gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 132
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: W samo południe - czołg
Łukasz18

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 15342

PostForum: Militaria   Wysłany: Sob Gru 22, 2007 12:41 pm   Temat: W samo południe - czołg
Tygrys:
Armata - 88mm pociski ciężkie i bardzo skuteczne
Pancerz - co tu dużo mówić - gruby :lol:
Szybkość - tu już dużo gorzej
Awaryjność - duża Od eksplozjii silnika po bardzo szybki brak paliwa(nie ma to jak na polu bitwy obudzić się z pustym bakiem - bezcenne :lol: )
Liczebność : 1800 (około bo źródła są różne) dożucić można jeszcze 6000 panter i mamy niewiele :grin:

Sherman
Armata - 75mm prawie całkowicie niezdolna do przebicia pancerzu tygrysa
Pancerz - cienizna jak dla tygrysa (jeden strzał wystarczał by maszyna staneła w ogniu)
szybkość - tutaj już lepiej :)
Awaryjność - Łatwopalne, zbyt wysokie i dzieki temu łatwe do trafienia, łatwość adaptacjii i możliwości tuningu :lol:
:!: LICZEBNOSC :!: - około 50000 sztuk

tak więc wojne wygrała szybkość i przewaga liczebna. Jedyna szansa aliantów było zajechanie tygrysa od tyłu a że tygrysy były powolne to dawało jekieś szanse na powodzenie
  Temat: W samo południe - Łucznicy w zasadzce
Łukasz18

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 7234

PostForum: Militaria   Wysłany: Sob Gru 22, 2007 12:01 pm   Temat: W samo południe - Łucznicy w zasadzce
A ja mam taką wizję tej bitwy :mrgreen:
Przyjmuje że mam dwukrotna przewagę liczebną powiedzmy 300 walczących bronią białą i 100 Łuczników przeciwko 100 lepiej uzbrojonym walczącym wręcz wrogom i 100 Łuczników

W momęcie rozpoczęcia potyczki rozpoczął bym ostrzał moimi Łucznikami. Wróg przypuszcza szturm na łuczników ukrytych w lesie ale w wyniku ostrzału poniusł by spore straty. W momęcie gdy wróg zbliżał by się do moich łuczników połową mojego wojska zaatakował bym z boku piechotę wroga a drugą połową Łuczników wroga. Można by jeszcze zostawić oddziałowi Łuczników oddział 50 ludzi w razie gdybo coś się nie powiodło ze skoordynowaniem działań :mrgreen:

podsumowująć najpierw kilka 2-3 strzały z łuków (300 strzał) potem atak z boku piechotą i Łucznicy dalej kontynułują ostrzał piechoty wroga
  Temat: W co obecnie gracie?
Łukasz18

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65191

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Gru 22, 2007 11:40 am   Temat: W co obecnie gracie?
A ja sobie pogrywałem w morrowinda z dodatkami i wczoraj skończyłem wszystko :cry: No nic zaczynam od nowa :grin:
Do tego przygrywam w Joanne d'arc i niestety tez już kończe
Jeszcze flatout niestety jeden bo 2 nie ruszyło :mad:
i wróce na święta to spelforce 1 z dodatkami :lol:
  Temat: Eliminacje MŚ 2010
Łukasz18

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 7051

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Nie Lis 25, 2007 6:49 pm   Temat: Eliminacje MŚ 2010
Nie powiem wygląda obiecująco i oby nie spełniły się te prorocze słowa :lol: "Grali jak nigdy, a przegrali jak zawsze" :lol:
A tak na serio to będzie pierwsze miejsce w grupie
  Temat: Gra w internecie...
Łukasz18

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 21829

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Lis 23, 2007 10:29 pm   Temat: Gra w internecie...
Spoko spoko moja trójeczka też sobie spoczywa gotowa do instalki ale jak narazie to jej jeszcze nie odpale :razz:
  Temat: Gra w internecie...
Łukasz18

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 21829

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Lis 23, 2007 6:23 pm   Temat: Gra w internecie...
Fificz i Hunter jestem z wami :lol: :lol: , bo mnie tez disciples wciągneło na dłużej niż herows

A tak żeby nie było off topa to przerwałem plemiona z powodu braku czasu i nie tęsknie za tym zbytnio
ogame to historia i wiem że juz nie wróce do tego
  Temat: W samo południe - Rozmiary ubrań
Łukasz18

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6514

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Nie Lis 18, 2007 1:49 pm   Temat: W samo południe - Rozmiary ubrań
Uważam że hełm jakiegoś olbrzyma nie powinien pasować ale może być jako tarcza :lol: :lol:
A tak na serio to taki sprzęt powinien być poddawany zmniejszeniu lub powiększeniu przez maga aby można go było nosić. Wydaje mi się to realistyczne
  Temat: Czy Polska awansuje do EURO 2008
Łukasz18

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 10264

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Nie Lis 18, 2007 1:35 pm   Temat: Czy Polska awansuje do EURO 2008
Boruc świetnie i spokojnie bronił. Gdyby nie błędy obrony belgów (pierwszym gol)
i błąd bramkarza, który wypuścił piłke z rąk (drugi gol) To mogło by być inaczej

Ale nie ujmuje przez to chwały naszej reprezentacji :grin:
  Temat: W samo południe - Przeciek
Łukasz18

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4543

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Lis 04, 2007 5:46 pm   Temat: W samo południe - Przeciek
życie ludzkie jest poprostu bezcenne.

Za nową łódz podwodną zapłacisz kartą ... :lol: (żeby nie było reklamy)
  Temat: Witcher
Łukasz18

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 14722

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pią Lis 02, 2007 7:37 pm   Temat: Witcher
Nie mówię że jest źle, jest super :smile:
ten dialog to delikatna forma i zazwyczaj taka jest, ale czasem dialogi są inne jak chcesz to znajde ten mocny w którym te określenia na k lecą

EDIT: nie no dobra przecholowałem, jest tylko jedno k, ale mocno zaakcentowane :lol:
  Temat: Witcher
Łukasz18

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 14722

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pią Lis 02, 2007 6:08 pm   Temat: Witcher
Właśnie i za ą wiarygodność tekstu i za niektóre teksty to ja bym dożucił jeszcze 1,5 :lol:
Np. na youtubie jest rozmowa geralta z kowalem
http://pl.youtube.com/watch?v=4HtSb9-3FeY

A niektóre teksty to są soczyste do przesady, jak się usłyszy to się wie dlaczego na pudełku widnieje +18 :lol:
  Temat: Wybory 2007
Łukasz18

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4720

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Lis 02, 2007 6:03 pm   Temat: Wybory 2007
No nic pożyjemy zobczymy
Mnie osobiście wyniki wyborów się podobają
Jestem ciekaw co pokaże PO, obym się nie zdziwił :grin:
  Temat: Jaka to gra?
Łukasz18

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109732

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Lis 02, 2007 2:13 pm   Temat: Jaka to gra?
Sorry za czepialstwo :razz:
tak to Flatout
Twoja kolej
  Temat: Jaka to gra?
Łukasz18

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109732

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Lis 02, 2007 12:16 pm   Temat: Jaka to gra?
Nie Hunter :razz: ale blisko jesteś
  Temat: Jaka to gra?
Łukasz18

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109732

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Lis 02, 2007 10:39 am   Temat: Jaka to gra?
To przecież wytęskniony przezemnie Wiedzmin
ma moim geforce 4 to nie ma o czym mówić
Pora zbierać na coś nowszego :cry:

Jako że wiem że dobrze mówie to daje coś z zupełnie innej beczki
 
Strona 5 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16