gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Problem z zmianą języka
Autor Wiadomość
Mikekun 
Szeregowy


Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 8
Wysłany: Wto Mar 02, 2010 10:32 pm   Problem z zmianą języka

Witam was drogich kolegów i koleżanki.

Mam taki śmieszny ale i nie poważny problem. Chodzi mi o to że nie dawno zmuszony byłem do przeisntalacji systemu Visty i powrotu do ustawień fabrycznych na dysku. Zrobiłem wszystko jak należy, sterowniki są, do karty graficznej również. Jednakże ze sterownikami nie mam problemu ale mam problem z EU2. O ile idzie ją zainstalować na Viście w wersji 1.07 jaki zapoczować ją do wersji 1.09 w wersji angielskiej to później za Chiny nie mogę ją zaktualizować do wersji polskiej. Jeśli chodzi o poprawność ścieżki to jest ona dobrze podana. Nawet pyta się mnie czy zmienić pliki już tam istniejące. I to zawsze robiłem. Jednakże po instalacji wersji Polskiej patchu 1.09 nic ni ma. Dalej jest wersja ang. Praktycznie każdym sposobem nad jakim myślałem oraz stosowałem nie mogłem wprowadzić wersji polskiej zamiast ang.

Dlatego też chciałbym was zapytać czy system Vista potrzebuje specjalnej aktualizacji mówiącej mu że gry takiej jak EU2 mogą być aktualizowane i żeby się do niej dostosował ?? Czy też to już wina samych sterowników do gier w Viście ?? A może jeszcze to wina nie zaktualizowanej karty graficznej ??? Nie wiem co teraz sobie myśleć o tym nie codziennym problemie, ale nawet ponowie pobranie pliku nie pomogło. Chciałbym przy tym zaznaczyć że moja wcześniejsza instalacja systemu radziła sobie z odpaleniem EU2 bez większych problemów nawet w wersji 1.09...

Dlatego proszę pomóżcie mi ........

Aktualnie posiadam system Vista z servis packiem 2 z obsługą wielojęzyczną ....

Nie wiem, ale może jest to wina seris pakcu, chociaż wydaje mi się że już wcześniej miałem taką samą wersje paku i też chodziła bez problemu ........
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   77%   7/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 14