gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 132
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jaka to gra?
Łukasz18

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109729

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Lis 01, 2007 10:34 am   Temat: Jaka to gra?
Dobra twoja kolej
  Temat: Wybory 2007
Łukasz18

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4720

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Paź 31, 2007 10:16 pm   Temat: Wybory 2007
Ja myśle że coś może na lepsze się zmieni
Bo czy może być jeszcze gorzej :lol: ??
  Temat: Jaka to gra?
Łukasz18

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109729

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sro Paź 31, 2007 10:12 pm   Temat: Jaka to gra?
Oczywiście chodziło mi o Snajper elite

oto waszym oczom ukazuje się malownicza (Podziemna :lol: ) kraina gdzie żyją krasnale :grin:
  Temat: Jaka to gra?
Łukasz18

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109729

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sro Paź 31, 2007 6:28 pm   Temat: Jaka to gra?
Snajper ??
  Temat: W samo południe - Łódź patrolowa
Łukasz18

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4381

PostForum: Militaria   Wysłany: Sro Paź 31, 2007 6:25 pm   Temat: W samo południe - Łódź patrolowa
Również uważam że szybkość
Wytrzymałość na niewiele się zda przy gościu z bazoką w lesie
Siły partyzanckie bardzo żadko mogą dysponować czymś mocniejszym dlatego szybkość skutecznie pozwoli na uniknięcie zasadzki itp.
  Temat: III Wojna Światowa
Łukasz18

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12415

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Paź 31, 2007 6:20 pm   Temat: III Wojna Światowa
A ja grałem w World War !!!: Black gold i tak wojna wybuchła z powodu ropy ,a właściwie
jej braku.
Skoro już po zimnej wojne to ja uważam że następna wojna wybuchnie o wpływy nad złożami tego surowca. Jeżeli na szerszą skale nie będzie alternatyw dla ropy, to wydale mi sie że tak może być.
Przykład: Ameryka i jej zużycie ropy jest tak duże, że w 100 lat może osuszyć Irak i sąsiadów z surowca
  Temat: Euro 2012 w Polsce!! (i Ukrainie)
Łukasz18

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 6067

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Sob Paź 27, 2007 6:52 pm   Temat: Euro 2012 w Polsce!! (i Ukrainie)
Trafne spostrzeżenie Hunter, a tak swoją drogą to nie wiem czy zdążymy z tym wszystkim,
bo pomoć budżecik puściutki :mad:
  Temat: Witcher
Łukasz18

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 14722

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Paź 27, 2007 6:49 pm   Temat: Witcher
Mam nadzieje że pewne ograniczenie świata nie będzie za bardzo dokuczało
Po dokonaniu wyboru pewien rozdział gry zostaje zamknięty na zawsze :neutral:
  Temat: Ulubieni pisarze?
Łukasz18

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 22480

PostForum: Książki   Wysłany: Nie Paź 21, 2007 3:20 pm   Temat: Ulubieni pisarze?
Przy tolkienowskich opisach pracuje wyobraźnia. Czytając trylogie chciałem porównać film i książke.

Ajmdemen napisał/a:
Sapkowski to moim zdaniem nic specjalnego, szczerze mówiąc- ma na pewno trochę talentu, ale odnoszę wrażenie, że brakuje mu krytycznego spojrzenia na własną twórczość, przez co owa też traci na wartości.


No nic, przeczytam to powiem o moich wrażeniach na temat Wiedznima
  Temat: Reklamy w Grach ?
Łukasz18

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4567

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Paź 21, 2007 3:08 pm   Temat: Reklamy w Grach ?
Uważam że to całkiem dobry pomysł ale w formie dyskretnej i pasującej do klimatu.
W jakiejś ekonomicznej mówiącej o zażądzaniu miastem mogły by być bilbordy porozstawiane w różnych częściach miasta. Ten pomysł nie jest przegięciem, ale już np. w wiedzminie, idzesz do kuźni a tam przed tobą bilbord z reklam ogórków kiszonych :shock:

pomysł reklam w grze jest dobry ale żeby nie były one nachalne i nie psuły gry
A za zarobione pieniądze to i gra na tym zyska
  Temat: Ulubieni pisarze?
Łukasz18

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 22480

PostForum: Książki   Wysłany: Pią Paź 19, 2007 4:45 pm   Temat: Ulubieni pisarze?
Ja też lubie fantastyke (cała trylogia tolkiena i hobbit)
Harrego nie czytuje. W najbliższym czasie to wiedzmina i ojca chrzestnego mam upatrzonego ale z czasem nie starczy chyba.
  Temat: W samo południe - Współczesny konflikt zbrojny
Łukasz18

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4555

PostForum: Militaria   Wysłany: Sro Paź 10, 2007 7:32 pm   Temat: W samo południe - Współczesny konflikt zbrojny
A mnie się wydaje że ciężki sprzęt i altyleria była by ważna. Mówimy czysto hipotetycznie i nie wiemy kto z kim walczy ale rakiety dalekiego zasięgu można strącić, a piechote wytruć jakić gazem bojowym lub bronią biologiczną

Osobiście podejrzewam że III wojna światowa była by ostatnią w dziejach ludzkośc
(odwołuje się do rosyjskich bomb próżniowych czy jakoś tak)
  Temat: Nowy wygląd strony
Łukasz18

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 22123

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sro Paź 03, 2007 8:31 pm   Temat: Nowy wygląd strony
Podzielam zdanie PAK-a
ale jest chyba trochę za biało w tle. :shock: Ale tło nie jest najważniejsze :lol:
  Temat: W samo południe - RoboTogodziny
Łukasz18

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4744

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Paź 01, 2007 7:38 pm   Temat: W samo południe - RoboTogodziny
małe ilości np. 8 z najtańszą jednostką 100 wydają mi się sensowne bo wtedy stwierdzenie "budowa ekonomi" ma jakich sens. :wink:
a jeżeli chodzi o ciężarówki i transportery to powinno być tak że przeworzą dużo np. za to co przywiozą można juz zbudować budynek, jednak czas jaki by się ładowała w miejscy wydobycia powinien być proporcjonalnie długi do ilości surowca.

wybrałem odp: kilka
  Temat: Wasz początek przygody ze Sztabem :)
Łukasz18

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4639

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 4:16 pm   Temat: Wasz początek przygody ze Sztabem :)
Ja dołączyłem bardzo niedawno bo dokładnie 11 lipca 2007
Poprostu google i jestem z wami :mrgreen:
Bardzo mi się tu podoba a jak będzie więcej czasu to zacznę pisać conieco
 
Strona 6 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 16