gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 26
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jakie polecacie gry cos w stylo Age of empires
*ARTU*

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8431

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Mar 07, 2007 6:21 am   Temat: Jakie polecacie gry cos w stylo Age of empires
Mikiss napisał/a:
Na pewno nie pomyliłeś kampanii z potyczkami?

na pewno :neutral:
  Temat: Jakie polecacie gry cos w stylo Age of empires
*ARTU*

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8431

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Mar 06, 2007 7:30 am   Temat: Jakie polecacie gry cos w stylo Age of empires
Mikiss napisał/a:
ale nie w kampanii.
ja mogłem tak robić i to mi zepsuło całą grę :cry: powinno normalnie być coś w rodzaju blokady a u mnie nic :cry:
  Temat: Nowy skin
*ARTU*

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 11740

PostForum: O forum   Wysłany: Wto Mar 06, 2007 6:56 am   Temat: Nowy skin
no ale jeżeli by zmieniały się emotki i styl na każde święta to i ludzie i tak troch inaczej pisali. nie wytłumaczę wam dokładne jak ale na co nie których stronkach to działa :razz:
  Temat: Settlers Dziedzictwo królów
*ARTU*

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5275

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Mar 06, 2007 12:53 am   Temat: Settlers Dziedzictwo królów
mnie się podoba ta gra straszecznie choć odbiega od poprzedniczek to i tak mnie się podoba!!
wasyl napisał/a:
taktyczno-strategiczny

to trzeba sobie samemu opcykać bo na gotowca to mała frajda z gry :razz:
  Temat: Stronghold i Stronghold Crusader
*ARTU*

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 21325

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Mar 06, 2007 12:50 am   Temat: Stronghold i Stronghold Crusader
o tak lubię te gry . grałem nawet w nowe części czyli w 2 ale już nie lubię nowych gier z tej seri bo zaczęły się czary i smoki a to wszystko w strongchold legends :mad:
  Temat: Company of Heroes
*ARTU*

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4870

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Mar 06, 2007 12:49 am   Temat: Company of Heroes
grałem w to i wygrałem kampanię .warto sięgnąć po ten towar na sklepowe półki ale najgorsze jest to że w kampanii jest tylko 15 misji ... nic więcej!! :cry: gra fajna bo z opcją multiplayer ale ta kampania zmniejszyła mi uśmiech na buzi. :neutral:ale na szczęście to jedyny błąd jaki wylukałem w tej grze!!
  Temat: Age of Empires III: The WarChiefs
*ARTU*

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6340

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Mar 06, 2007 12:46 am   Temat: Age of Empires III: The WarChiefs
jak tam chcecie ja uwielbiam serię age of empires jaki on by nie był to i tak go ubóstwiam a tera chodzi pogłoska że w 2008 wyjdzie age 4. a w tym roku ma wyjść age of empires -10lecie. dlatego że od powstania 1 age mineło już 10 lat!! ale to chyba tylko pogłoski :cry:
  Temat: Jakie polecacie gry cos w stylo Age of empires
*ARTU*

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8431

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Mar 06, 2007 12:43 am   Temat: Jakie polecacie gry cos w stylo Age of empires
ja tam wolał bym age of empires 3 sam ją mam z dodatkiem i polecam gorąco a moim zdaniem co do EE2 , ja nie lubię takich gier bo jak się dobrze w to gra to się atakuję robotami rycerzy albo dzikusów z ery kamienia łupanego :mrgreen:
  Temat: Sudden Strike
*ARTU*

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4771

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Mar 06, 2007 12:40 am   Temat: Sudden Strike
ściągnij jakąś nowszą łatkę jeżeli nie pomoże to ja bym stawiał na reinstal gry :cry:
  Temat: Port Royal 1 lub 2 ????????? która ciekawsza?
*ARTU*

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10175

PostForum: Inne gry   Wysłany: Wto Mar 06, 2007 12:39 am   Temat: Port Royal 1 lub 2 ????????? która ciekawsza?
ja też mam dylemat w którą część grać 1 ma ciekawą oprawę ,kampanię i w ogóle nie ma się do czego przyczepić a 2 też jest fajna ale ma więcej opcji i tak jak 1 jest ciekawa i w ogóle . :razz: ops... i wraz nikomu nie pomogłem :razz:
  Temat: Jaka to gra?
*ARTU*

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109840

PostForum: Inne gry   Wysłany: Wto Mar 06, 2007 12:36 am   Temat: Jaka to gra?
to może legion?? :razz:
 
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16