Forum Strategie
Gry strategiczne, strategie, rts, wojskowość, militaria, historia

Sztab Managerów - gra przez internet? czy mozna grac w soccer przez internet

aboj - Pon Wrz 13, 2004 2:16 pm
Temat postu: gra przez internet? czy mozna grac w soccer przez internet
napiszczcie w jakie managery mozna grac przez intera a w jakie nie :?:
Klemens - Pon Wrz 13, 2004 3:10 pm

Coz, zasadniczo kazdy szanujacy sie manager posiada opcje gry w internecie. Prawda jest jednak taka, ze z zasady traktuje sie ja po macoszemu, nieraz jest niedopracowana. Na gre przez internet jest wspominany gdzie kiedys Hattrick, aczkolwiek to stosunkowo prosta gierka. Rzecz jasna Championship Manager juz od kilku ostatnich odslon oferowal owa opcje i nawet dzialala ona w praniu - pod warunkiem, ze dysponowales ogromna iloscia czasu.
Konrad - Pon Wrz 13, 2004 5:51 pm

wejdz na www.hattrick.org . Bardzo fajna gra.
Gonzo - Pon Wrz 13, 2004 9:16 pm

Cytat:
Rzecz jasna Championship Manager juz od kilku ostatnich odslon oferowal owa opcje i nawet dzialala ona w praniu - pod warunkiem, ze dysponowales ogromna iloscia czasu.

I calkiem niezawodnym laczem!

irzu_14 - Nie Wrz 18, 2005 10:23 am

Mi zaden nie chodzic przez internet chociaż miałem wszystkie menagery :/
waleed345 - Sob Lis 01, 2014 11:22 am

Wiem, ze troche trudno spekulowac na temat przyszlych MS, ale chcialbym poznac Wasze typy na owy turniej - cholowke. Jak myslicie? Grecy wyjda z grupy? (jak sie zakwalfikuja;)) Niemcy zajda do polfinalu? Brazylia pokaze stra twarz? (nowa twarz - copa america:()
Klemens - Sro Lis 05, 2014 5:55 pm

waleed345 napisał/a:
Wiem, ze troche trudno spekulowac na temat przyszlych MS, ale chcialbym poznac Wasze typy na owy turniej - cholowke. Jak myslicie? Grecy wyjda z grupy? (jak sie zakwalfikuja;)) Niemcy zajda do polfinalu? Brazylia pokaze stra twarz? (nowa twarz - copa america:()

Wiesz, to tak odległa przyszłość, iż równie dobrze może się okazać, że Brazylia po raz pierwszy w historii nie awansuje albo objawi się nowa potęga w postaci Islandii.