gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 132
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: W samo południe - Przyszłość żołnierzy
Łukasz18

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 9508

PostForum: Militaria   Wysłany: Czw Sty 31, 2008 6:12 pm   Temat: W samo południe - Przyszłość żołnierzy
To wiadomo że tak :smile: A tak odchodząc od tematu to w niektórych grach "strategicznych" najprostszym sposobem i co najgorsze jedynym jest właśnie sposób masówki :shock: Nie mówie że we wszystkich ale jest ich troche. Poprostu doświadczenie strategi8czne nie uzyska sie na każdej strategii, ale kilka dobrych i jest go wiele.
Ja poprzez granie w ekonomice odkryłem jakiąś żyłkę przedsiembiorczości :grin:
  Temat: W samo południe - Przyszłość żołnierzy
Łukasz18

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 9508

PostForum: Militaria   Wysłany: Sro Sty 30, 2008 8:08 pm   Temat: W samo południe - Przyszłość żołnierzy
Hunter napisał/a:
"doświadczony" żołnierz - VVeteran potrafi zdziałać więcej niż żołnierz niedoświadczony również w skali jednostkowej


Masz całkowitą racje z tym doświadczeniem do tego jeszcze odrobinka nowoczesnej techniki i jest recepta na sukces :) Jednakowe wyposarzenie to bardzo kiepski pomysł np. dla piechoty szturmowej coś ciężkiego i potężnego oczywiście, ale wiadomo ze dla komandosa potrzebny jest dużo lżejszy i nie krepujacy ruchów przy podrzynaniu po cichu gardła :twisted:

Hunter napisał/a:
Moim zdaniem pójdzie to jako masówka.

hehe, masówka prostsza w obsłudze dla dowódcy :wink:
  Temat: W samo południe - Przyszłość żołnierzy
Łukasz18

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 9508

PostForum: Militaria   Wysłany: Sro Sty 30, 2008 4:53 pm   Temat: W samo południe - Przyszłość żołnierzy
Z tego co widziałem na discovery to idzie ku temu że żołnierz jest ściśe zwiażany z techniką i może widziec to co widzą jego kompani na polu bitwy. Jednak uważam że wspólna akcja sprawia więcej możliwości taktyk niż pojedyńczy "Rambo" dlatego stawiam na taktyke zespołu niz siłe uderzenia jednego człowieka
  Temat: W co obecnie gracie?
Łukasz18

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65179

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Sty 23, 2008 6:25 pm   Temat: W co obecnie gracie?
A ja wkońcu zdobyłem praetorians i pykam :lol: i nieustannie gram na WP w snokerka jak coś to mój nik jest bigboy1818 i w pokoju istambuł :)
  Temat: Czołgi II Wojna Światowa
Łukasz18

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 17866

PostForum: Militaria   Wysłany: Wto Sty 15, 2008 7:14 pm   Temat: Czołgi II Wojna Światowa
To oglądaliśmy to samo jednak wydawało mi sie że chodziloe o przesmyk jakiś ale mniejsza z tym ta anegdota pokazuje jaka rolę odegrała w II WŚ przewaga liczebna
  Temat: Harry Potter
Łukasz18

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 22363

PostForum: Książki   Wysłany: Nie Sty 13, 2008 5:52 pm   Temat: Harry Potter
Chodzą głosy że bedą inne części za jakieś 30 lat :lol: , że miała by być to książka juz nie tak bardzo o Harrym ale o magii
  Temat: Czołgi II Wojna Światowa
Łukasz18

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 17866

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Sty 13, 2008 5:48 pm   Temat: Czołgi II Wojna Światowa
albo "puszek do gotowanie jankesów" :???:
  Temat: W samo południe - Rekonwalescenci
Łukasz18

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4471

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Sty 13, 2008 5:44 pm   Temat: W samo południe - Rekonwalescenci
żołnieże którzy swieżo co wyszli ze szpitala polowego nie maja już 100 % skutecznosci walki, a i morale już nie to. Byłe konflikty wielokrotnie pokazywały że niskie morale nawet mimo przewagi liczebnej przechyla szale zwycieztwa na niekorzyść. Ja wysyłał bym ich do swoich, a w bardzo cieżkich sytuacjach gdy linia oporu grozi rozerwaniem, to wtedy tam
Wydaje mi sie że widok kumpli wracających spowrotem do boju, których ostatnio widziano rannych poprawił by morale u obecnych na froncie, a widok swoich nadal walczących z koleji podniósł by morale wyzdrowiałych. :mrgreen:
  Temat: Czy istnieje taka gra?
Łukasz18

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5497

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Sty 12, 2008 7:23 pm   Temat: Czy istnieje taka gra?
A może ground control II za miejsca kluczowe kasa na jednostki szybciej rosnie tylko nie ma wielu ras ale 2 no i wymagania nieduże
  Temat: W samo południe - Życie nie jest sprawiedliwe
Łukasz18

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6391

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Sob Sty 12, 2008 7:19 pm   Temat: W samo południe - Życie nie jest sprawiedliwe
Rowniez w spellforce mamy pule i tworzymy postać jaka chcemy całkowicie jestem za pula
  Temat: W samo południe - Wojna powietrzna
Łukasz18

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6607

PostForum: Militaria   Wysłany: Czw Sty 10, 2008 6:37 pm   Temat: W samo południe - Wojna powietrzna
Ja równiez stawiam na wyszkolenie, ale nawet setki godzin w symulatorze nie sa w stanie zastąpić doświadczenia bojowego. Dlatego najbardziej stawiałbym na doświadczenie które daje już samo w sobie odpowiednia taktyke i umiejętność zgrania się z innymi
  Temat: W co obecnie gracie?
Łukasz18

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65179

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Gru 27, 2007 6:47 pm   Temat: W co obecnie gracie?
No to u mnie spelforce wczytuje się jakieś 2 min a potem mam urzekający pokaz slajdów i jestem już w 13 misjii podstawki ale co tam niedługo kończe podstawke i zabieram się za dodtatki

Słowem "twardym trzeba byc a nie mietkim" :lol:
  Temat: W samo południe - Łucznicy w zasadzce
Łukasz18

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 7234

PostForum: Militaria   Wysłany: Sob Gru 22, 2007 6:09 pm   Temat: W samo południe - Łucznicy w zasadzce
Oczywiście że nie każda. Ale przyjmując że dojdzie 20% to mamy 60 strzał które chociażby zraniły cel. A ze strzałą gdziekolwiek to już kapke trudniej walczyć :)
tak czy siak atak Łucznikami na piechote wroga był by nadal kontynułowany wtedy liczyłaby się już precyzja
  Temat: W samo południe - Słonie bojowe
Łukasz18

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 10240

PostForum: Militaria   Wysłany: Sob Gru 22, 2007 12:56 pm   Temat: W samo południe - Słonie bojowe
Również uważam że powinni ich urzywać to przeciwdziałaniu oskrzydleniu. Wtedy z kawalerii szybko robi się leżąca na glebie piechota :lol: :lol: :lol:
  Temat: Czołgi II Wojna Światowa
Łukasz18

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 17866

PostForum: Militaria   Wysłany: Sob Gru 22, 2007 12:51 pm   Temat: Czołgi II Wojna Światowa
Moja wiedza o IIWŚ jast taka sobie ale na myśl o upieczeniu się w szermanie albo staniu sobie w miejscu na polu bitwy w tygrysie albo oberwać od wybuchu własnego silnika to ja już wole T-34 :razz:
 
Strona 4 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16