gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
PROBLEM Z CIVILIZACJą 4
Autor Wiadomość
NOMAD 
Szeregowy


Dołączył: 29 Cze 2008
Posty: 1
Wysłany: Nie Cze 29, 2008 2:42 pm   PROBLEM Z CIVILIZACJą 4

witam mam poważny problem z civilizacją 4 !1KUPILEM ORGINAłA I NIE MOGE JEJ ODPALI TZN. PO INSTALACJI GIERKI CHODZI OKI GDY INSTALUJE DODATKOWY PACZ POLONIZUJąCY Z PłYTKI SUPERSELLER KTORA JEST W ZESTAWIE TO LIPA GRA JUż NIE DZIAłA WYSKAKUJE KOMUNIKAT żE NIE MOżNA ZNALEż D3DX9.DLL JAKOś TAK TO WYGLąDA !1PROSZE BARDZO O SZYBKą POMO BO NIE WIEM CO MAM ZROBI!!!nom
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 5:42 am   

Przede wszystkim wyłącz Capsa - to oznaka krzyku czyli negatywnych emocji, a my tu takowych unikamy :mrgreen:
Jaki z tego wniosek? Cenega znowu dała plamę - musisz się przyzwyczaić, że to jest bardzo problemowe wydawnictwo i często wystawia wadliwe wydania słynnych gier do sprzedaży. Masz dwa wyjścia: albo nie instalować patcha polonizującego i grać po angielsku (no bo i tak w sumie można), albo zainstalować go i poszukać na internecie owego plliku (ja tak zrobiłem w przypadku sid meier's pirates!) i wrzucić go do odpowiedniego folderu. Ew. możesz spróbować ściągnąć inne spolszczenie z internetu może też i to pomóc. Pozdrawiam i czekam na wyniki ^^
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 15