi fumfel filma pozyczyc to pokazuje mu spis i juz,mam tam problem tylko z dzwiekiem bo slychac go tylko w explolerze w mozailli np. juz nie
che che
pozdrawiam
  Temat: Mały problem z Restoration of Erathia
Łysolek

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 8093

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Pon Gru 19, 2005 8:29 pm   Temat: Mały problem z Restoration of Erathia
No jak nie ?
Mi sie udalo w te 3 miechy, rozwijaj sie jako nekroman i duzo walcz pozatym z zamkow dostawy masz szkieletorow , za kazda walke nekromanta dostajesz szkieletory
  Temat: Mały problem z Restoration of Erathia
Łysolek

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 8093

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Pon Gru 19, 2005 8:05 pm   Temat: Mały problem z Restoration of Erathia
Kurcze ale po co szukac Bohatera z ogromna iloscia kosciotrupow?
Przeciez zdobycie tej sumy nekromanami to pestka co walke wygrana walka dostajesz jakas sume kosciakow :lol:
  Temat: MOJA STRONA WWW
Łysolek

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 9077

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Gru 19, 2005 6:39 pm   Temat: MOJA STRONA WWW
Ale ja tylko chwale sie swoja strona jak wszyscy inni tu
nie namawiam do niczego np. kupna. tylko prezetuje wstepne szkice stronki a tam moj zbior :lol:
  Temat: MOJA STRONA WWW
Łysolek

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 9077

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Gru 19, 2005 5:59 pm   Temat: MOJA STRONA WWW
Ja chce popisac sie swojm spisem filmow :lol: wszystkie te filmy posiadam i ogladam
http://www.kinoman-filmy-dvd.za.pl/
  Temat: Życzenia!!!
Łysolek

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5121

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Gru 19, 2005 5:47 pm   Temat: Życzenia!!!
Z okazji Świąt Pragne wszystkim forumowiczom zlozyc zyczenia pieknych , milych i spokojnych Świąt w gronie bliskich i najblizszych :lol:
  Temat: W co obecnie gracie?
Łysolek

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65017

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Gru 19, 2005 5:44 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Ja obecnie tluke w Need for Speed™ Most Wanted Super gra nie do zdarcia i piekna kontynuacja serji
Pozdrawiam ( Wesołych Świąt )
  Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Łysolek

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 37702

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Gru 19, 2005 5:39 pm   Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Wiedz jest jakis plan pytanie brzmi kiedy zaczynamy , ja moge pisac recenzje ... wlasciwie to moge robic wszystko co jest zwiazane z filmami Filmy to moja pasja mam ich bardzo duzo i bardzo duzo ogladam
Pozdrawiam ( Wesołych Świąt )
  Temat: Wasze Pulpity
Łysolek

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5390

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Lis 15, 2005 11:10 am   Temat: Wasze Pulpity
Ja mam oryginalny pulpit :lol:

[ Dodano: Wto Lis 15, 2005 11:12 am ]
Kurcze troche to kiepsko wyglada u mnie na pulpiscie jest lepszy efekt
  Temat: Nasze problemy
Łysolek

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8286

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Lis 15, 2005 11:08 am   Temat: Nasze problemy
Ja to mam problemy ze sprawami "prywatnymi"

Ide siedziec na 2 lata :lol:
  Temat: Czego teraz słuchasz?
Łysolek

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29076

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Lis 15, 2005 10:58 am   Temat: Czego teraz słuchasz?
Ja ostatni slucham polskiej muzyki
1) VERBA - MŁODE WILKI
2) MONIKA BRODKA - MY
3) SUMPTUASTIC - LIST DO NIEZNAJOMEJ
4) RH+ - JEZUS
Jeszcze kilka by sie znalazlo
Jesli pisac mialbym o calych albumach to zawiesilem sie ostatnio na plytach VANESSY MAE
  Temat: Życzenia!!!
Łysolek

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5121

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Lis 15, 2005 10:52 am   Temat: Życzenia!!!
To Faceci maja w tym kraju jeszcze jakies swieta? :lol:
Che che
Dzieki wielkie
  Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Łysolek

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 37702

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Lis 15, 2005 10:46 am   Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
1) Góra Dantego


1) Harry wraz z żoną bada wulkany. Pracują razem w Południowej Ameryce, gdzie przy erupcji wulkanu ginie jego żona. Mężczyzna załamany oddaje się całkowicie swojej pracy. Kierownictwo namawia go na urlop, ten jednak nie ma na niego ochoty i jedzie do Cascade Mountains, gdzie są podejrzenia, że Góra Dantego, nieczynny wulkan, budzi się ze snu. Harry przeczuwa, że wulkan wybuchnie, nikt mu jednak nie chce wierzyć. A jeśli ma rację?
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16