gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
sea dogs- problem
Autor Wiadomość
margal 
Szeregowy


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 1
Wysłany: Pią Cze 12, 2009 2:16 pm   sea dogs- problem

Została mi praktycznie ostatnia misja Anglików- przejęcie wyspy Isla Bellena (czy jakoś tak) Posiadam statek "szybki okręt liniowy" klasy drugiej- zamieniłem działa na 24-funtowe. W przejęciu poprzednich wysp pomogły mi bugi- miejsca w których działa z wysp do mnie nie strzelają ^^ Niestety ta wyspa nie posiada takich bugów (nie jestem na 100% pewien, ale chyba wszystkie miejsca posprawdzałem :/) Może wy znacie jakieś ? Nie mam już niestety swoich kompanów, wszyscy na dno poszli podczas odbijania wyspy, zresztą i tak nie byli za bardzo przydatni a koszt na ich utrzymanie był duży... Powiedzcie mi jakimi statkami wtedy pływaliście i jak udało się wam odbić tą dobrze pilnowaną wyspe ? Stan mojego kadłuba to 5300/8000, było by więcej ale za mało czasu na reperowanie (10 dni...) Nie mam pomysłów jak to przejsć, na dodatek mam jeszcze towarzystwo 2 hiszpańkich statków które utrudniają w jakiś sposób... Wszystko było by super gdybym posiadał złoto, niestety jestem spłukany... kupiłem 700 bomb, zamieniłem działa, kupiłem załoge, nie starczyło kasy na naprawe jakże ważnego kadłuba ;/ Zresztą to jest mankamentem tej gry, nie ma dobrych sposobów na znaczne wzbogacenie się... Pomóżcie proszę...

PS:Mam jeszcze pytanko- Peter Ordo pływał ze mną, miał bodajrze Bryga więc dostał dno przy pierwszej lepszej okazji od jakiegoś malutkiego pirackiego statka :( Kiedy rozmawiałem z tym admirałem na Highrock to powiedział że właśnie Peter Ordo przystał do hiszpanów i dwoma statkami topi francuzów i anglików... Jak to możliwe skoro on nie żyje ? Jeśli jakimś cudem żyje to gdzie spotkam jego statki ?
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
TomekN256 
Szeregowy
TomekN@56


Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 2
Wysłany: Wto Cze 23, 2009 9:07 am   

Hej powiesz mi jak przejąć jakąś wyspę Hiszpan albo Francji plis odpowiedz



Pozdrawia TomekN256 :wink:

[ Dodano: Wto Cze 23, 2009 10:10 am ]
A który masz poziom bo Możesz może kupić krążownika sprawdzi

Pozdro TomekN@56 :mrgreen:

[ Dodano: Wto Cze 23, 2009 10:57 am ]
Możesz jeszcze wpicać kod na kase Naciśni ctrl+z na morzu :twisted: . Ale nie możesz mieć kamery do środka statku bo nie wejdzie i dostajesz 100.000zł(taki to jest kod deneg day)ze spacją i jak możesz to wpisz to sobie kika razy i kup sobie krążownika jak możesz.A pływam pancernikiem,Powodzenia Krążownik ma bardzo silny kadlub i wchodzi na niego 540 załogi i zjednej stronu ma 31dział a od tyłu 6jest leki krążownik i ciężki kup jakiego wolisz

Pozdro TomekN@56

I jeszcze raz powodzenia

[ Dodano: Wto Cze 23, 2009 10:59 am ]
A ty wiesz jak jaką wyspę przejąć:D
 
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   11%   1/9
Ksciuk 
Szeregowy


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie Sie 23, 2009 7:46 pm   

Przejąć wyspa jest dosyć łatwo trzeba mieć dobry statek i najlepiej pomocników ja mam aktualnie 5 pomocników, celuj swoimi działami w działa jakiegokolwiek fortu a otrzymasz raport w lewym górnym rogu ekranu że działo zniszczone. Musisz zniszczyć bodajże wszystkie ale nie wiem dokładnie. Powodzenia
 
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
adobows16 
Szeregowy


Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 3
Wysłany: Pon Lut 22, 2010 1:41 pm   

TomekN256 skąd wziąłeś pancernika, bo ja szukam na całej mapie raz go widziałem obok highrock ale wtedy miałem pinkę i nie dałbym sobie rady. Na youtube.com widziałem Filmiki z modami statków koleś miał z jednej strony 120 dział. jak ktoś wie skąd to pobrac i wie gdzie mozna znalesc pancernika prosze pisac na gg [15775131]! dzieki. :cool:
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
Demilo 
Szeregowy


Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 4
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 7:00 pm   

Pancernik możesz zdobyć ja natkniesz się na FLOTĘ SKARBÓW lub ARMADĘ SIŁ.
WIE KTOŚ GDZIE ZNAJDĘ PETERA ORDONA O KTÓRYM MÓWI OLAFA ULLSONA POMURZCIE :!:
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   33%   3/9
Karol 
Szeregowy


Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 3
Skąd: Glinnik
Wysłany: Wto Kwi 27, 2010 7:38 am   Demilo

Petera Orda morzna znaleźć na wyspie Tel-kerrat (o ile dobrze pamiętamtak sie pisze).
Demilo w innym temacie już odpisywałem ci jak widziałeś to dobrze a jak nie to wejdx do tematu ,,Poradnik do sea dogs" tam też powinieneś znaleźć moją odpowiedź.






Myśle że pomogłem. :lol:
 
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15