gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 132
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: W samo południe - Kriosen
Łukasz18

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5245

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Lip 27, 2008 1:14 pm   Temat: W samo południe - Kriosen
nie znam postępów w tej dziedzinie ale natura dała sobie rade z tym całkowicie
niektóre zwierzęta zamarzają całkowicie (co nie jest żadną rewelacją bo one tylko spowalniaja metabolizm) ale w szczególnych przypadkach pojedyńcze rodzaje zwierząt potrafią po prostu umrzeć i zamarznąć a potem po odwilży znów żyć
(i nie mam tu na myśli tylko zatrzymania akcji serca ale również ustanie wszystkich impulsów nerwowych w mózgu i kończynach)

gdyby człowiek to osiągnoł to była by to nieśmiertelność poprostu
  Temat: Jaka to gra?
Łukasz18

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109747

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Lip 24, 2008 1:07 am   Temat: Jaka to gra?
tak Mikiss
no wykrztuście to z siebie :)
  Temat: Jaka to gra?
Łukasz18

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109747

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sro Lip 23, 2008 4:06 pm   Temat: Jaka to gra?
MU online
było już dawane dlatego wiem, bo nie grałem niestety

moja kolej na rozgrzewkę łatwizna że aż wstyd dawac :)
  Temat: Sapere aude, homo interneticus!
Łukasz18

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 15316

PostForum: O forum   Wysłany: Wto Lip 22, 2008 11:18 pm   Temat: Sapere aude, homo interneticus!
kminiłem kminiłem po prostu za mało obyłem sie z tym wszystkim bo zawsze ograniczałem sie do pisania postów i jakies podstawowe BB codes
sorki za zamieszanie :)
  Temat: Sapere aude, homo interneticus!
Łukasz18

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 15316

PostForum: O forum   Wysłany: Pon Lip 21, 2008 3:49 pm   Temat: Sapere aude, homo interneticus!
fakt spotyklaem sie już z tym wcześniej ale komendy nie znałem
ale dziwne że Asterix zobaczył Łukasz18 a tak wynika z jego posta hmm ...
to [ you ] tez cos szwankuje
  Temat: NIeznany tytul gry
Łukasz18

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4288

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Lip 03, 2008 12:49 pm   Temat: NIeznany tytul gry
Kingdom under fire
  Temat: W samo południe - Wilkołak
Łukasz18

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5662

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Pon Cze 30, 2008 11:24 pm   Temat: W samo południe - Wilkołak
broń niesrebrna powinna według mnie ranić normalnie (bo może się nie znam ale tkanka to tkanka i cokolwiek by się z nią nie działo wytrzymalsza nie bedzie)
Broń srebrna z kolei powinna zadawać obrażenia normalne + 50% może
kule oczywiście standardowo z powodów takich samych jak i broń zwykła
ale nie słyszałem o żadnych przypadkach tej choroby w rzeczywistości więc wszystko to tylko hipotetycznosć
  Temat: W samo południe - pistolet
Łukasz18

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4219

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Cze 15, 2008 2:20 pm   Temat: W samo południe - pistolet
tak na bardzo małych odległościach
czyli walka w zwarciu lub w ciasnych pomieszczeniach gdzie sprawne manewry ratują zycie i wykanczają przeciwników zanim jękną
  Temat: W samo południe - Sprzęt wykonany przez Mistrzów
Łukasz18

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5788

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Wto Cze 10, 2008 3:23 pm   Temat: W samo południe - Sprzęt wykonany przez Mistrzów
Robota mistrza w swoim fachu powinna byc lepsza według mnie dwukrotnie prosty przykład jak się ma katana samujarska do zwykłego miecza ??

rodzaj technologii stosowanej przez mistrza i jego miejętności dały by spokojnie efekt dwukrotny
  Temat: Co osiągniemy na EURO 2008?
Łukasz18

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 9841

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Wto Cze 10, 2008 3:19 pm   Temat: Co osiągniemy na EURO 2008?
Pomijając wynik to według mnie polacy zagrali przyzwoicie przecież, sytuacje podbramkowe były Lehman nie próżnował

stwierdzenie że było beznadziejnie nie wchodzi w gre,a nawet "grali jak nigdy, przegrali jak zawsze" też jest krzywdzący
  Temat: W samo południe - Zużycie luf
Łukasz18

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4198

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Cze 02, 2008 5:17 pm   Temat: W samo południe - Zużycie luf
No wiesz sa takie wynalazki jak poziomy trudnosci lub wprowadzenie dodatkowych opcjii konfiguracji gry

i na najwyższym mamy "przetarło się sznurowadło -50% szybkość jednostki" :lol: :lol: :lol:
Oczywiście przesadzam ale im większa realność gry i podobieństwo do prawdziwego życia tym lepiej

kto powiedział że wojna jest łatwa :)
  Temat: W samo południe - Zużycie luf
Łukasz18

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4198

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Cze 02, 2008 10:11 am   Temat: W samo południe - Zużycie luf
ja również jestem za zużywaniem sie wszystkiego łącznie z butami żołnierzy :D
  Temat: cyrodiil - MMORPG
Łukasz18

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 6355

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Maj 25, 2008 11:02 pm   Temat: cyrodiil - MMORPG
Silnik nie silnik nie znam sie ;) tak czy siak nie ma tu tego czasu rzeczywistego i śledzenia z zegarkiem że za 4h mamy domek :) jedyne co zależy od czasu to energia postaci która dodaje się mniej więcej co godzinę, ale można i to obejść np. dzięki miksturką Jak dla mnie pewne nowum i za to +

to mi sie spodobało wpadasz na 5 min każesz np. produkować strzały postaci i wykożystac całą energie i natychmiast masz efekt, dajesz na rynek to co zrobiłeś i wyłączasz gre za 24 h i energia uzupełniona, ktoś przyjął ofertę na rynku ktoś cię zabił taka monotonia zwykłego życia :)
Obecnie mniej zajmuje się grą, a bardziej okazjami kupienia czegoś tanio i sprzedać drogo
  Temat: cyrodiil - MMORPG
Łukasz18

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 6355

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Maj 25, 2008 4:48 pm   Temat: cyrodiil - MMORPG
Grupa fanów gier z serii The elder scroll stwożyła gre internetową osadzoną w świecie Cyrodiil
Gra pozwala wieść zwykle życie zajmować sie ścinaniem drzewek wyrobem łuków i strzał Alchemią płatnerstwem górnictwem itp. Oraz oczywiście walką za pomocą miecza lub magii

Gra nie ma celu, to gracz wyznacza go sobie czy chce być najlepszym płatnerzem czy mistrzem areny

http://www.cyrodiil.iq.pl/
  Temat: W samo południe - Osłony "twarde"
Łukasz18

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4237

PostForum: Militaria   Wysłany: Pią Maj 02, 2008 11:55 pm   Temat: W samo południe - Osłony "twarde"
Co do symulacji w grze to nasuwa mi się tytuł rainbow six: reaven shield (chyba tak się pisze) :) tak czy siak była możliwość zabijania terrorystów przez drzwi. Brakuje tylko aby ktoś poszedł o krok dalej, wykorzystał troche praw fizyki i aby twórcy bardziej dążyli do realizmu
moze powinni wprowadzić więcej przebijalnych przedmiotów i może w realu wyprobowali wszystkie rodzaje giwer jakie umieszczą w grze na przedmiotach które też umieszczą

ja jestem za całkowitym realizmem
 
Strona 2 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 16