Forum Strategie
Gry strategiczne, strategie, rts, wojskowość, militaria, historia

Rpg.Sztab - strona - Zmiany na rpg.sztab.com

micro - Pią Kwi 24, 2009 12:58 pm
Temat postu: Zmiany na rpg.sztab.com
Wiem, że to nie ja powinienem zakładać ten temat, ale chcę zainspirować ludzi do zgłaszania własnych pomysłów i przyśpieszyć rozwój sztabu.rpg.

Moim zdaniem:
- układ strony powinien być zmieniony, tzn. newsy na samą górę,
z boku rubryka "najnowsze", a pod nią rubryka"godne uwagi", po lewej dać linki do innych stron
- wstępniak można by było pominąć, tak samo wyszukiwarkę

Tylko nie mam pomysłu, jak umiejscowić reklamy. Jakieś pomysły?

P.S Mam nadzieję, że nikt się na mnie nie obrazi za tego posta :smile:

SanchoPL - Pią Kwi 24, 2009 4:15 pm

Jeśli o mnie chodzi jestem za tym żeby nie wprowadzać zmian, bo nie jest przecież tak źle i przywykłem do aktualnej strony
micro - Pią Kwi 24, 2009 8:59 pm

Tak, ale sam przyznasz, że mało jest ona wygodna.
Tobie jest się teraz łatwo połapać, bo przywykłeś, a co jeśli na stronę wejdzie ktoś kto jeszcze tu nie był, przyznasz że może się zniechęcić. A przecież ludzi powinno się zachęcać, a nie zniechęcać. Poza tym sztab.rpg w porównaniu do swojego brata, wygląda jak zapluty karzeł reakcji i stanowi mizerny dodatek do Olbrzyma. Tak, tak, wiem że stronka ma dopiero rok, ale trzeba ją zmieniać, bo inaczej czeka nas zastój.

[ Dodano: Pią Maj 01, 2009 11:12 am ]
Dlatego zwracam się z prośbą do wszystkich forumowiczów, do wypowiedzenia się w tym temacie. Szczególnie jednak chciałbym, aby ktoś z administracji powiedział co sądzi o wszystkich pomysłach(które mam nadzieję się tu wkrótce pojawią) i czy są one możliwe do zrealizowania.

Klemens - Sob Maj 02, 2009 5:16 pm

micro napisał/a:
Poza tym sztab.rpg w porównaniu do swojego brata, wygląda jak zapluty karzeł reakcji i stanowi mizerny dodatek do Olbrzyma

Cóż, rzekłbym, iż to kwestia gustu. Osobiście nawet estetyka "starego" SVV bardziej mi się podobała, niż obecna, a wiem, że w tym poglądzie jestem raczej dość odosobniony.

Główną słabością Sztabu RPG jest mym zdaniem w chwili obecnej stosunkowo mały przyrost nowych tekstów...

micro - Sob Maj 02, 2009 5:44 pm

Mnie najbardziej kłuje w oczy to, że newsy są na samym dole.
Matis - Sob Maj 02, 2009 6:23 pm

Klemens napisał/a:
Cóż, rzekłbym, iż to kwestia gustu. Osobiście nawet estetyka "starego" SVV bardziej mi się podobała, niż obecna, a wiem, że w tym poglądzie jestem raczej dość odosobniony.

Nie aż tak odosobniony, mi też bardziej podobała się starsza wersja...

micro - Nie Paź 18, 2009 8:45 pm

Nie wiem jak wyglądała starsza wersja, ale jeśli chodzi o kolorystykę to aktualna nie jest zła. Jednak nie chodzi mi o kwestie wizualną, ale o układ strony. Interesuję mnie co o nim myślicie, bo ja skromnie uważam że jest beznadziejna.

Dlaczego newsy są na samym dole?! Moim zdaniem to jest najważniejsze, a nie powitanie. Czy tylko mnie to gryzie i irytuje?

Lotheneil - Wto Paź 20, 2009 12:18 am

Mnie też szczerze mówiąc obecny layout strony mocno irytuje. Co widać w tym momencie na stronie głównej? Powitanie i MNÓSTWO reklam. Ok, rozumiem, że serwis musi na siebie zarabiać, ale to już lekka przesada, a wciśnięcie newsów i spisu nowych tekstów na sam dół strony, gdzie nie za bardzo je widać niezbyt poprawia wizerunek.

Strona wygląda niemalże jak farma linków, daleko jej do profesjonalnego wyglądu sztab.com.

Kolorystyka jest w porządku, smoczek w tle również, ale proporcje między poszczególnymi elementami są mocno zachwiane.

MAO - Wto Lis 24, 2009 3:18 am

Reklamy wyrzucone. Na bardziej kompleksowa zmiane lay niestety nie ma co na razie liczyc.
Lotheneil - Wto Lis 24, 2009 6:33 pm

No i już wygląda lepiej. Myślę, że w miarę wolnego czasu i mocy przerobowych doczekamy się i remontu laya :)
micro - Pon Gru 14, 2009 4:59 pm

Zgadzam się, od razu jakoś lepiej ; ]

Babysteps :mrgreen: :mrgreen:

Mam nadzieję że na laya też przyjdzie pora :wink:

MarianB - Pią Mar 31, 2017 10:59 am

Myślę, że mój głos ma już nie wielkie znaczenie, ale mi się strona podoba :mrgreen: