gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Problem z 9 misją w Warzone 2100.0.7
Autor Wiadomość
rander 
Szeregowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 19
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 11:52 am   Problem z 9 misją w Warzone 2100.0.7

Witam wszystkich
Poprzednie 8 misji przeszedłem bez problemów,problem jest z tą ostatnią (9).
Gdy już mam rozwalone wszystkie budynki wroga gra cały czas prosi o wyszukiwanie obiektów przy podświetleniu klawiszami LZ.Mimo że przeszukuję całą planszę nic na niej więcej nie znajduję (sprawdzam nawet najdrobniejsze kamienie),czas gry dochodzi do końca i na koniec komunikat że misja nie powiodła się (po angielsku).
Używam starszej wersji (2100 - 2.0.7) bo nowsze począwszy od 2100 - 2.1.0 sprawiają u mnie problemy (gra na przykład w dowolnym momencie zamyka się i widzę pulpit komputera i nawet nie ma żadnego komunikatu co było przyczyną zakończenia działania aplikacji),albo też w innych nowszych wersjach nie da się zapisać stanu gry.
Jest to ta misja (9) w której najpierw trzeba dotrzeć do swojego lądowiska na obcym terenie przejeżdżając obok wroga bo nie ma innej drogi,i dopiero po dotarciu jest możliwa nowa dostawa czołgów aby wykonać konkretny atak na wroga i zlikwidować go.
Czy może znacie też z nowszych wersji tej gry taką która działa w miarę stabilnie i nie ma dużych wymagań sprzętowych,używam darmowej wersji tej gry.
Co prawda nie dało się " zabudować " platformy murem i wieżyczkami a ku mojemu zaskoczeniu przyczyna była zupełnie inna.Zaliczyło mi tą misję dopiero w tym momencie,gdy powróciłem na lotnisko wszystkimi jednostkami jakie tylko miałem porozrzucane w różnych miejscach planszy.
Ostatnio zmieniony przez rander Sro Maj 06, 2009 11:41 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
   
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   11%   1/9
Muchi 
Szeregowy


Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 6
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 10:30 pm   

Z tego co się orientuję to trzeba zbudować baze na jednej platformie. Znajduje sie ona w środku mapy. Wybuduj tam pare budynków; fabryke, laboratorium, jakieś działo. Jeśli baza będzie wybudowana to transporter przestanie przylatywać, a Ty wybij wszystkich wrogów co do ostatniego ;)
 
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   55%   5/9
Alek 
Kapral


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 83
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 7:41 pm   

zabuduj platformę murem i wieżami tak żeby zielone światełko znikło
 
   
Poziom: 8 HP   0%   0/159
   MP   100%   76/76
   EXP   10%   2/19
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14